צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

הכשרת מאמנים Coaching

מטרת האימון האישי (coaching) לסייע לנו להתגבר על מכשולים, להתפתח בכיוון נכון ולשפר יכולות חשיבה ודרכי פעולה בדרך למימוש הפוטנציאל הגלום בנו. תרגול ולמידת תחום האימון מתבססים אף הם על אותו פוטנציאל בדיוק. התוכנית להכשרת מאמנים בביראד, הינה יחידה מסוגה בארץ ומציעה מודלים מגוונים של אימון, על מנת שכל משתתף ימצא את התכנים המתאימים ליכולותיו, לכישוריו ולחוזקות האישיות שלו.  

לימודי Coaching בביראד מוכרים על ידי לשכת המאמנים הישראלית והמסיימים את שני שלבי התוכנית יוכרו ע"י הלשכה כמאמנים מוסמכים.  

כל אחד ואחת יכולים להיות המאמנים הטובים ביותר שיש, היכולות כבר מצויות בכם, בואו ללמוד איך להשתמש בהן!

הכשרת מאמנים באמצעות מתן יסודות, מיומנויות וכלים מעשיים שימושים, לשיפור התנהלותם היום יומית עם דגש על תקשורת בין אישית. בסיומה של התוכנית, כל משתתף יקבל כלים אפקטיביים לביצוע תהליכי אימון. התוכנית מעודדת יצירתיות ולקיחת אחריות אצל המשתתפים ושמה דגש על העצמה אישית. 

אקדמאים או בעלי השכלה מקבילה או מנהלים ובעלי תפקידים במקצועות החופשים המעוניינים ללמוד אימון ולהתנסות בו, לצורך עיסוק בתחום או על מנת לקבל כלים אימונים להרחבת ארגז הכלים המקצועי שלהם. 

חץהגשת קורות חיים חץ ראיון אישי 

מבוא: היכרות ראשונית עם המושג "אימון" חץשינויים חברתיים שהובילו להתפתחות תחום האימון - ההתפתחות ההיסטורית של תחום האימון חץ ארגוני אימון מהעולם וה"אני מאמין" שלהם.  

 

יצירת שגרת עבודה אימונית: יצירת מערכת יחסים נכונה לעבודה בין מאמן למתאמן חץ מי הוא מאמן ומי הוא לקוח? חץ חוזה מאמן-מתאמן, יחסי מאמן–מתאמן; יצירת חזון/הגדרת מטרה אימונית ובדיקת ציפיות.

 

בסיס ועקרונות באימון: מודלים תיאורטיים ומודלים יישומיים חץ שלבים בתהליך האימון חץ כיצד מתבצע "אימון"? חץ מבט על סגנונות אימון: מאימון אינסטרומנטלי עד אימון טרנספורמטיבי חץ אתיקה. 

 

עבודה אימונית הלכה למעשה: איך מגדירים מטרות בתהליך האימון? מה חשיבות המטרה? מה הקשר עם חזון? חץ מיומנויות אימון וכלים למתאמן חץ שימוש בדמיון באימון חץ שימוש בריבוי פרספקטיבות לקידום תהליך האימון והשגת המטרה חץ התמודדות עם משבר בתהליך חץהתמודדות מול התנגדויות המתאמן חץ עבודה עם ערכים חץעבודה על חוזקות חץ גישות לגיבוש חזון אישי חץ תהליכי שינוי חץ היבטים פסיכולוגיים רלוונטיים לעשייה באימון חץ אימון כעסק. 

תחומי הידע והתיאוריה יילמדו במקביל לפרקטיקה במהלך תוכנית הלימודים.  בבסיסה עומדת התפיסה של למידה באמצעות התנסות ותרגול. 

זהו מסע אישי בתוך קבוצה, המשלב תכנים עיונים ומעשיים בלמידה חווייתית, תוך תרגול והתנסות (בקבוצות, זוגות ושלשות) בכלים אימוניים, אשר בסופו תכירו טוב יותר את עצמכם ותדעו כיצד לעזור לעצמכם - כך שתוכלו לעזור לאחרים! 

כלים אלו ישמשו אתכם בעבודתכם כמאמנים בעתיד.   

 

התוכנית המלאה כוללת שני שלבים - הכשרה והסמכה: 

 

הכשרה:

• 205 שעות למידה אקדמיות, מתוכן 25 שעות עבודה אישית על שני פרויקטים ובסופן שני מבחנים (אתיקה ועיוני). 

• *10 מפגשי אימון אישי עם מאמן חיצוני  – למעוניינים לקבל תעודה מלשכת המאמנים הישראלית וזכאות להתחיל את שלב הפרקטיקום.

 

הסמכה (פרקטיקום**):

• 24 מפגשי הדרכה, בחלוקה ל-8 מפגשי הדרכה פרטנית ו-16 מפגשים להדרכה קבוצתית ובסופם מבחן מעשי. 

 

* בתשלום נוסף בעלות מוזלת, ישירות למאמן.

**בתשלום נוסף בעלות מוזלת, לנרשמים מראש לתוכנית המלאה (הכשרה כולל אימון אישי ופרקטיקום).

 

תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות הלימוד בחלקה הראשון של התוכנית (הכשרה).

תעודה של לשכת המאמנים הישראלית תוענק למסיימי התוכנית המלאה הכוללת את ההכשרה (כולל אימון אישי) וההסמכה (פרקטיקום), אשר עמדו בדרישות התוכנית הכוללת חובת נוכחות מלאה.

 

ודאי יעניין אתכם לקרוא...

Three conditions for fertile work at a coaching process

מאת:
Learn about the optimal conditions for a coaching process to provide the potential to facilitate a prosper development and satisfying results.
more
מנהל התוכנית
צפריר-מויסייב עינב
מאמנת בכירה ומדריכה מוסמכת מטעם לשכת המאמנים, MCIL, מוכרת ICF, יועצת ארגונית בכירה, המלווה מנהלים, מרצה בתואר ראשון ושני בכל תחומי הפסיכולוגיה הארגונית, מפתחת קורסים, סדנאות ומודלים שונים בתחומי הפסיכולוגיה הארגונית והאימון האישי והעסקי.
תאריכי פתיחה
09/09/2024 - בוקר

שוחחו עם יועצי הלימודים שלנו

3620*

למידע נוסף על הכשרת מאמנים Coaching
מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

יתכנו שינויים בתכנים הלימודיים ובסגל המרצים משיקולים מקצועיים. ט.ל.ח