צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

קורס קואצ'ינג להכשרת מאמנים

קורס קואצ'ינגמעוניינים לבנות קריירה בתחום חדש ומרתק? לשדרג את המיומנויות הבינאישיות שלכם ולייצר בחייכם שינוי של ממש? זה הטיימינג להירשם לקורס קואצ'ינג מבית ביראד לימודי תעודה מתקדמים. התכנית שמוצעת בביראד להכשרת מאמנים נחשבת ליחידה מסוגה בישראל, והיא כוללת מגוון מודלים שונים של אימון, זאת במטרה לאפשר לכול משתתף לאמץ את התכנים המותאמים ליכולות הטמונות בו, לכישוריו וחוזקותיו האישיות. 

הלימודים מוכרים מטעם לשכת המאמנים הישראלית, ובוגרי קורס קואצ'ינג המסיימים את כל שלבי התכנית, זוכים להכרה כמאמנים מוסמכים. התכנית המלאה הנה דו שלבית וכוללת הכשרה והסמכה (פרקטיקום). ההכשרה בהיקף 205 שעות אקדמיות, כש- 25 שעות מתוכן מוקדשות לעבודה על 2 פרויקטים. בתום שלב זה ישנם 2 מבחנים (עיוני ואתיקה). המעבר לשלב ההסמכה והזכאות לתעודה מטעם לשכת המאמנים הישראלית מותנים ב- 10 מפגשים נוספים לאימון אישי. 

קהל היעד לקורס אימון אישי

קורס קואצ'ינג מיועד לבעלי השכלה אקדמית, לבעלי תפקידים במשרות ניהוליות בכירות ולבעלי המקצועות החופשיים 

קורס קואצ'ינג מותאם גם לבעלי מקצוע בתחומי הטיפול, הייעוץ הארגוני, הייעוץ החינוכי וכן הלאה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בכלים מתחום האימון. הקבלה אל הקורס מותנית בהגשת קורות חיים וראיון אישי. נושאי הלימוד כוללים מבוא, שנועד לחשוף את המשתתפים אל המושג "אימון", תוך כדי סקירה היסטורית של התחום, וכן הקניית בסיס ועקרונות באימון, הקניית שגרת עבודה אימונית ועבודה אימונית הלכה למעשה.

בנוכחות אימונית Mastery קורס

Mastery בנוכחות אימונית הנו קורס קואצ'ינג נוסף שפותח בביראד. מדובר בקורס המיועד למאמנים בעלי ותק של 4 שנים ויותר, שעברו את הכשרתם במוסד מוכר. מטרת התכנית היא לסייע למאמנים לשמור על היצירתיות שלהם בעבודה האימונית, תוך נטרול דפוסי עבודה מקבעים. הדבר מיושם בעזרת פיתוח נוכחות אימונית ושליטה בה באופן המקנה פרספקטיבות נוספות הן עבורם והן עבור לקוחותיהם. 

קורס קואצ'ינג זה מעניק תרומה לא מבוטלת ליכולות המקצועיות של המשתתפים, זאת באמצעות התחברות לסגנון האותנטי שלהם כמאמנים ושליטה בתהליך אימוני המתמקד בלקוח. בנוסף לכול אלו, מסגרת הקורס מזמנת למשתתפים אפשרות לחבור אל מאמנים אחרים ומהווה פוטנציאל להפריה הדדית. התכנית היא בהיקף 32 שעות לימוד אקדמיות וכוללת 8 מפגשים של 4 שעות כל אחד. שיטת הלמידה משלבת חקירה וניתוח מאמרים יחד עם למידה התנסותית בקבוצות.

הכשרה אימונית למורי נהיגה

קורס קואצ'ינג ייחודי שפותח בביראד נועד להעניק כלים מעולם האימון למורי הנהיגה. מעבר לשיעורי הנהיגה עצמם, על מורה הנהיגה מוטלת האחריות המקצועית לייצר בקרב תלמידיו השפעה חיובית לנהיגה נכונה ואחראית. מטרת התכנית היא להקנות למורה הנהיגה כלים מעולם האימון האישי שיסייעו לו לזהות את הפוטנציאל והצרכים הייחודיים של כל תלמיד, לחזק את היכולת להקשיב מבלי לשפוט ולשאול את השאלות המאפשרות לתלמידיו תהליך של צמיחה והתפתחות, עד להפיכתם לנהגים מיומנים ואחראיים. 

הקורס מכוון למורי נהיגה המחזיקים ברישיון להוראת נהיגה ובעלי ותק של 5 שנים או יותר, הרוצים לבדל את עצמם באמצעות פיתוח מערכת יחסים ייחודית עם תלמידיהם, כזו המושתתת על הקשבה ותמיכה. הקורס הוא בהיקף 75 שעות לימוד אקדמיות ומתמקד בהקניית כלי אימון ותרגול של תרחישים מעולם הנהיגה. התרגולים הם במתכונת של סימולציות מגוונות המבוססות על סיטואציות ומצבים שכיחים שעימם מתמודדים המורים בשיעורי הנהיגה.