צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

יזמות וניהול פרויקטים בנדל"ן

עולם הנדל"ן כולל מגוון גדול של הזדמנויות ליזמות וניהול פרויקטים עסקיים שעשויים להעניק רווחים נאים לאלה שידעו להתנהל בצורה מושכלת. השינויים התכופים שמתרחשים בתחומי הנדל"ן השונים מחייבים ידע מקצועי והבנה של התהליכים ביזמות ובניהול מוצלח של פרויקטים מניבים ובמינופם בשיטות חדשניות ויצירתיות. קורס יזמות וניהול נדל"ן יפגיש את הלומדים בו עם מרצים המומחים בתחום הרגולציה, שיעניקו להם מניסיונם ידע מקצועי ופרקטיקה מעשית להבנת תהליכי העבודה והשפעתם על מיזמי הנדל"ן, לרבות תהליכי הרגולציה ותהליכי התכנון המשפיעים על הכדאיות הכלכלית ושיעורי הרווחיות במיזמי נדל"ן. הסטודנטים בקורס ילמדו להתנהל בחוכמה ולבחון את כלל הגורמים המשפיעים על תכנון פרוייקט נדל"ני ולקבל החלטות נבונות אשר יסייעו לקידומו בהצלחה.

רכישת ידע מקצועי על התהליכים החיוניים והבנת הגורמים העיקריים המשפיעים על קבלת ההחלטות להצלחת מיזמי נדל"ן. המשתתפים יחשפו לאקו סיסטם של יזמי הנדל"ן ושל המשקיע המחפש להתקדם ולהיות יזם נדל"ן. 

הקורס מיועד לעוסקים בתחומי הנדל"ן השונים ולאלה המבקשים להעשיר את ידיעותיהם בתחום, על מנת לנצל באופן מושכל הזדמנויות הקרויות בדרכם הכלכלית.

ידע בסיסי בתחום הנדל"ן.

חץיזמות וחדשנות בעולם הנדל"ן חץניהול מושכל של פרויקטים בנדל"ן חץרגולציה וסטטוטוריקה חץהכרות עם ועדות תכנון ובניה חץהיבטים משפטיים בתחומי היזמות בעולם הנדל"ן חץמיסוי, מימון ושמאות מקרקעין בעסקאות נדל"ן חץנדל"ן מניב חץפיתוח סביבתי ואזורי כמקדמי נדל"ן חץתקשורת, מכירות ושיווק מיזמי נדל"ן חץמכרזים חץהתחדשות עירונית ועוד.

25 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות כל אחד, סה"כ 100 שעות אקדמיות.

תעודה של מרכז בר-אילן לנדל"ן תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות הלימוד. 

מנהל התוכנית
הלוי אמיר
מנכ"ל משרד התיירות לשעבר. שימש כחבר במועצות מנהלים בחברות ציבוריות ועירוניות ובהן קיסריה השקעות, יונייטד קינג, ומרכז הירידים תל אביב, ייסד את חברת ARTTIC Israel וכן עמד בראש חברת הלוי-דוויק ושות', מקבוצת פאהן קנה (רו"ח).
תאריכי פתיחה
22/01/2023 - ערב

שוחחו עם יועצי הלימודים שלנו

0778048364

למידע נוסף על יזמות וניהול פרויקטים בנדל"ן
מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

יתכנו שינויים בתכנים הלימודיים ובסגל המרצים משיקולים מקצועיים. ט.ל.ח