צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

בוחרים מתוך רשימת קורסים מומלצים

קורסים מומלציםאנו חיים בעידן בו מוצע לנו מגוון רחב של נושאי לימוד מרתקים ומעניינים במטרה להכשיר אותנו כאנשי מקצוע או להעשיר את הידע שלנו במקצועות שאנו עוסקים בהם. כל אדם המתלבט איזה קורס מתאים לו זקוק למידע אילו הם הקורסים הם המומלצים ביותר והיכן ניתן ללמוד אותם.

בביראד לימודי תעודה מתקדמים מבית בר אילן, תוכלו למצוא רשימה של קורסים מומלצים ואיכותיים במגוון רחב של נושאים. בביראד תמצאו את מיטב המרצים ואת חומר הלימוד האיכותי ביותר שמטרתו לבדל אתכם ולהפוך אתכם למובילים בתחומכם.

 

אילו קורסים ניתן ללמוד בביראד?

 

ובכן מגוון הנושאים גדול. להלן כמה דוגמאות לקורסים בתחומים מבוקשים במשק הישראלי:

קורס דיני עבודה - חובות מעסיקים וזכויותיהם של העובדים בארגונים שונים הפכו לנושא מהותי והכניסו את הפן המשפטי של עולם העבודה אל תוך עולמם של עובדים בתחומי משאבי אנוש ושכר בחברות השונות. בעלי התפקידים הניהוליים בחברה חייבים להיות ערים באופן תמידי לסוגיות משפטיות של עולם העבודה בתוך הארגוןעל מנהל לנהל עובדים על פי חוק ובהתאמה לזכויותיהם בארגון. 

קורס יבוא מסין - בימינו מרבית החברות והארגונים במשק הישראלי נתמכים על ידי ייבוא מוצרים מסין. לימודי תעודה לייבוא מסין בביראד, עולמות תוכן רבים, מעשיים ותיאורטיים שהחיבור ביניהם מעניק את הכלים והידע הנדרשים על מנת לבצע עסקים עם סין בהצלחה.

בביראד לימודי תעודה מתקדמים אנו מציעים לכם קורסים מומלצים נוספים. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר באמצעות פנייה באתר האינטרנט שלנו וצוות יועצי הלימודים המקצועי שלנו יספק לכם את כל המידע הדרוש לכם על מנת לקבל החלטה מושכלת לטובת התפתחותכם המקצועית.