צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

אישור לקבלת מידע פירסומי

אישור לקבלת ניוזלטר

* שדה חובה

אודות ביראד לימודי תעודה מתקדמים

בשנת 1978 החל הקורס הראשון בביראד לימודי תעודה מתקדמים, אז "המרכז להשתלמויות בר-אילן", ומאז אלפי סטודנטים בוחרים בנו מידי יום כמקור להשכלה וידע במטרה לסייע להם להגיע אל היעד המקצועי עליו חלמו.

כבר למעלה מ-40 שנה שאנו פועלים ללא הרף על פיתוח תוכניות לימודים, קורסים, סדנאות והשתלמויות, מתוך כוונה אמיתית להעשיר את הלומדים אצלנו ולהופכם לאנשי מקצוע איכותיים ומעודכנים בעידן עתיר שינויים ואתגרים.

בביראד לימודי תעודה מתקדמים אנו מציעים מגוון עשיר של תוכניות לימוד, קורסים וסדנאות, הנותנים מענה לרצונו הטבעי של כל אחד להתפתח, ללמוד ולהצליח בכל שלב מקצועי בו הוא נמצא. הלימודים שאנו מציעים מתאימים למתחילים העושים צעדים ראשונים בחיפוש אחר כיוון מקצועי, למתקדמים המעוניינים להעשיר את הידע המקצועי שרכשו בעבר ולאנשי מקצוע ותיקים המעוניינים להישאר מעודכנים ומובילים בתחומם.

המרצים ומנהלי תוכניות הלימוד בביראד לימודי תעודה מתקדמים, מהווים מגדלור של ידע ומקצועיות. הם נבחרים בקפידה ומובילים את התלמידים בבטחה בדרכם אל ההצלחה, במטרה לצבור ידע וניסיון ולהפוך לטובים בתחומם.

 

דוגמה לתעודה המוענקת לבוגרינו העומדים בדרישות תוכנית הלימודים: דוגמה לתעודה המוענקת בביראד

קו מפריד


באפריל 2019 התחדשנו בלוגו מעודכן. המהלך אינו מבטא רק עדכניות חיצונית כי אם גם מחוייבות לחדשנות, גיוון ודינמיות במסלולי הלימוד שלנו ובתוכניות שאנו מציעים ללומדים.

שינוי לוגו מהמרכז להשתלמויות בר אילן לביראד לימודי תעודה מתקדמים מבית בר אילן

אנו מזמינים אתכם להצטרף לבית חם, וותיק, אך צעיר ומתחדש, בו תוכלו להתעשר בידע ולרכוש כלים ומקצוע לחיים, מטובי המרצים ואנשי המקצוע.

 

בקרו במסלולים ותוכניות הלימוד שאנחנו מציעים, כי תמיד יש משהו חדש ללמוד!