צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

גם קריירה מצליחה וגם העצמה אישית: כל מה שכדאי לדעת על קורס קואצ'ינג

קורס קואצ'ינגחשים תקועים? מתקשים לממש את מלוא הפוטנציאל האישי הטמון בכם? יתכן שקורס קואצ'ינג תפור בדיוק למידותיכם! אנו חיים בעידן שבו המציאות הנה דינמית מאוד ומשתנה לנגד עינינו בקצב מסחרר. בדרכנו נקרים לא מעט אתגרים הדורשים מאיתנו פתרונות מהירים ויעילים, מתוך הבנה שמי שמחמיץ עלול להיוותר מאחור. 

בכול אחד מאיתנו טמונה הכמיהה להתפתח, להתקדם, להגשים מטרות ולכבוש יעדים. אלא שלעתים קורה שאנו מגיעים לצומת דרכים ומגלים ששאיפות לחוד ומציאות לחוד, שהחיים מתנהלים לא בדיוק על פי המטרות שהצבנו לעצמנו בתחילת דרכינו, ושישנו פער לא קטן בין החלומות, המאוויים, הכישורים והיכולות האישיות שלנו לבין ההישגים אליהם הגענו בפועל. ואף על פי כן, אף פעם לא מאוחר כדי ליטול את המושכות בידיים, ובמידה והחלטתם לפרוץ חסמים ולשנות מציאות, זה הזמן להירשם לקורס קואצ'ינג מטעם ביראד לימודי תעודה מתקדמים.

 

קורס קואצ'ינג להכשרת מאמנים

האימון האישי (coaching) נחשב למקצוע חדש יחסית שהחל להתפתח לפני כמה עשורים במטרה לסייע לאנשים להתגבר על מכשולים, לשפר יכולות חשיבה, להתפתח בכיוון נכון, להציב יעדים, לממש מטרות, לסמן וי ולהמשיך הלאה בדרך לכיבוש היעד הבא, תוך כדי מימוש מלוא הפוטנציאל הטמון בנו. 

 

ביראד לימודי תעודה מתקדמים מציעים קורס קואצ'ינג להכשרת מאמנים, קורס המסווג כייחודי מסוגו בישראל, מהסיבה שהוא כולל בתוכו מגוון מודלים שונים של אימון, כך שכול משתתף יכול לאתר, להתחבר ולאמץ את התכנים המותאמים פרטנית לכישוריו, יכולותיו והחוזקות האישיות שלו. בהקשר זה, חשוב להבהיר שקורס קואצ'ינג מטעם ביראד מוכר ע"י לשכת המאמנים הישראלית, ובוגרי שני שלבי התכנית (הכשרה והסמכה) מוכרים כמאמנים מוסמכים על ידי הלשכה. 

 

נושאי הלימוד בתכנית להכשרת מאמנים

קורס קואצ'ינג להכשרת מאמנים מכוון למנהלים, בעלי מקצועות חופשיים ואקדמאים (או לחלופין לבעלי השכלה מקבילה) המעוניינים לרכוש כלים אימונים אפקטיביים ומעשיים, אם להעשרת ארגז הכלים המקצועי שברשותם או לצורך העיסוק בתחום. הקבלה אל התכנית מותנית בהגשת קורות חיים וראיון אישי. 

מטרת הלימודים היא להכשיר מאמנים על ידי הקניית יסודות, כלים מעשיים ומיומנויות שימושיות לשיפור ההתנהלות והביצועים המקצועיים והאישיים בחייהם היומיומיים, תוך שימת המיקוד על התקשורת הבין אישית. התכנית המלאה מורכבת, כאמור, משני שלבים שהם: הכשרה והסמכה (פרקטיקום). 

נושאי הלימוד בקורס כוללים מבוא שמטרתו להפגיש את המשתתפים עם המושג "אימון", הקניית שגרת עבודה אימונית, וכן מודלים תאורטיים ויישומיים המהווים בסיס ועקרונות באימון ועבודה אימונית הלכה למעשה. ההכשרה היא בהיקף של 205 שעות לימוד אקדמיות, כש- 25 שעות מתוכן מוקדשות לעבודה על שני פרויקטים ובסיומן מתקיימים שני מבחנים (עיוני ואתיקה). שלב ההסמכה מורכב מ- 24 מפגשי הדרכה, ש- 16 מתוכם הנם מפגשי הדרכה קבוצתית ו- 8 מפגשים נוספים הם מפגשי הדרכה פרטנית ובסופם מתקיים מבחן מעשי.

 

קורס קואצ'ינג מתקדם - Mastery בנוכחות אימונית 

קורס קואצ'ינג מומלץ נוסף מבית ביראד הוא Mastery בנוכחות אימונית. מדובר בקורס קואצ'ינג מתקדם המיועד למאמנים בוגרי הכשרה במוסד מוכר ובעלי ותק של 4 שנים או יותר, המחויבים להשתתפות מעשית בסדנה עם מאמנים נוספים ומעוניינים בהתפתחות מקצועית. הקורס מהווה מסגרת המאפשרת למאמנים לחבור לקבוצת דומים, כשלצד ההנחיה המקצועית קיים פוטנציאל להפריה הדדית. 

מטרת הקורס היא לסייע למאמנים ותיקים ברענון היכולת שלהם לעבוד בתוך ומחוץ לאזורי הנוחות, זאת בעזרת פיתוח ושליטה על נוכחות אימונית ממוקדת לקוח. הקורס הוא בהיקף 32 שעות אקדמיות וכולל 8 מפגשים של 4 שעות אקדמיות כל מפגש. תנאי הקבלה כוללים ותק של 4 שנים כמאמנים מוסמכים, חברות בלשכת המאמנים, הגשת תעודות הסמכה וקורות חיים, מילוי שאלון ומעבר ראיון אישי. לבוגרים העומדים בכול דרישות הקורס מוענקת תעודה מטעם ביראד.