צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

קורס גישור בסיסי ומתקדם

קורס גישורגישור הוא כלי ליישוב סכסוכים בהסכמה. השימוש בכלי הגישור הפך נפוץ יותר בשנים האחרונות, עם כניסתן של אמנת הגישור ותקנת הגישור. אמנת הגישור היא התחייבות של הארגונים העסקיים הגדולים במשק להפעיל הליך גישור ככלי ניהולי בארגונים במטרה לפתרון של קונפליקטים ויצירת הסכמים קיבוציים. תקנת הגישור היא תקנה של בתי המשפט המאפשרת לגורמים המצויים בסכסוך להגיע לפתרון בהליך גישור וללא הגשת תביעה. לגישור זה תוקף של פסק דין מטעם בית המשפט. בעקבות השינויים האלה, אנו עדים לעלייה בשימוש בגישור ככלי לפתרון ויישוב קונפליקטים הן בעולם העסקי והן בעולם האישי-משפחתי. קורס גישור בסיסי ומתקדם מהווים את דרישת הסף ההכרחית על מנת להפוך למגשרים. אם גם אתם מעוניינים במידע על קורס גישור – הגעתם למקום הנכון.

קורס גישור ויישוב סכסוכים – קורס בסיסי

על פי מתווה ועדת גדות, שהיא הועדה המייעצת לענייני גישור מטעם הנהלת בתי המשפט, כדי לעסוק בתחום הגישור יש ראשית ללמוד קורס גישור בסיסי שלאחריו יילמד קורס גישור מתקדם. הקורס מיועד לבעלי תפקידים בארגון שעוסקים במסגרת עבודתם ביישוב סכסוכים, כמו מנהלים, משאבי אנוש, יועצים משפטיים וכד'. הקורס מיועד גם עבור כל מי שמעוניין להפוך ולהיות מגשר משפחתי או ארגוני, כמו עורכי דין, עובדים סוציאליים, יועצים וכד'.

קורס גישור ויישוב סכסוכים הוא קורס בסיסי בן 60 שעות לימוד אקדמיות, בו נלמד ונכיר את עולם הגישור באופן רחב ומעמיק. בין התכנים הנלמדים נוכל למצוא: עקרונות המו"מ, מיומנויות גישור, תפקיד המגשר, סוגיות בגישור, היבטים משפטיים בגישור ועוד. מסיימי הקורס שעמדו בדרישה של 80% נוכחות יקבלו תעודת בוגר התוכנית ללימודי גישור ויישוב סכסוכים של ביראד לימודי תעודה מתקדמים. 

קורס גישור ארגוני – קורס מתקדם

העיסוק של מנהלים בפתרון ויישוב קונפליקטים בתוך הארגון הוא נרחב ותופס כ-40% מזמנם. לפיכך, מנהלים רבים בארגון מבינים את החשיבות של שימוש בגישור ככלי ניהולי הכרחי בניהול הארגון. קורס גישור ארגוני מיועד לכל מי שמעוניין לעסוק בגישור ארגוני במקום העבודה או באופן פרטי וסיים קורס גישור בסיסי.

קורס גישור ארגוני הוא קורס גישור מתקדם בן 20 שעות לימוד אקדמיות ובו יילמדו נושאים שונים מעולם הגישור הארגוני, כמו: תורת הארגונים, סגנונות ניהול, המנהל כמגשר, אבחון הארגון, אתיקה בגישור במקום העבודה ועוד. מסיימי הקורס שיעמדו בדרישה של 90% נוכחות יקבלו תעודת בוגר קורס גישור ארגוני של ביראד לימודי תעודה מתקדמים.

קורס גישור משפחתי – קורס מתקדם

הגישור האישי והמשפחתי תפס תאוצה בשנים האחרונות כאשר בתי המשפט הכניסו תקנה המאפשרת לצדדים לדון ולהגיע להסכם שיקבל תוקף משפטי. זוגות רבים שנמצאים בתהליך גירושים נעזרים בהליכי גישור למציאת פתרונות לילדים ופתרונות כספיים שיסדירו מחדש את היחסים ביניהם ויקלו על התהליך הכואב. בנוסף, משמש הגישור האישי והמשפחתי לפתרון סכסוכים תוך משפחתיים מגוונים הנוצרים במשפחות גרעיניות ומורחבות וכן בסכסוכים אישיים בין אנשים שאינם קרובי משפחה.

קורס גישור משפחתי הוא קורס גישור מתקדם המיועד למי שסיים קורס גישור בסיסי. זהו קורס בן 40 שעות לימוד אקדמיות ונלמדים בו תכנים כגון: מאפייני הגישור המשפחתי, מאפיינים רגשיים בתהליך, מאפייני זוגות בתהליך פרידה, ילדים בצל משבר הגירושין, בניית הסכם ועוד. מסיימי הקורס שיעמדו בדרישה של 90% נוכחות יקבלו תעודת בוגר קורס גישור משפחתי של ביראד לימודי תעודה מתקדמים.

קורס גישור בסיסי ומתקדם לומדים אצל המומחים

קורס גישור בסיסי וקורסים מתקדמים בעולם הגישור יובילו אתכם לתפקיד מרתק ומעניין של מגשר בשוק הפרטי והעסקי. בנוסף, יוכל קורס הגישור לתת לכם כלים מקצועיים משמעותיים להתמודדות עם פתרון סכסוכים בארגון שבו אתם עובדים ולחזק את יכולותיכם ומעמדכם המקצועי. אנו בביראד – לימודי תעודה מתקדמים, מעמידים לרשותכם את הקורסים הטובים ביותר שמועברים על ידי מיטב המומחים בתחום. נשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לבחירת המסלול המתאים.