צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

קורס פיתוח מנהלים: כלים לפיתוח איכויות של מנהיגות, השפעה והובלה

קורס פיתוח מנהליםקודמתם לתפקיד ניהולי ראשון? זה הזמן להירשם לקורס פיתוח מנהלים מבית ביראד ללימודי תעודה מתקדמים מציינים שתפקיד הניהול במאה ה- 21 ידוע כמורכב ומאתגר: העולם המודרני מתאפיין במציאות דינמית, שינויים מהירים, תחרות קשוחה וחוסר וודאות. המשמעות היא שמנהלים נדרשים לאיכויות גבוהות של מנהיגות, השפעה ומקצועיות, ויכולת להניע ולהוביל אנשים ותהליכים.

בעידן העכשווי מותנית הצלחתם של מנהלים בכישורים שלהם לשיתופי הפעולה עם ממונים, עובדים ועמיתים, ובדרך שבה הם מתמודדים בו זמנית מול מגוון אתגרים הנקרים בדרכם, תוך התנהלות מיטבית בתפר שבין ניהול אישי, ניהול פרויקטים וניהול אנשים, כשמטרת העל הניבטת לנגד עיניהם היא שיפור הישגי הארגון. קורס פיתוח מנהלים נועד לטעת בקרב המשתתפים ראייה מערכתית רחבה ולהקנות להם כלי ניהול מתקדמים, שיסייעו בידיהם לפתח מיומנויות אישיות, להוביל צוותים אל עבר הצלחות, לקדם את הארגון לצמיחה ושגשוג ולהותיר בו את חותמם.

 

התכנית ללימודי ניהול

אחד מהקורסים שמציעים בביראד ללימודי ניהול הוא קורס פיתוח מנהלים המיועד לאלו שהתמנו לאחרונה לתפקיד הניהולי הראשון שלהם או שצפויים להתמנות למשרה ניהולית

בעתיד הקרוב. אנשי הצוות המקצועי של ביראד מסבירים שבכניסה לתפקיד ניהולי ראשון כרוך שינוי משמעותי באופן החשיבה, ההתנהלות וההתמודדות עם משימות ואתגרים. תהליכי קבלת ההחלטות הופכים למערכתיים ומורכבים יותר, מה שדורש התייחסות לשיקולים מעבר לאלו הנחוצים לביצוע משימות כעובדים מן השורה.

לזה יש להוסיף את הצורך בשימוש בטכניקות ניהול היברידיות, דבר המצריך למידה והסתגלות. מטרת הלימודים בקורס פיתוח מנהלים היא להעניק למשתתפים ידע, מיומנויות, תובנות וכלים שיסייעו להם בהעלאת סיכויי ההצלחה במשרתם הניהולית הראשונה, תוך התמקדות באתגרי הניהול השונים האופייניים לעידן הנוכחי, ובמקביל גם לחזק את ביטחונם העצמי בתפקודם כמנהלים.

 

קורס מקוון להכשרת דירקטורים ונושאי משרה בכירה

קורס פיתוח מנהלים הוא בהיקף של 120 שעות לימוד אקדמיות ומתקיים במתכונת של הרצאות, משימות, משחקי תפקידים, ניתוח אירועים וסימולציות. תנאי הקבלה מותנים במתן קורות חיים וראיון עם מנהל התכנית. ברשימת נושאי הלימוד ניתן למנות, בין היתר, סגנונות ניהול ומנהיגות, תקשורת ארגונית ובין אישית, ניהול תהליכי שינוי, ניהול קונפליקטים וכן הנעת עובדים, עבודת צוות אפקטיבית, תפיסת תפקיד המנהל, זהות ניהולית ודילמות ניהוליות.

למסיימי הקורס שעומדים בכול הדרישות (לרבות נוכחות ב- 80% משעות הלימוד לכול הפחות), תוענק תעודה מטעם ביראד לימודי תעודה מתקדמים. קורס פיתוח מנהלים מתקדם עוסק בהכשרת דירקטורים ונושאי משרה בכירה. מדובר בקורס מקוון שמטרתו להכשיר מועמדים לדירקטורים בחברות ממשלתיות, עסקיות ועמותות באמצעות הקניית ידע וכלים ניהוליים, משפטיים ופיננסיים נרחבים הנדרשים לנושאי משרות בכירות לצורך ביצוע תפקידם כהלכה.

 

נושאי הלימוד בקורס להכשרת דירקטורים

כאמור, מדובר בקורס פיתוח מנהלים מתקדם המיועד לדירקטורים מכהנים שחפצים בשיפור המיומנויות המקצועיות שלהם, כמו גם לאקדמאים בעלי תפקידים בכירים דוגמת מנכ"לים, רואי חשבון, עורכי דין, כלכלנים וכן הלאה, שיש להם ניסיון משפטי, פיננסי ואו ניהולי, ומעוניינים לכהן בדירקטוריונים של ארגונים. התכנית היא בהיקף של 72 שעות לימוד אקדמיות, ומתקיימת באופן מקוון במתכונת של מפגשי לייב דרך הזום. המפגשים מונחים באופן אינטראקטיבי ודינמי, תוך שימוש במצגות רלוונטיות ומתן Case studies ודוגמאות עכשוויות לפעילויות דירקטוריון של ארגונים ציבוריים ועסקיים בארץ ובעולם.

נושאי הלימוד עוסקים, בין השאר, בתפקידי הדירקטור בעידן החדש, בחזון, ובאסטרטגיה עסקית בראי הדירקטור, וכן בפיננסים ופסיכולוגיה בשוק ההון בישראל, מבוא לבקרה פיננסית ומאזנים כספיים, האחריות הפלילית והאזרחית של הדירקטור, מבוא להערכות שווי וניתוח דו"חות כספיים. למשתתפים העומדים בכול דרישות הקורס תוענק תעודה מטעם ביראד לימודי תעודה מתקדמים.