צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

תומי דגן ממליץ

איזה מסע! הגענו לפה לפני תשעה חודשים - קצת חוששים, קצת מתרגשים, לא ממש בטוחים. עברנו דרך לא פשוטה - למדנו נושאים מוכרים מזוויות ראייה חדשות לגמרי. נחשפנו להבנות מאירות על החיים ועל האנשים סביבנו. לימדתם אותנו להקשיב לפני שאנחנו משמיעים; להאזין לקולות נוספים סביבנו חוץ מאלו שלנו. נוכחנו, שהקולות הפנימיים שלנו מפרידים בינינו לאנשים אחרים אך גם מקשרים אותנו למרקם האנושי. ופה הערך האמיתי שניתן לנו כבני אדם - לכבד את השונות של האחר, לנסות להבין מנקודת מבט שונה משלנו. והרי שאין עוד נקודות מבט כמו שלנו- אנו ייחודיים ומיוחדים בעולם הזה, ועל כן תודה רבה לכם שעזרתם לנו להבין זאת.

חשבנו שבאנו ללמוד תחום או מקצוע חדש - אימון - אבל קיבלנו בתמורה קורס ששינה את החיים שלנו. השינוי פגש כול אחד מאתנו במקום הייחודי והאישי. זה לא היה קל, ולפעמים אף קשה וכואב, אך אנחנו רואים וחווים שהמקומות האלו פורצים דרך, עושים שינוי בר-קיימא ומשפרים את איכות החיים.

שיתפנו אחד את השני בתהליכים אישיים, מקצועיים ומשפחתיים שעברנו. חלקינו מתחילים קריירות חדשות, חלקינו ממשיכים בדרכנו עם הבנות חדשות - חשוב שנזכור שאנחנו מופלאים! מופלאים ששיתפו, בכו, צחקו, מרדו, התמודדו ועכשיו מוכנים (או יותר נכון, יותר מוכנים) לקראת הצעדים הבאים שהחיים מזמנים לנו! או בשפה האימונית - הצעדים הבאים שאנחנו מזמנים לחיים!!

זוניו - כול הקורס הנ"ל לא היה קורה לולא הקמת את בית הספר לאימון בבר אילן והרכבת אותו לכדי תהליך שלם שעוזר לשנות חיי אדם למאמנים ולאנשים הנוספים בחייהם. אנחנו מודים לך על אפשור התהליכים שעברנו ועל הלמידה איתך. למדנו הרבה מאוד ואנחנו מודים לך על כול מקרב לב!

לתוכנית להכשרת מאמנים Coaching  חץ