צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

אנליסט פיננסי

אם ברצונך להשקיע בעסק בהצלחה, תידרש למיומנויות בסיסיות אשר יקטינו את ההסתברות להפסד כספך כתוצאה מהשקעה שלא נבדקה כראוי.
התוכנית להכשרת אנליסט פיננסי אצלנו בביראד לימודי תעודה מתקדמים, תספק לך כלי עבודה מעשיים היישר מהעולמות החשבונאיים, הפיננסים, הכלכליים והעסקיים, כמו ניתוח והערכת שווי חברות ועסקים ובחינת יכולת חברה ועסק לפרוע את התחייבויותיהן (דירוג אשראי). כל אלה, לצד תלות בגורמים כלכליים ופוליטיים, תלות בהיקף הביקוש למוצרים ובמבנה הענף (מספר המתחרים) ותלות בבעלי החברה ובהנהלתה – יסייעו לך לקבל החלטה אודות כדאיות ההשקעה בעסק זה או אחר, פרטי או ציבורי.  

מתן כלי עבודה מעשיים בתחומי החשבונאות והכלכלה, אשר יאפשרו לך כבוגר התוכנית, לבחון בדרך מקיפה את כדאיות ההשקעה, הרכישה או המכירה של עסק.  

מיועד לבעלי רקע כלכלי וחשבונאי המעוניינים לעסוק בתחום כאנליסטים או בניהול עצמי של השקעות, למנהלי חברות וסמנכ"לי כספים שמטרתם לקבל כלים נוספים לבחינת מצבו העסקי והפיננסי של העסק, לעורכי דין העוסקים בתחום המסחרי וכן ליועצי השקעות בבנקים או לכלכלנים המעוניינים בהרחבת הידע המקצועי שלהם. 

תואר בכלכלה/חשבונאות או בעלי ידע מוכח בכלכלה/מימון/חשבונאות כתוצאה מלימודים בקורסים להוצאת רישיון מטעם רשות ניירות ערך, או בעלי ניסיון של 10 שנים ומעלה בתחום העסקי/הפיננסי.

חץניתוח הסביבה העסקית והמאפיינים הכלכליים של החברה והעסקחץהכרת הדוחות הכספיים בראיה כלכליתחץהתמקדות בדוח תזרים המזומנים כמנבא קשיים פיננסייםחץניתוח דוחות כספיים תוך חישוב יחסים פיננסיים והבנת משמעות הנתונים שהתקבלוחץהערכות שווי חברות ועסקים ציבוריים ופרטיים בגישות שונות (DCF, NAV, מכפילים)חץהשקעות ערך לפי שיטת וורן באפט, ניתוח והערכת חברות נדל"ן, דירוג סיכוני אשראי (יכולת חברה לפרוע הלוואות בטווח הקצר ובטווח הארוך)חץCASE STUDIES – ניתוחי הערכות שווי בגישות שונות על ידי אנליסטים אורחיםחץמושגי יסוד בחשבונאות ניהולית (תמחיר) 

התוכנית בת 120 שעות אקדמיות וכוללת 25 מפגשים המתקיימים אחת לשבוע ושעות תירגול.

תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות הלימוד.

תוכניות נוספות

הכשרת מנהלי כספים CFO
בביראד תקבל ארגז כלים לתפקיד מקצועי מרכזי בתחום הכספים בארגון ולידע הנדרש לצורך מילויו.
להמשך
הכשרת דירקטורים ונושאי משרה בכירה - מקוון
מינוי לדירקטור קוסם לכם? רכשו ידע פיננסי, משפטי וניהולי לקידום ולשיפור המיומנויות הנדרשות לתפקיד הדירקטור.
להמשך

ודאי יעניין אתכם לקרוא...

9 פעולות שחייבים לעשות לפני מכירת עסק

מאת: עובדיה ערן
מכירת העסק שלכם אינה דבר קל. אספנו 9 טיפים שיסייעו לכם לעבור את התהליך באופן הטוב ביותר אשר יקדם אתכם לעסקת מכירה מוצלחת.
להמשך

מונחי המכר הבינלאומי

מאת: פרי חיים
בכתבה הבאה נסקור את מערכת המונחים שחוברה ע"י לשכת המסחר הבינלאומית ( ICC), המנסחים באופן ברור את נקודות מעבר האחריות בין היצואן והיבואן.
להמשך

שיטות תשלום בסחר בינלאומי

מאת: פרי חיים
מורכבות העסקאות בסחר בינלאומי, בין מדינות שונות ושפות שונות, מחייבת מגוון שיטות תשלום שתתאמנה לעסקאות אלה. בכתבה זו נסקור את כולן.
להמשך
מנהל התוכנית
רו"ח בר לב רונן
רו"ח מוסמך, בעל תואר MBA במנהל עסקים ממכללת קריית-אונו ותואר שני בניהול מידע וידע מאוניברסיטת חיפה. בשנים האחרונות משמש כיועץ עצמאי בתחום הפיננסי לחברות ועסקים, אותם הוא מלווה לצורכי מו"מ מול הבנקים בנושאי אשראי והלוואות ובניהול תזרימי מזומנים.
תאריכי פתיחה
12/11/2023 - ערב

לפרטים נוספים ולהרשמה

חייגו 3620*

למידע נוסף על אנליסט פיננסי
מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

יתכנו שינויים בתכנים הלימודיים ובסגל המרצים משיקולים מקצועיים. ט.ל.ח