צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

העתיד כבר כאן: לימודי תעודה

לימודי תעודהמרבית האנשים בטוחים שלימודי התעודה נועדו רק למי שלא רוצה לעשות תואר ראשון, או למי שלא מסוגל להתקבל אליו. בפועל, ניתן לראות שסטודנטים במסלולי תעודה מגוונים אינם מגיעים ממגזר או אזור גאוגרפי מסוימים ואינם משתייכים לשכבה סוציו-אקונומית מסוימת.

לצורך העניין,  יש אנשים שבוחרים לגשת ללימודי תעודה אחרי תואר ראשון מכיוון שהם זקוקים להכשרה בתחום ספציפי ויש מי שעושה זאת רק במטרה להרחיב את אופקיו. לעומת זאת, יש הבוחרים בלימודי תעודה כי אין להם אופציה אחרת ואחרים בוחרים בכך בתור תחביב ומילוי זמן פנוי.

היתרונות של לימודי תעודה שהם מתאימים לכל גיל ולכל מצב בחיים, שכן אפשר לשלב אותם בקלות עם עבודה ועם פעילויות נוספות בחיי היום יום.

 

האם ישנם תנאי רף מסוימים בלימודי תעודה?

 

במרבית המוסדות בארץ, אין זה מספיק רק להיות נוכח בשיעור, כמוסדות מוכבדים ככל הנראה תאלצו לגשת לבחינת סיום או הגשת עבודה סופית. כלומר, ברוב מוסדות הלימודים אמנם יציגו לכם תנאים של השתתפות בלפחות 80% מכלל השיעורים, אך במקרים רבים יהיה עליכם גם לעמוד במבחן סיום. לעיתים מבחן הסיום יתקיים מטעם בית הספר שמעניק את התעודה, אך לעיתים הוא יתקיים מטעם מוסד או משרד כזה או אחר בארץ.

מאוד חשוב לברר את הדברים האלה מראש, כי אם עליכם לעמוד במבחן חיצוני כדי לקבל את התעודה, עדיף לוודא שחלק מהקורס הוא הכנה לבחינה.

 

ומה לגבי הלימודים השונים שניתן לגשת אליהם ?

 

בביראד תוכלו ליהנות ממגוון מסלולים איכותיים ומקצועיים שנועדו לספק עבורכם קורסים וסדנאות מאנשי המקצוע הטובים ביותר. לימודי תעודה במכללה יפתחו בפניכם דלתות רבות בשוק העבודה ויעזרו לכם להתמקצע ולהתמקד ביכולות ספיציפיות ומבוקשות.

אם אתם לאחר לימודי תואר ראשון, או שאתם מעוניינים להתחיל לימודי תעודה ברמה הגבוהה ביותר בארץ, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולבחור את המסלול המיועד לכם. חשוב לציין, סטנדרט הלימודים שלנו הינו גבוה במיוחד ונועד להכין את תלמידינו להוביל את המשק הישראלי - כל אחד בתחומו.