צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

לימודי תעודה במגוון תחומים

לימודי תעודהלימודי תעודה הם הזדמנות נהדרת עבור כל מי שרוצה לרכוש מקצוע מעשי, מעניין ונדרש, בפרק זמן קצר. הודות ללימודי תעודה ניתן לבחור תחום מקצועי ממוקד ולהרחיב את הידע המקצועי והמעשי שלכם באותו תחום, עד לכדי אפשרות ממשית לתעסוקה בו. לימודי התעודה משמשים גם כהזדמנות להרחיב את הידע המקצועי הקיים, על ידי רכישה של ידע נוסף ועדכני יותר וכלים נוספים בעולם המקצועי שבו אתם כבר נמצאים. אנו בביראד לימודי תעודה מתקדמים מבית אוניברסיטת בר אילן, מציעים לימודי תעודה במגוון תחומים מרתקים ולכם רק נותר לבחור את הנושא שהכי מעניין אתכם.

לימודי תעודה במגוון תחומים – מהנחיה וייעוץ, דרך משאבי אנוש וניהול עסקים ועד פיננסים ושוק ההון

לימודי תעודה הם לימודים שניתן לממש במגוון רחב של תחומים, גם בתחומים של טיפול וסיוע, גם בתחומים ארגוניים, גם בתחומים פיננסיים ובעוד רבים אחרים. אנו מציעים לכם שפע של קורסים ללימודי תעודה במגוון תחומים. הנה כמה דוגמאות לתחומים ולקורסים שאנו מציעים.

תחום הנחייה וייעוץ – קורס ייעוץ ארגוני

התוכנית לייעוץ ארגוני מציעה כלים מקצועיים ועדכניים בתחום הייעוץ הארגוני. התוכנית כוללת תהליכי עומק מתודולוגיים הלקוחים מהעולם הארגוני, מנהיגותי וניהולי ולצידם כלים ופרקטיקות יישומיים בתהליכים קצרי טווח. התוכנית מתעדכנת בכל עת בהתאם למגמות העכשוויות ביותר בעולם הארגונים, לרבות המגמות החדשות של עולם זה, שהציבה בפנינו התקופה המאתגרת הנוכחית שנוצרה בעקבות משבר הקורונה ויצרה שינויים ואתגרים רבים.

תחום אימון – קורס הכשרת מאמנים

זה קורס להכשרת מאמנים – כלומר מעבר לכלים לאימון, מלמדים כלים להיות מאמנים.

תחום משאבי אנוש – קורס ניהול משאבי אנוש

תפקיד משאבי האנוש בארגון הוא תחום משמעותי המשפיע על עובדי הארגון ועל הצלחת הארגון כולו. אדם העוסק בתחום זה חייב להכיר את הידע, המיומנויות והכלים העדכניים ביותר בתחום, על מנת שיוכל לקחת חלק בהנהלת החברה ולהוביל את הארגון למקומות חדשניים.

תחום לימודי גישור – קורס גישור ויישוב סכסוכים

הגישור הופך בשנים האחרונות להיות כלי נפוץ יותר ויותר ליישוב סכסוכים, לרבות על ידי הפניית בתי המשפט לגישור. באמצעות הגישור ניתן ליישב סכסוכים, תוך מתן כבוד הדדי לשני הצדדים. קורס זה מהווה בסיס לעיסוק בתחום הגישור המקצועי ולו קורסי המשך.

תחום ניהול – קורס מנהל עסקים בשוק תחרותי

השוק העסקי משתנה חדשות לבקרים, וודאי בעקבות משבר הקורונה האחרון ששינה לחלוטין את פני העולם העסקי. על מנת להתאים לשינויים המתרחשים תדיר, מנהלים חייבים להישאר מעודכנים ולרכוש מיומנויות כיצד להשתנות כל הזמן ולהישאר יעילים ורווחיים.

תחום שיווק – קורס שיווק, דיגיטל ומכירות בעידן של תחרות

הקורס שלנו לא שם דגש על המדיה הדיגיטלית

תחום פיננסים ושוק ההון – קורס אנליסטים והערכת שווי חברות

תוכנית זו מעשירה את הלומדים בכלים מתקדמים מהעולמות החשבונאיים, הפיננסיים, הכלכליים והעסקיים, על מנת להכיר את היטב את שוק ההשקעות, לטובת קבלת החלטות מושכלת ומיומנת בעולם ההשקעות.

תחום רכש, לוגיסטיקה וסחר בינלאומי - קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה

ניהול רכש בארגון הפך בשנים האחרונות לתחום מאוד מבוקש בחברות שרוצות למקד ולייעל את הרכש שלהם מבפנים על חשבון מיקור חוץ. קורס זה מכשיר את לומדיו לניהול הרכש בארגון בכלים מקצועיים ועדכניים.

לימודי תעודה במגוון תחומים – זה אנחנו

אנו ב בביראד – לימודי תעודה מתקדמים מובילים את התחום של לימודי תעודה הודות למרצים המקצועיים ולידע העדכני ומספקים לימודי תעודה במגוון תחומים לרווחת הסטודנטים שלנו שנהנים לרכוש מקצוע נדרש וידע מקצועי בזמן קצר.