צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

יש לכם רקע בפיננסים ושוק ההון? זה הזמן להירשם לקורס אנליסטים!

יש לכם רקע בפיננסים ושוק ההון? מעוניינים להתברג בתפקידים המבוקשים והנחשקים ביותר בשוק הפיננסי? ביראד לימודי תעודה מתקדמים מזמינים אתכם להצטרף לקורס אנליסטים שיפתח לכם צוהר אל עבר עולם דינמי, מרתק ומאתגר. בשנים האחרונות שרוי תחום האנליזה הפיננסית במגמה של תאוצה מתמדת, כך שההתמקצעות בתחום זה מזכה את אנשי המקצוע בקריירה מתגמלת ששכרה בצדה, ובאפשרות קידום לעמדות בכירות בבתי השקעות ובארגונים פיננסיים נוספים. 

אז מהו בעצם אנליסט פיננסי ומהם תפקידיו? אנשי הצוות המקצועי של ביראד מציינים שכול ארגון המכבד עצמו נוהג ליישם החלטות פיננסיות רק לאחר קבלת ברכתו של האנליסט. האנליסט אמון על איסוף המידע על חברות הנסחרות בשוק ההון, לנתח את המידע הפיננסי והדו"חות הכספיים ולאמוד את שוויין ביחס למחיר המניה שלהן בבורסה, תוך התחשבות במצב השוק ובכול הפרמטרים הרלוונטיים, לרבות סיכונים אפשריים. 

 

ביראד לימודי תעודה מתקדמים: הכשרת אנליסטים פיננסיים 

תפקידו של האנליסט הוא להעניק תמונת מצב מלאה בנוגע לכדאיות ההשקעה בחברה כזו או אחרת ומזעור הסיכון הטמון בהשקעה עד לרמה המינימלית, זאת באמצעות ניתוח מידע, נתונים ודוחות כספיים. יתירה מכך, בעזרת ניתוח הנתונים הללו יכול האנליסט לבנות תחזיות גם לטווח הבינוני והרחוק. קורס אנליסטים מקנה למשתתפים את הידע והכלים המקצועיים הנדרשים להערכת שווי חברות ועסקים באופן מהימן ובהתאמה לכללי החשבונאות המקובלים. 

שימוש במיומנויות אלו תסייענה בהגדלת ההכנסות של העסק ותמנענה כישלונות מיותרים. קורס אנליסטים שמציעים בביראד מהווה תכנית המתמקדת בהכשרת אנליסטים פיננסיים. מטרת הלימודים בתכנית היא לספק למשתתפים כלי עבודה מעשיים מהעולמות הכלכליים, החשבונאיים, העסקיים והפיננסים, המסייעים בבדיקת כדאיותן של השקעות בעסקים שונים, ציבוריים ופרטיים.

 

תנאי הקבלה ומתכונת הלימוד

קורס אנליסטים פיננסיים שמתקיים בביראד מכוון לבעלי רקע בתחומים של כלכלה, ראיית חשבון, מנהל עסקים או ייעוץ השקעות, דוגמת מנהלי חברות, מנהלי כספים, כלכלנים, כמו גם יועצי השקעות בבנקים, עורכי דין בתחום המסחרי ולכול מי שמעוניינים במסגרת עיסוקם להעשיר ולהרחיב את הידע המקצועי שברשותם, לנהל את השקעותיהם באופן עצמי או לעסוק בתחום כאנליסטים. 

תנאי הקבלה קורס אנליסטים פיננסיים כוללים תואר בחשבונאות ואו בכלכלה, או לחלופין לבעלי ניסיון של 10 שנים או יותר בתחום הפיננסי העסקי, ואו לבעלי ידע מוכח בחשבונאות כלכלה מימון בעקבות השתתפות בקורסים להנפקת רישיון מטעם רשות ניירות ערך. התכנית היא בהיקף 120 שעות לימוד אקדמיות ומתקיימת במתכונת של 25 מפגשים פרונטליים חד שבועיים. נושאי הלימוד בתכנית עוסקים במושגי יסוד בחשבונאות ניהולית, הכרת הדוחות הכספיים באספקט כלכלי, ניתוח מאפיינים כלכליים והסביבה העסקית של עסקים וחברות ועוד.

 

הכשרת מנהלי כספים CFO

נושאי לימוד נוספים קורס אנליסטים כוללים הערכות שווי עסקים פרטיים וציבוריים בגישות שונות (לרבות ניתוחי הערכות שווי בידי אנליסטים אורחים), ניתוח דוחות כספיים על ידי חישוב יחסים פיננסיים, דו"ח תזרים המזומנים ככלי לניבוי קשיים פיננסיים, שיטת וורן באפט להשקעות בשוק ההון תוך כדי דירוג סיכוני אשראי (הערכת יכולת עסקים לפרוע הלוואות בטווח הקצר, הבינוני והארוך) וכן הלאה. לבוגרים העומדים בכול דרישות הקורס (חובת נוכחות של 80% לכול הפחות במפגשים), תוענק תעודה מטעם ביראד לימודי מתקדמים. 

קורס מומלץ נוסף בביראד לאלו המעוניינים להתמקצע בתחום הפיננסים ושוק ההון הוא הכשרת מנהלי כספים CFO. מדובר בתכנית המיועדת למנהלי כספים, רואי חשבון ובעלי תפקידים דומים, החפצים בהעשרת ידיעותיהם בתחום הכספים ואו להרחבת השירותים הניתן ללקוחותיהם. התכנית בהיקף 120 שעות לימוד אקדמיות, והיא מועברת באמצעות הרצאות ודיונים, בליווי דוגמאות (Case study) ומתן שלל עצות וטיפים מהעבודה השוטפת של מנהלי כספים וחשבים בכול מכלול תפקידיהם בארגון העסקי.