צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

הבנה מקצועית של ארגונים עסקיים: קורס דירקטורים

קורס דירקטוריםדירקטור הוא אדם אשר ניחן בהבנה עסקית היקפית ורבה וזאת לאחר שנים של רכישת ידע במבנים עסקיים שונים כגון הכרת שוק ההון והכוחות הכלכליים בו, מה הם ההגבלים העסקיים וכיצד יש להתמודד עמם במערכת החוקתית, אילו דו"חות קיימים והם הכרחיים וכדומה.

קורס דירקטורים בביראד מכשיר אנשים באופן מקצועי תוך כדי שימת דגש על העברת ידע תיאורטי הכרחי על ידי המרצים הטובים ביותר בישראל. בכדי להיות דירקטור איכותי שאכן מבין את התנהלות העסקית של האגון, את מבנה החברה וכיצד יש להתמודד עם מצבים כאלה ואחרים, על הדירקטור לקבל את ההסמכה הנכונה והמדויקת ביותר.

למעשה, הדירקטור הוא בעצם חלק מהנהלה גדולה ורבת עוצמה בארגון. כאשר מדובר על חברות גדולות או ארגונים שבהם חייב לפעול דירקטוריון, החברים בו הם אלו שלמעשה מקבלים את ההחלטות החשובות ומוציאים אותן לפועל.

גוף הדירקטוריון הוא זה אשר מבקר את פעילות החברה ומנסה לשפר אותה בעזרת פעילויות שונות. הוא גם זה אשר יחליט ויקבע לגבי עניינים פיננסיים, כלכליים, מנהליים, ארגונים וכדומה. דירקטור לרוב יכהן בתפקיד בשכר, אך ישנם לא מעט דירקטורים שעושים זאת בהתנדבות, לשם התפקיד בלבד.

אז מה הם נושאי הלימוד בקורס?

ישנו מידע רב שיש לכסות במלואו בכדי להפיק תועלת ולייצר דירקטורים איכותיים. נושאי הלימוד השונים כוללים את מעגלי הפיקוח בשוק ההון במדינת ישראל, כיצד יש להפיק אסטרטגיה עסקית, מבוא לבקרה פיננסית ומאזניים כספיים ובאופן כללי ואיכותי להכשיר את הלומדים "בארגז כלים" שבאמצעותו יוכלו להשתלב בחברות המובילות במשק ולבצע שינוי חיובי בארגונים עסקיים שונים.

הכלים הפיננסיים והניהוליים הכרחיים לכל דירקטור בכדי שיוכל לבצע את עבודות כראוי. אדם אשר יעבור קורס זה יוכל להשתלב גם בחברות ממשלתיות, גופים ציבורים אחרים וכמובן מערכות עסקיות פרטיות. 

אז אם גם אתם מתעניינים בתפקיד הדירקטור או אם אתם מועמדים לתפקיד זה בחברה שלכם, צרו עמנו קשר באתר האינטרנט שלנו ואנו נשמח לסייע, לייעץ ולהכווין לגבי קורס דירקטורים אצלנו במרכז וכיצד הוא יכול לשנות את חייכם ואת הבנתכם.