צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

מכירות וניהול המכירות

תהליך המכירה בעידן הנוכחי מתאפיין ב"תפירה" אופטימאלית של המוצר ושירותיו ללקוח. על כן, מנהל המכירות נדרש לא רק למכור, אלא גם לנהל נכון את צוותי המכירה שלו ולקבוע עבורם אסטרטגיות מכירה מיטביות אל מול הלקוח.

כיצד למכור, באיזה אופן להתנהל מול הלקוח, כיצד לנהל צוותי מכירה ולקבוע עבורם יעדים ריאליים? שאלות אלו ואחרות ידונו ויקבלו מענה במהלך הקורס ללימודי מכירות וניהול המכירות בביראד. 

הקניית כלים ומיומנויות למכירה מוצלחת של עסקה לעוסקים בתחום והקניית מיומנויות לניהול צוותי מכירה ועמידה ביעדים. 

הקורס מיועד לאנשי מכירות המעוניינים להתקדם לתפקיד של מנהלי מכירות ולהניע צוותי עבודה וכן לבאים עם רקע מכירתי ומעוניינים לטפח את יכולתם להגדיל הצלחות במכירה.  

12 שנות לימוד

חץמכירות ותמהיל תקשורת בינאישיתחץניהול צוות מוכרים  - אסטרטגיות לקביעת יעדיםחץניהול צוות מוכרים – אסטרטגיות ניהולחץאמנות המכירה בטלפוןחץשלבי תהליך המכירה שלב התשאולחץטיפול התנגדויות + שפת גוףחץתהליך מכירה - סגירת עסקהחץתהליך מכירה - ניהול משא מתןחץטעויות נפוצות במשא ומתןחץטיפים למכירה דיגיטלית  

הלימודים יתקיימו באמצעות הרצאות, ניתוחי אירוע ו-case studies הלקוחים מחיי היום יום של המשתתפים. במהלך הלימודים יציגו המשתתפים סימולציות של משחקי תפקידים ותהליכי מכירה מול טלוויזיה במעגל סגור.  

אורכו של הקורס 50 שעות אקדמיות ובנוסף להן, 5 שעות שיווק מעשי.  

תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 90% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר. 

תוכניות נוספות

מנהל עסקים בשוק תחרותי - מקוון
כלים וידע לראייה מערכתית של תחומי הניהול, השיווק, המכירות, הפיננסים והמשפטים של מנהל העסק, תוך המתמקצעות נרחבת וידע עדכני.
להמשך
שיווק, דיגיטל ומכירות בעידן של תחרות
זהו את קהל היעד שלכם ואת היתרון היחסי של מוצריכם ולמדו לשווק נכון ולהתבלט על פני אחרים, בעידן של תחרות.
להמשך
ניהול העסק ושיווקו
זוהי תוכנית ייחודית המיועדת לאלה המעוניינים להפוך חלום למציאות על ידי שיווק עצמי ועסקי בתנאי תחרות קשים במטרה לנהל עסק ריווחי ומצליח.
להמשך

ודאי יעניין אתכם לקרוא...

9 פעולות שחייבים לעשות לפני מכירת עסק

מאת: עובדיה ערן
מכירת העסק שלכם אינה דבר קל. אספנו 9 טיפים שיסייעו לכם לעבור את התהליך באופן הטוב ביותר אשר יקדם אתכם לעסקת מכירה מוצלחת.
להמשך

"להיות דומינו" – אפקט ההשפעה

מאת: זיו עינת
מהי המשמעות של "להיות דומינו" וכיצד עשייה זו יכולה להשפיע על האחרים? צאו מאזור הנוחות וקראו על כך בכתבה הבאה.
להמשך
מנהל התוכנית
ד"ר גרטנר מור יוסף איריס
בעלת PhD מ- Pecs University בהונגריה ו - BSc בביולוגיה מולקולרית ו-MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת תל-אביב. מרצה, מנחה ומובילה קורסי שיווק, יזמות ושירות בארגונים פרטיים, ציבוריים וממשלתיים ועוסקת בליווי וכתיבת מתודות הדרכה וייעוץ שיווקי לנשים בעלות עסקים.

לפרטים נוספים ולהרשמה

חייגו 3620*

למידע נוסף על מכירות וניהול המכירות
מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

יתכנו שינויים בתכנים הלימודיים ובסגל המרצים משיקולים מקצועיים. ט.ל.ח