צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

לימודי משאבי אנוש: כך תהפכו כישורים טבעיים לקריירה משגשגת

רוצים להפוך כישורים טבעיים לקריירה משגשגת? יודעים לכונן אינטראקציה בריאה עם אנשים? חולמים להשתלב ולהתברג בחברות כמנהלי אנוש בכירים? חשוב לכם להשפיע, לייעל, להוביל ולקדם? שאז לימודי משאבי אנוש תפורים בדיוק למידותיכם!!! אנשי הצוות המקצועי של ביראד ללימודי תעודה מתקדמים מסבירים שהתפיסות הארגוניות הפסיכולוגיות והסוציולוגיות המודרניות הטיבו להבין שההון האנושי מהווה למעשה את אחד מהמשאבים החשובים והחיוניים ביותר והוא המפתח להצלחה הכלכלית של הארגון. 

ניהול חכם ויעיל של כוח האדם, תוך ניצול פוטנציאל העובדים באופן אופטימלי, תורם תרומה רבה לארגון ומוביל למקסום הרווחים. כך נולד הצורך במקצועות ניהול משאבי אנוש. מנהל משאבי האנוש אחראי על מרבית התחומים שיש להם זיקה ישירה או עקיפה לכוח האדם בארגון, החל מגיוס העובדים, קליטתם והכשרתם, דרך שילובם בארגון ודאגה לרווחתם ולתנאי העסקתם, וכלה בהתוויית תרבות ארגונית, קידום ותגמול העובדים, ובמידת הצורך גם שימוע לפני פיטורים ופיטורים.

 

קהל היעד להתמקצעות בתחום משאבי אנוש

לימודי משאבי אנוש מותאמים לאנשי גיוס והשמה, לאלו העוסקים במקצועות האבחון של מועמדים למשרות השונות, ליועצים ארגוניים, לאנשי הדרכה, הכשרה ופיתוח קורסים וגם

לכול מי שמגיעים מתחום משאבי האנוש ומעוניינים להעמיק ולהעשיר את הידע המקצועי שלהם, לשפר את יכולת ההתמודדות עם מצבים לא צפויים, דילמות וקונפליקטים ולהגיע להחלטות הנכונות בזמן אמת. 

משתתפי הקורס רוכשים כלים המסייעים להם להטיב לנצל את כול המשאבים אשר עומדים לרשותם, לרבות כסף, זמן והון אנושי, ולגבש את צוות העובדים באופן המחזק את הזיקה שלהם אל הארגון, ומגביר בקרבם את המוטיבציה מתוך תחושות של מחויבות, מסירות, סיפוק ומימוש עצמי. ביראד ללימודי תעודה מתקדמים מציעים מגוון תכניות וקורסים ללימודי משאבי אנוש, בהם קורס ניהול משאבי אנוש, קורס איתור, גיוס ומיון משאבי אנוש וקורס עולם משפט העבודה.

 

קורס ניהול משאבי אנוש

כאמור, אחת התכניות שמציעים בביראד ללימודי משאבי אנוש היא ניהול משאבי אנוש. מדובר, למעשה, בתכנית הראשונה שהוכרה מטעם העמותה הישראלית לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש לצורכי הסמכה, ובוגריה מוכרים כמומחים בכירים במשאבי אנוש בארגונים ציבוריים ועסקיים. תהליך ההסמכה נועד להגדיר סטנדרטים מקצועיים ברורים ואחידים של העוסקים בתחום, והוא מבטיח עמידה ברמת הדרישות המקצועיות. 

הלימודים מכוונים לאלו העוסקים בניהול משאבי אנוש ומעוניינים בהתפתחות מקצועית בעלת הסמכה מוכרת, כמו גם לכל מי שחפץ בהסבה מקצועית ועיסוק בתחום. הקורס הוא בהיקף 200 שעות אקדמיות, כש- 30 שעות מתוכן מוקדשות לפרויקט גמר. תכני הלימוד מועברים במתכונת של הרצאות, דיונים, סדנאות, תרגילים, ניתוח אירועים, מבחן בדיני עבודה והגשת פרויקט גמר. נושאי הלימוד עוסקים, בין היתר, במשאבי אנוש בארגון ותפקידיו, מבנים ותהליכים ארגוניים, דיני עבודה, יחסי עבודה ואתיקה, מנהיגות וחזון בארגונים ועוד.

 

קורס עולם משפט העבודה

קורס מתקדם ללימודי משאבי אנוש עוסק בעולם משפט העבודה ובהתפתחויות המשפטיות שחלו בשנים האחרונות בתפיסת יחסי העבודה בתוך הארגון, חובות המעסיקים וזכויות העובדים. מדובר בשינויים מהותיים שהובילו את המעורבות המשפטית לתוך עולם העובדים,

ומעסיקים ומנהלים מחויבים להם בתהליך קבלת החלטות הנוגעות לתחום העבודה. הקורס מותנה בניסיון ניהולי בתחום יחסי עבודה ומיועד לבעלי עסקים, נציגי ועדי עובדים, מנהלים ומנהלי משאבי אנוש בארגונים. 

מטרתו היא להקנות ידע מקיף ועדכני וכלים יישומים בעולם משפט העבודה, המשמשים כבסיס לקבלת החלטות התואמות את הגדרות המחוקק ומטיבות עם הארגון והעובד. היקף הקורס הוא 40 שעות אקדמיות ומועבר במתכונת של הרצאות פרונטליות, מובאות משפטיות, ניתוחי פסיקות ומבחן מסכם. לבוגרים העומדים בכול דרישות הקורס (נוכחות של 90% לכול הפחות בשיעורים ומעבר מבחן מסכם) תוענק תעודה מטעם ביראד לימודי תעודה מתקדמים.