צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

יוצרים תרבות חברתית: קורס גישור

קורס גישורתהליכי הגישור הם חלק בלתי נפרד מכל היבט בחיינו. בין אם מדובר על היבטים סביבתיים, חברתיים או עסקיים, הגישור משמש ככלי עוצמתי ליישוב סכסוכים בהסכמה הדדית וכל זאת לפני הגעת הנושא לבית המשפט. 

קורס גישור בביראד מסייע ליצור תרבות ארגונית עבור עסקים ונושאים חברתיים המבוססת על פתרון משברים בדרך מכובדת וראויה. מדובר בלימודי תעודה, בהם תוכלו לרכוש כלים שיסיעו לכם להתמודד עם מגוון סיטואציות בחיים האישיים, בארגונים עסקיים ובחיי הקהילה שלכם.

למי מיועד קורס מסוג זה?

אופי התוכנית מיועד למנהלים במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי, אנשי משאבי אנוש, יועצים משפטיים ולכל מי שמעוניין להרחיב את השכלתו וכישוריו בתחום ולהשתלב כמגשר בארגונים עסקיים ובקהילה..

מה הם התכנים אשר מועברים בקורס?

ובכן, התכנים בקורס משלבים את עקרונות המשא ומתן, הליכי הגישור בהיבטים השונים, כיצד ניתן לבחור באלטרנטיבות איכותיות שמובילות לפתרונות מידיים, היבטים משפטיים של כל הצדדים המעורבים ומה הם תפקידם של עורכי הדין בהליך הגישור.

בקורס שלל תכנים נוספים אשר מטרתם להפוך את הליך הגישור כדרך חיים עבור העוסקים בו ולהנחיל את הגישה האופטימית הזאת לפתרון דילמות וחסמים שונים.

ישנן עוד סוגיות רבות עליהן תלמדו במהלך קורס גישור. אנו זמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולקבל פרטים נוספים על לימודים באחד התחומים המבוקשים ביותר בישראל.