צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

משדרגים את חוד החנית: קורס פיתוח מנהלים

קורס פיתוח מנהליםבכל חברה או ארגון עסקי, צוות ההנהלה הוא ללא ספק הגוף שמסוגל להניע מהלכים גדולים, לייצר תפוקת עבודה איכותית יותר וכמובן להגדיל את הרווחים. עם זאת,, ישנם המון מנהלים בחברות שונות שאינם מודעים לפוטנציאל הארגוני וליכולות האישיות שלהם ולכן מציעים קורס מיוחד ועדכני שמטרתו להכשיר את המנהלים בצורה האיכותית ביותר ובאופן אישי ומדויק עבור כל אחד ואחד מכם.

קורס פיתוח מנהלים במכללהבביראד נוצר בשיתוף פעולה עם הארגוניים העסקיים השונים וזאת במטרה לתאם ציפיות ולהגדיר מטרות מראש שנועדו לשפר ולשדרג את תפקוד הארגון. הסדנאות וההרצאות הרבות שאנו מעבירים עבור כל ארגון תעזור הן בפיתוח הצד המנהלי שלו אך בנוסף תגרום לשיפור ההון האנושי הכללי בחברה.

 

כיצד מועבר הקורס?

בכדי לוודא שהמסר אכן עובר בצורה חד משמעית ושכל הנציגים של הארגון מבינים אלו פעולות עליהם לנקוט בכדי לשפר את תפוקת העבודה, אנו מעבירים סדנאות שכוללות המון הסברים תיאורטיים על ידי טובי המוחות בתחום אך בנוסף תרגול פרקטי מהותי כגון משחקי תפקידים, משחקי חשיבה ותרגולים שונים.

מעבר לכך, אנו נסייע בפיתוח התכניות העסקיות אשר מועברות אצלנו בקורס וזאת בכדי להפוך אותן ליעילות ביותר ולהנגיש אותן בצורה ברורה ואיכותית לשאר העובדים. אנו נבצע זאת בעזרת צוות המומחים שלנו, אנשי מקצוע בעלי וותק וניסיון רב בתחום הניהול העסקי, אנשים יוצאי דופן ובעלי תארים וידע מרשים בנושא.

 

אז במה בעצם יזכו העובדים שלכם?

מעבר לכך שחשיפה למידע איכותי תעזור לצמיחתם האישית של כל עובד, התרגול הפרקטי יעזור ברכישת כלים ומיומנויות עבר כל אחד באופן אישי. באמצעות הכלים הללו, העובדים שלכם ידעו כיצד להתמודד עם כל סיטואציה ואיך ניתן לפעול בצורה הטובה ביותר בכדי להגיע לתוצאות אופטימליות. 

 

ובמה יזכה הארגון?

קורס פיתוח מנהלים מסוג זה שם כמטרה ראשית לייצר הבנה של המבנה הארגוני וכיצד כל עובד יכול להשתפר בדרכו שלו. באמצעות מטרות אלו הארגון יזכה בהון אנושי איכותי אשר יתורגם לתפוקת עבודה, יעילות מירבית ובסופו של דבר גם בהגדלת מחזור הרווחים.