צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

שיווק ותקשורת בעולם הנדל"ן

שוק הנדל"ן בישראל "חם" תדיר ומגיע לשיאים חדשים בכל רגע נתון. ידוע לכל כי שיווק מדויק של נכס נדל"ני ע"י חשיפתו לאוכלוסייה המתאימה והדגשת יתרונותיו וחוזקותיו, יביאו למכירה מוצלחת ובצידה רווחים נאים. 
קורס שיווק ותקשורת בעולם הנדל"ן יחשוף אתכם לכלים מדויקים לשיווק הנכס, פרסומו ומכירתו, באמצעותם תוכלו לזהות לקוחות פוטנציאלים, לעניין אותם בפרויקטים שאתם מציעים ולתכנן תהליך מכירה מוצלח. בקיאות ברזי שיווק הנדל"ן גם תאפשר לכם לאתר נכסים נוספים להם פוטנציאל מכירה חיובי, אשר יסייעו לכם להגדיל את ההיצע ויביא לתשואות נאות. הקורס יפגיש אתכם עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בעולם השיווק, הדוברות והתקשורת, כמו גם בעולם הנדל"ן, להם ניסיון עשיר והצלחה מוכחת.

קורס שיווק ותקשורת בעולם הנדל"ן יכניס את הלומד לעולם האטרקטיבי של שיווק נדל"ן. הקורס חושף את הלומד לכלים, טקטיקות ופרקטיקה של שיווק ודוברות בהתאמה לתחום הנדל"ן המשגשג ומאפשר לו חשיפה לעבודתם של בעלי התפקידים בשטח וביניהם עיתונאי, אושיית רשת, דובר וראש עיר – כולם מביאים מניסיונם המעשי בתחום הנדל"ן.

אנשי מכירות מתחום הנדל"ן, יזמים, בעלי משרדי תיווך ומנהלים בעולם הנדל"ן או לחילופין, אנשי שיווק ותקשורת המעוניינים להיחשף לעולם הנדל"ן.

ניסיון והיכרות עם עולם הנדל"ן ו/או עם עולם השיווק, המכירות והדוברות.

חץהכרות ומושגי יסוד בעולם הנדל"ן, מושגי יסוד חץחיבור בין תקשורת לדוברות חץכתיבת ידיעה עיתונאית חץכלי עבדה בסיסיים בתקשורת חץעיתונאות כתובה ואלקטרונית חץמפגש עם כתב נדל"ן מוביל חץמפגש עם דובר משרד ממשלתי מוביל חץגופים דומיננטיים בעולם הנדל"ן חץמובילי דעת קהל בתחום הנדל"ן חץטכניקות להופעה מוצלחת בתקשורת חץעולם הדיגיטל והרשתות החברתיות חץחץפרקטיקה בשיווק דירות חץשינויים, מגמות ואתגרים בעולם התקשורת והדוברות חץשלטון עיתון-כיצד זה עובד חץמפגש עם ראש עיר ונק' מבטו על עולם התקשורת והדוברות.

הקורס כולל 12 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות כל אחד. סה"כ 48 שעות אקדמיות.

תעודה של מרכז בר-אילן לנדל"ן תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות הלימוד. 

מנהל התוכנית
פטרסבורג עופר
עורך, כתב ופרשן נדל"ן. מגיש תוכנית נדל"ן שבועית ברדיו תל אביב בימי שישי בצהריים. מנהל קבוצת נדל"ן של ישראל בפייסבוק.
תאריכי פתיחה
24/01/2023 - ערב

שוחחו עם יועצי הלימודים שלנו

0778043904

למידע נוסף על שיווק ותקשורת בעולם הנדל"ן
מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

יתכנו שינויים בתכנים הלימודיים ובסגל המרצים משיקולים מקצועיים. ט.ל.ח