צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

מידע נוסף

רוצים לשכלל את כישוריכם בתחום המכירות? זה הזמן להירשם ללימודי שיווק ופרסום

בעלי עסק קטן או בינוני, וכעת הנכם מעוניינים להרחיב את הידע ולשכלל את כישוריכם בתחום המכירות? בנסיבות הללו, מומלץ לכם לפנות ללימודי שיווק ופרסום!
להמשך

ממנחה קבוצות למנהיג אמתי: הכול על קורס הנחיית קבוצות

מנהלים? יועצים ארגוניים? קואצ'רים (מאמנים)? אנשי חינוך והוראה? מטפלים מדיסציפלינות שונות?
להמשך

קורס פיתוח מנהלים בהתאמה לרוח התקופה וצורכי הארגון

בעולם הניהולי החדש נדרשים מנהלים להתמודד מול מכלול רחב של אתגרים שונים. העידן העכשווי מתאפיין בשווקים דינמיים מאוד
להמשך

גם קריירה מצליחה וגם העצמה אישית: כל מה שכדאי לדעת על קורס קואצ'ינג

חשים תקועים? מתקשים לממש את מלוא הפוטנציאל האישי הטמון בכם? יתכן שקורס קואצ'ינג תפור בדיוק למידותיכם!
להמשך

מסכסוך לצמיחה: קורס גישור לניהול מו"מ ויישוב סכסוכים

שואפים למלא תפקידי מפתח בארגונים מסוגים שונים? מחפשים לימודים שיציידו אתכם בכלים הטובים ביותר לשיפור התקשורת הבין אישית? להתמודדות נכונה ואפקטיבית עם קונפליקטים וסכסוכים?
להמשך

מתלבטים בין לימודי תעודה לתואר אקדמי? הכול על הכשרות מקצועיות

נמצאים בצומת דרכים מקצועית? מתלבטים בין לימודי תעודה לבין לימודים לתואר אקדמי? מביראד לימודי תעודה מתקדמים מציינים שמדובר בשני נתיבי לימוד שונים שלעתים אף מצטלבים.
להמשך

לימודי משאבי אנוש: כך תהפכו כישורים טבעיים לקריירה משגשגת

רוצים להפוך כישורים טבעיים לקריירה משגשגת? יודעים לכונן אינטראקציה בריאה עם אנשים? חולמים להשתלב ולהתברג בחברות כמנהלי אנוש בכירים?
להמשך

קורס פיתוח מנהלים: כלים לפיתוח איכויות של מנהיגות, השפעה והובלה

קודמתם לתפקיד ניהולי ראשון? זה הזמן להירשם לקורס פיתוח מנהלים!!! מבית ביראד ללימודי תעודה מתקדמים מציינים שתפקיד הניהול במאה ה- 21 ידוע כמורכב ומאתגר
להמשך

רוצים ללמוד קורס מעשי ולצאת עם מקצוע ביד? הכול על לימודי תעודה

רוצים ללמוד קורס פרקטי מעשי ולצאת עם מקצוע ביד? בין אם אתם משוחררי צבא טריים, אקדמאים המעוניינים בהסבת מקצוע, אנשי עסקים שחפצים ברכישת מיומנויות חדשות או פנסיונרים הרוצים להעמיק ידע ולהרחיב אופקים, כדאי שתשקלו להירשם ללימודי תעודה.
להמשך

שואפים לפרוץ חסמים ולממש יעדים? זה הזמן להירשם לקורס NLP

שואפים לפרוץ חסמים ולממש יעדים? זה הזמן להירשם לקורס !NLP אנו חיים בעידן דינמי מאוד שמשתנה כל העת ממש לנגד עינינו, בעוד המציאות מתאפיינת בקצב חיים מסחרר.
להמשך

שואפים להתפתחות מקצועית בתחומכם? הכול על קורס גישור ויישוב סכסוכים

עורכי דין? יועצים משפטיים? מנהלים במגזר הציבורי או העסקי? שואפים להתפתחות מקצועית בתחומכם? מעוניינים לרכוש מיומנויות פרקטיות לניהול משא ומתן
להמשך

קורס לוגיסטיקה בתחום ניהול רכש ומערכות אספקה

יש לכם רקע וניסיון בניהול רכש ומערכות אספקה? מעוניינים להתמקצע בתחום, להרחיב אופקים מקצועיים, להתעדכן בשינויים ואו לזכות בקידום מקצועי?
להמשך

בעל עסק? רוצה להתבלט על פני המתחרים? הירשם עוד היום ללימודי שיווק ופרסום

מנהלי סחר, מנהלי רכש או מנהלי ייצור? עובדים במשרד פרסום, בחברת מדיה או בחברה לקידום אתרים? מעוניינים לרכוש ידע וכלים מקצועיים שיאפשרו לכם להתמודד בהצלחה בזירת העסקים המקומית?
להמשך

בואו ללמוד איך להפוך את הקושי להזדמנות: לימודי תעודה בצל משבר הקורונה

על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מעל ל- 600 אלף ישראלים יושבים כיום בבית ללא עבודה, אם בשל פיטורים ואם בעקבות היציאה לחל"ת.
להמשך

קורס NLP: להתגבר על חסמים ולהפוך כול חלום למציאות קיימת

עוסקים בייעוץ, אימון, ניהול, הדרכה או טיפול? רוצים להעשיר את ארגז הכלים שברשותכם בטכניקות אפקטיביות ועוצמתיות להשגת תוצאות ארוכות טווח?
להמשך

בונים קריירה? הכול על לימודי שיווק ופרסום

חולמים על קריירה מצליחה ומאתגרת ששכרה בצידה? זה הזמן להירשם ללימודי שיווק ופרסום בביראד לימודי תעודה מתקדמים!. מדובר באחד מהמקצועות המבוקשים ביותר כיום בחברות מדיה, במחלקות שיווק של חברות מסחריות, במשרדי פרסום, בחברות לבנייה וקידום אתרים ועוד
להמשך

קורס גישור להקניית מיומנויות לניהול מו"מ ויישוב סכסוכים

סעיף 79ג לחוק בתי המשפט משנת התשמ"ד 1984 מסדיר את הגישור כהליך ליישוב סכסוכים בין בעלי הדין.
להמשך

ביראד לימודי תעודה מתקדמים: לימודי שיווק ופרסום

בעלי אוריינטציה שיווקית? מעוניינים להתברג בתפקידי מפתח בתחום הפרסום, השיווק, קידום מכירות ויחסי ציבור? זה הזמן להירשם ללימודי שיווק ופרסום בביראד לימודי תעודה מתקדמים, מבית אוניברסיטת בר-אילן.
להמשך

ביראד מבית אוניברסיטת בר אילן: קורס גישור ויישוב סכסוכים

מנהלים? יועצים משפטיים? אנשי משאבי אנוש? מעוניינים לרכוש טכניקות וכלים יעילים להתמודדות נכונה עם קונפליקטים וניהול מו"מ? כדאי שתשקלו להצטרף לקורס גישור מטעם ביראד מבית אוניברסיטת בר אילן.
להמשך

מחפשים מקצוע מבוקש עם אופציות לקידום? הכול על לימודי משאבי אנוש

עוסקים באיתור, מיון, גיוס, הכשרה וניהול אנשים בארגון גדול או בחברת כוח אדם? מעוניינים להתמקצע בתחום מבוקש עם אופציות לקידום? יתכן ולימודי משאבי אנוש תפורים בדיוק למידותיכם!
להמשך

לימודי תעודה במגוון תחומים

לימודי תעודה הם הזדמנות נהדרת עבור כל מי שרוצה לרכוש מקצוע מעשי, מעניין ונדרש, בפרק זמן קצר. הודות ללימודי תעודה ניתן לבחור תחום מקצועי ממוקד ולהרחיב את הידע המקצועי והמעשי שלכם באותו תחום, עד לכדי אפשרות ממשית לתעסוקה בו.
להמשך

קורס קואוצ'ינג מקיף ומגוון

אימון אישי, הנקרא גם קואוצי'נג, הפך בשנים האחרונות לשיטה מקובלת ונפוצה שבעזרתה אנשים רבים עוברים תהליך יישומי קצר מועד שבסופו הם מצליחים לבטא את הפוטנציאל הגלום בהם, בצורה זו או אחרת.
להמשך

קורס דיני עבודה למנהלי משאבי אנוש במוסדות וארגונים

עולם העבודה נראה על פניו כעולם פשוט שבו מתקיימים זה לצד זה עובדים ומעסיקים עם כמה עניינים ביניהם שניתן לפתור בדרכים המקובלות.
להמשך

הדרכה פנים ארגונית למוסדות וארגונים

מהלך חייו של ארגון איננו קבוע וכל ארגון חייב להשתנות ולהתחדש כדי להמשיך ולהתקיים בעולם משתנה. אחת מהדרכים הטובות ביותר להתפתחותו של ארגון היא הדרכה פנים ארגונית שמטרתה לפתח את עובדי הארגון ולתת להם כלים חדשים מקצועיים והעשרתיים.
להמשך

קורס גישור בסיסי ומתקדם

גישור הוא כלי ליישוב סכסוכים בהסכמה. השימוש בכלי הגישור הפך נפוץ יותר בשנים האחרונות, עם כניסתן של אמנת הגישור ותקנת הגישור.
להמשך

קורס רכש בסיסי ובכיר

קצב השינוי בעולם העסקי הוא מהיר מאוד והשינויים לא מפסיקים להפתיע חדשות לבקרים. שינויים אלו מביאים לתנועה מתמדת של הרגלי עבודה, לצד כניסה של טכנולוגיות חדישות ואמצעי ייצור מתקדמים.
להמשך

משפרים ומשתפרים: קורס NLP

NLP – Neuro Linguistic Programing היא שיטה אשר משויכת לעולם הפסיכולוגיה האופטימית ובנוסף לגישה הקוגניטיבית-התנהגותית. התהליך עצמו מתמקד בהנחיות קצרות שתפקידתן להוביל לתוצאות משמעויות בחיינו, על ידי השגת יעדים ומטרות חיוניות עבורנו.
להמשך

משדרגים את חוד החנית: קורס פיתוח מנהלים

בכל חברה או ארגון עסקי, צוות ההנהלה הוא ללא ספק הגוף שמסוגל להניע מהלכים גדולים, לייצר תפוקת עבודה איכותית יותר וכמובן להגדיל את הרווחים.
להמשך

לימודי משאבי אנוש - מה צריך לדעת?

בעשורים האחרונים, אנחנו רואים כיצד יותר ויותר מכללות ואוניברסיטאות מעניקות מקום של כבוד לתחום של משאבי אנוש ושוק העבודה, בין אם מדובר על הצד המחקרי ובין אם בצד המעשי. מי שמעוניין להירשם למגוון קורסים במשאבי האנוש ולעסוק בתחום, היצע הקורסים נרחב.
להמשך

העתיד כבר כאן: לימודי תעודה

מרבית האנשים בטוחים שלימודי התעודה נועדו רק למי שלא רוצה לעשות תואר ראשון, או למי שלא מסוגל להתקבל אליו.
להמשך

בוחרים מתוך רשימת קורסים מומלצים

אנו חיים בעידן בו מוצע לנו מגוון רחב של נושאי לימוד מרתקים ומעניינים במטרה להכשיר אותנו כאנשי מקצוע או להעשיר את הידע שלנו במקצועות שאנו עוסקים בהם. כל אדם המתלבט איזה קורס מתאים לו זקוק למידע אילו הם הקורסים הם המומלצים ביותר והיכן ניתן ללמוד אותם.
להמשך

יוצרים תרבות חברתית: קורס גישור

תהליכי הגישור הם חלק בלתי נפרד מכל היבט בחיינו. בין אם מדובר על היבטים סביבתיים, חברתיים או עסקיים, הגישור משמש ככלי עוצמתי ליישוב סכסוכים בהסכמה הדדית וכל זאת לפני הגעת הנושא לבית המשפט.
להמשך

צעדים ראשונים אל עבר האושר: קורס קואצ'ינג

אימון אישי ("קואוצ'ינג") מתבסס על היגיון פשוט שעיקרו: כולנו בעלי הרגלים מסוימים, ישנם הרגלים טובים ואיכותיים שמקדמים אותנו בחיינו ואילו אחרים גורמים לנו להיתקע במקום ובמקרים קיצוניים גם "מושכים" אותנו אחורה
להמשך

קורס הנחיית קבוצות

קורס הנחיית קבוצות אצלנו בביראד כולל מגוון נושאי לימוד מרתקים כגון חיזוק מיומנויות חברתיות, יכולת לבצע בחירות באופן החלטי, כיצד ניתן להשפיע על מערכות אנושיות ועוד נושאים רבים
להמשך

הבנה מקצועית של ארגונים עסקיים: קורס דירקטורים

דירקטור הוא אדם אשר ניחן בהבנה עסקית היקפית ורבה וזאת לאחר שנים של רכישת ידע במבנים עסקיים שונים כגון הכרת שוק ההון והכוחות הכלכליים בו, מה הם ההגבלים העסקיים וכיצד יש להתמודד עמם במערכת החוקתית, אילו דו"חות קיימים והם הכרחיים וכדומה.
להמשך

לימודי תעודה: המדריך המלא

לימודים והעשרה מקצועית מהווים כלי עזר משמעותי והכרחי בעולם המודרני שאנו חיים בו. באמצעות רכישת השכלה כזו או אחרת, אנו מסוגלים להשתלב ולהתאים לקשת רחבה יותר של תפקידים בתחום התעסוקתי.
להמשך

ביראד ללימודי תעודה מתקדמים: קורס דירקטורים

מעוניינים להצטרף לשדרת הניהול ונושאי המשרה הבכירה של הארגון? כדאי שתשקלו להירשם לקורס דירקטורים מטעמה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים. השינויים שהתרחשו בעשור האחרון בממשל התאגידי באים לביטוי ברגולציה עדכנית ותיקוני חקיקה במגוון תחומים שונים, תוך הרחבת החוב
להמשך

קורס קואצ'ינג להכשרת מאמנים: להציב מטרות ולממש יעדים

חשים תקועים במישור האישי? במישור הזוגי, ההורי, המשפחתי, המקצועי ואו העסקי? מעוניינים לרכוש כלים פרקטיים ישימים שיאפשרו לכם להציב מטרות, לכוון גבוה, להגשים חלומות ולממש יעדים? זה הזמן להירשם לקורס קואצ'ינג מטעמה של ביראד ללימודי תעודה מתקדמים.
להמשך

ביראד ללימודי תעודה מתקדמים: קורס NLP

מביראד מסבירים כי N.L.P (Neuro Linguistic Programming) מהווה מתודולוגיה שבבסיסה מכלול תהליכים המסתייעים בחלק השפתי (Linguistic), בחלק המוחי (הנירולוגי Neuro) והתכנות (Programming, הדרך שבה המידע מאורגן במוח), לשחרור פחדים וחסמים, לשינוי רגשות ומחשבות.
להמשך

לימודי תעודה מתקדמים

מחפשים כיוון? לבנות קריירה מצליחה בתחום מעניין ומאתגר? או שמא אולי לעבור הסבה מקצועית? אם כך, מומלץ לכם להירשם לאחד מהקורסים של ביראד ללימודי תעודה מתקדמים.
להמשך

קורס יבוא מסין : כלים פרקטיים להצלחה בעסקים בשוק הסיני

מעוניינים לנצל הזדמנויות עסקיות בתחום דינמי ושוקק המתפתח במהירות? זה הזמן להירשם לקורס יבוא מסין בביראד ללימודי תעודה מתקדמים!
להמשך

ביראד ללימודי תעודה מתקדמים: קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי

מעוניינים להתמקצע בתחום מבוקש ומעניין, מאתגר ודינמי מאוד? זה הזמן להצטרף לקורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי בביראד ללימודי תעודה מתקדמים, מבית בר אילן.
להמשך

לימודי ייעוץ ארגוני: להוביל תהליכים עסקיים

ניחנתם בכושר אבחון, ניתוח ולמידה חדים ומהירים? ביכולת להתאים פתרונות יצירתיים למצבים מורכבים? בכושר התבטאות המוביל להנעת תהליכים? מעוניינים להנחות ולהוביל תהליכים ארגוניים אל עבר מימוש המטרות והיעדים? אם כך, מומלץ שתשקלו ברצינות להירשם ללימודי ייעוץ ארגונ
להמשך

ביראד לימודי תעודה מתקדמים: לימודי ניהול משאבי אנוש

מעוניינים לבנות קריירה מצליחה? להוות חלק מההנהלה המקצועית הבכירה של הארגון? אם כך, כדאי שתצטרפו אל התכנית ללימודי ניהול משאבי אנוש בביראד ללימודי תעודה מתקדמים, מבית בר אילן.
להמשך