צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

לימודי תעודה מתקדמים

מחפשים כיוון? לבנות קריירה מצליחה בתחום מעניין ומאתגר? או שמא אולי לעבור הסבה מקצועית? אם כך, מומלץ לכם להירשם לאחד מהקורסים של ביראד ללימודי תעודה מתקדמים.

ביראד לימודי תעודה מתקדמים, היא חטיבת הלימודים של ביראד חברה למחקר ופיתוח בע"מ, הנמצאת בבעלותה המלאה של בר-אילן. מזה למעלה מ-40 שנה, עוד בשמה הקודם "המרכז להשתלמויות בר אילן", שוקדת החברה על פיתוח קורסים, סדנאות, השתלמויות ותכניות לימוד איכותיות, מתוך מטרה להעשיר את הלומדים בידע עדכני וכלים מעשיים, ולסייע להם במימוש היעד המקצועי אליו הם שואפים להגיע.

בביראד מציעים מבחר עשיר של תכניות לימוד הנותנות מענה לכל סטודנט, בכל שלב מקצועי בו הוא נמצא, החל מקורסים לאלה העושים צעדים ראשונים בחיפוש אחר כיוון מקצועי, דרך אנשי מקצוע המעוניינים בהסבה מקצועית ועד לסדנאות והשתלמויות לאנשי מקצוע ותיקים בתחומם, המעוניינים להישאר מעודכנים בעידן עתיר אתגרים ושינויים.

קורס ניהול העסק ושיווקו

לימודי תעודה מתקדמיםבביראד מציעים מגוון אפשרויות ללימודי תעודה מתקדמים במבחר תחומים ומסלולים שונים, כגון פיננסים ושוק ההון, ניהול ושיווק, משאבי אנוש, אימון הנחייה וייעוץ, כמו גם לוגיסטיקה, רכש וסחר בינלאומי. הקורס המומלץ למי שמעוניינים לרכוש ידע וכלים (לא מדוייק) ושיווק עצמי הוא קורס ניהול העסק ושיווקו.

הקורס מיועד לאלה החפצים לנהל עסק ריווחי ומצליח, ומספק מכלול רחב של כלים עיוניים ומעשיים החיוניים לפיתוח, צמיחה והצלחה עסקית בסביבה תחרותית, בהם כלים ניהוליים, כלכליים, פיננסיים ושיווקיים שונים. התכנית בהיקף של 60 שעות לימוד אקדמיות, ומחולקת לשתי תתי קטגוריות - האחת מתמקדת בנושא ניהול והאחרת בנושא שיווק. כל אחת מהן מורכבת מ- 28 שעות לימוד ו-2 שעות המוקדשות לפרקטיקום מעשי.

קורס ניהול משאבי אנוש

אופציה נוספת ללימודי תעודה מתקדמים בביראד היא ניהול משאבי אנוש. מדובר בתכנית הראשונה בישראל שהוכרזה, בשנת 2010, כמוכרת לצורכי הסמכה ככמומחה בכיר במשאבי אנוש, מטעם העמותה הישראלית לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש. מביראד מסבירים שההסמכה מהווה, למעשה, אישור לעמידה בסטנדרטים מקצועיים אחידים ומוגדרים של ידע תאורטי, אתיקה ומיומנויות.

הקורס מותאם לעוסקים בגיוס וניהול משאבי אנוש, בהדרכה וברווחה של עובדים, לעובדים בחברות כוח אדם ובארגונים, וכן לאלה המעוניינים בהסבה מקצועית בעלת הסמכה מוכרת, לתחום של ניהול משאבי אנוש. הקורס מתקיים במתכונת של דיונים, הרצאות, תרגילים וסדנאות, בהיקף 200 שעות לימוד אקדמיות, 30 שעות מתוכן מיועדות לפרויקט גמר.