צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

קורס רכש בסיסי ובכיר

קורס רכש קצב השינוי בעולם העסקי הוא מהיר מאוד והשינויים לא מפסיקים להפתיע חדשות לבקרים. שינויים אלו מביאים לתנועה מתמדת של הרגלי עבודה, לצד כניסה של טכנולוגיות חדישות ואמצעי ייצור מתקדמים. עסק שרוצה לשמור על רלוונטיות בעידן הזה חייב להשתנות ולהתחדש באותו הקצב ולשם כך עליו להיות קשוב ופתוח למה שמתחולל סביבו. על האנשים שמנהלים את החברה ומתפעלים אותה להיות בעלי ראש פתוח ויכולת לקבל ולהבין את הכלים והטכנולוגיות החדשים. אנשי הרכש בחברה אמונים על הכניסה של כל הנדרש עבור החברה על מנת לייצר את המוצר הייחודי שלה. על אנשי הרכש במיוחד לדעת לזהות מה כדאי לחדש לחברה וכיצד עליה להתנהל בכל הנוגע לרכש החדש או לרכש הישן בעולם החדש. לצורך כך יצרנו קורס רכש בסיסי ובכיר. קורס הרכש יסייע לאנשי המקצוע לרכוש ידע מתאים לעולם החדש.

למי מיועד קורס רכש

הקורס שלנו נקרא "ניהול רכש ולוגיסטיקה" והוא מיועד עבור בעלי תפקידים בתחום הרכש והלוגיסטיקה בארגון שרוצים להתפתח ולהתמקצע בתחום ולהתאים את עצמם לעולם המשתנה. מועמדים אלו יכולים להיות כבר מנהלי רכש בחברה, מנהלי מחסן, מנהלי הפצה, מנהלים לוגיסטיים, אנשי תפ"י או אנשים תפעול, אך גם עתודה ניהולית לניהול לוגיסטי מתאימים בהחלט לקורס זה. מי שאין לו רקע בתחום אך מעוניין להתחיל להשתלב בתחום הרכש יכול להצטרף לקורס לאחר ראיון אישי להתאמה מול מנהל התוכנית. לאחר הקורס הראשון ל"ניהול רכש ולוגיסטיקה", ניתן ללמוד גם קורס המשך ב"ניהול רכש ולוגיסטיקה בכיר" ולהרחיב את הידע בתחום.

מה לומדים בקורס רכש בסיסי ובכיר

כאמור, קורס רכש בסיסי ובכיר מחולק בעצם לשניים: "ניהול רכש ולוגיסטיקה" ו-"ניהול רכש ולוגיסטיקה בכיר". שני הקורסים הללו מכילים תכנים מגוונים מעולם ניהול הרכש והניהול הלוגיסטי, המקנים למשתתפים בקורס ידע רחב לניהול יעיל ואיכותי ולשילוב פתרונות מתקדמים מבחינה טכנולוגית, עסקית וניהולית. משתתפי הקורס ילמדו על תכנון ובקרה, ניהול מערך המלאי בארגון, מיקור חוץ ולוגיסטיקה, ניהול תקציב ועוד.

בקורס "ניהול רכש ולוגיסטיקה" יילמדו תכנים שונים, כגון: רכש ולוגיסטיקה בעידן המודרני, אתגרי הרכש בעידן המסחר האלקטרוני, ניתוח כדאיות השקעות ובחינת חלופות, משא ומתן עסקי, דיני חוזים ודיני מכרזים, רכש בין לאומי, יסודות הלוגיסטיקה ועוד.

בקורס "ניהול רכש ולוגיסטיקה בכיר" יילמדו תכנים מתקדמים, למשל: ניהול שרשרת אספקה ולוגיסטיקה בעידן המודרני, ניהול סיכונים בשרשרת האספקה, תכנון ההתקשרות עם הספק ובקרתה, ניהול משא ומתן בין לאומי, ניהול מרכז לוגיסטי, טכנולוגיות מתקדמות בלוגיסטיקה, ניהול לפי אילוצים במערך התפעול, אתיקה בניהול רכש ועוד.

מתכונת הלימודים הייחודית שלנו

קורס רכש אצלנו הוא קורס רציני מקצועי ומוקפד הכולל בתוכו שעות לימוד אקדמיות, שעות לעבודת גמר ולפרקטיקום מעשי. הקורס הבסיסי כולל 148 שעות לימוד אקדמיות והקורס הבכיר כולל 172 שעות לימוד אקדמיות. בכל אחד מהם ישנן 20 שעות נוספות עבור עבודת הגמר והפרקטיקום.

מתודות הלימוד מגוונות וכוללות הרצאות עשירות מטובי המומחים בתחום הרכש והלוגיסטיקה, דיונים מרתקים על נושאים הלקוחים מהשטח, סיורים לימודיים עשירים במרכז לוגיסטי וסדנאות מעניינות ומגוונות. שעות הלימוד מלוות בחומר מקצועי עשיר ומקיף.

בואו אלינו ללמוד אצל הטובים ביותר

אז אם גם אתם מעוניינים להעשיר את הידע שלכם, להתקדם ולהפוך למנהלי רכש ולוגיסטיקה בכירים, אנו מזמינים אתכם אלינו לביראד – לימודי תעודה מתקדמים. אנו מציעים קורס רכש בסיסי ומתקדם מטובי המומחים בתחום הרכש והלוגיסטיקה, שהשקיעו בתוכו את כל שלל הידע והניסיון העשיר שלהם. קורס רכש הוא בהחלט מדרגה להתקדמות והצלחה ואנו נשמח ללוות אתכם בדרך שלכם קדימה.