צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

לימודי ניהול

הצלחה וחוויה חיובית בתפקיד ניהולי ראשון, מסייעות לחיזוק הביטחון העצמי של המנהלים ומשפיעות על היכולת שלהם להתקדם בעתיד לתפקידים בכירים יותר. 
אם התמניתם לאחרונה לתפקיד ניהול ראשון או שהנכם עתידים לעשות כן, ללא ספק אתם חווים שינוי משמעותי מהדרישות להן הורגלתם כעובדים ומאופן ההתמודדות עם המשימות. שיקול הדעת ותהליכי קבלת ההחלטות שלכם הפכו למורכבים יותר, מערכתיים יותר ועליכם לקחת בחשבון שיקולים או החלטות נוספות מעבר לאלה הנדרשים לביצוע העבודה באופן מקצועי. גם כלי הניהול להם אתם נדרשים לצורך ביצוע עבודתכם הם לעיתים חדשים עבורכם ודורשים למידה והסתגלות, בעיקר לאור השימוש בשיטות ניהול היברידיות איתן מתמודדים מנהלים רבים בשנה האחרונה. בתוכנית ללימודי ניהול של ביראד לימודי תעודה מתקדמים, תקבלו כלים, שיטות וידע שיסייעו לכם להכנס לעולם הניהול העכשווי, הדינמי והמאתגר, באופן מקצועי ומוצלח.

התוכנית ללימודי ניהול בביראד מקנה ללומדים ידע, כלים, מיומנויות ותובנות שיסייעו להם להגדיל את סיכויי ההצלחה בתפקיד הניהולי הראשון אותו הם מבצעים, תוך שימת דגש על אתגרי הניהול השונים שאיתם מתמודדים המנהלים בשנה האחרונה.

מי שהתמנו בחצי השנה האחרונה לתפקיד ניהול ראשון או עתידים להתמנות בטווח של חצי השנה הקרובה.

קורות חיים וראיון קבלה עם מנהל התוכנית. 

חץהבנת זירת הפעילות הארגונית  חץזהות ניהולית תפיסת תפקיד המנהל ודילמות ניהוליות  חץסגנונות ניהול ומנהיגות  חץפוליטיקה ארגונית וסגנון השפעה אישי  חץתקשורת בין אישית וארגונית  חץהנעת עובדים  חץניהול קונפליקטים ושיחות קשות  חץעבודת צוות אפקטיבית  חץניהול תהליכי שינוי

תוכנית הלימודים מגוונת ותכלול הרצאות, ניתוח אירועים, משחקי תפקידים, משימות וסימולציות. אורכה 120 שעות לימוד אקדמיות. 

תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות הלימוד.

תוכניות נוספות

ייעוץ ארגוני
רכשו מיומנויות ייעוץ המתאימות למציאות המשתנה של ימינו אלה, אשר יסייעו לכם להוביל שינויים בארגונים ולגבש לעצמכם זהות מקצועית אשר תוביל אתכם להצלחה.
להמשך

ודאי יעניין אתכם לקרוא...

יש לכם בארגון CFO?

מאת: קורן יוסי
עוד CFO, אבל מסוג אחר - CHIEF FUTURE OFFICER זה בדיוק מה שהארגון שלכם צריך. בכתבה הבאה, נספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת אודותיו.
להמשך

היכולת לקבל ביקורת ככלי חשוב להצלחה - סרטון טיפ מקצועי

מאת: גוטסדינר הארי
צפו בהארי גוטסדינר מסביר כמה חשוב לדעת לקבל ביקורת על מנת להצליח בעסקים ובחיים.
להמשך

כיצד תשמרו את הטאלנטים בארגון

מאת: עמיר אביתר
כמנהלי משאבי אנוש עלינו לעשות הכל על מנת לשמר את העובדים בעלי הכישורים המיוחדים, המסייעים להצלחת הארגון. איך עושים זאת? בכתבה זו נסקור מגוון שיטות.
להמשך
מנהל התוכנית
קורן יוסי
בעל ניסיון של 30 שנים בארגון ארגונים, ייעוץ לארגונים, הנהלות ומנהלים בסקטור הפרטי והציבורי, בהטמעת תהליכים התומכים בשיפור ביצועים ותוצאות עסקיות בארגונים. בוגר תואר ראשון במדעי החברה וסיים לימודי תואר שני במנהל עסקים במגמה להתנהגות ארגונית, אוניברסיטת ת"א
תאריכי פתיחה
25/12/2023 - ערב

שוחחו עם יועצי הלימודים שלנו

3620*

למידע נוסף על לימודי ניהול
מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

יתכנו שינויים בתכנים הלימודיים ובסגל המרצים משיקולים מקצועיים. ט.ל.ח