צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

קורס קואצ'ינג להכשרת מאמנים: להציב מטרות ולממש יעדים

חשים תקועים במישור האישי? במישור הזוגי, ההורי, המשפחתי, המקצועי ואו העסקי? מעוניינים לרכוש כלים פרקטיים ישימים שיאפשרו לכם להציב מטרות, לכוון גבוה, להגשים חלומות ולממש יעדים? זה הזמן להירשם לקורס קואצ'ינג מטעמה של ביראד ללימודי תעודה מתקדמים. 

מטרת האימון האישי היא להקנות יסודות, מיומנויות וכלים פרקטיים מעשיים לשיפור החשיבה, היכולות ודרכי הפעולה, תוך שהשימוש בהם מסייע לנו לצלוח מכשולים, להביא לידי מימוש את מלוא הפוטנציאל והיצירתיות הטמונים בנו. 

באמצעותם ניתן לשפר תקשורת בין אישית, לחולל פריצות דרך, להוביל תהליכים ולנחול הצלחה בכול תחומי החיים. התכנית שמציעה ביראד להכשרת מאמנים נחשבת ליחידה מסוגה בישראל, וכוללת מגוון מודלים שונים של אימון, בהתאמה פרטנית לכישוריו, חוזקותיו ויכולותיו האישיות של כל משתתף.

קהל היעד ותנאי הקבלה אל הקורס

קורס קואצ'ינג קורס קואצ'ינג מיועד לאקדמאים ואו בעלי השכלה מקבילה, כמו גם לבעלי עסקים, מנהלים בארגונים, בעלי תפקידים העוסקים במקצועות החופשים או בתחומי ניהול, שיווק, מכירות, עבודה סוציאלית, טיפול, חינוך, ייעוץ וכיוצא בזה, המעוניינים לרכוש כלים אימוניים יעילים או להעשיר את ארגז הכלים שלהם במסגרת עיסוקם המקצועי ועיסוקים אחרים. 

ההשתתפות בקורס מותנית בהגשת קורות חיים, מילוי שאלון למתעניין ובמידת הצורך גם ראיון אישי. הקורס מורכב מחלק עיוני ופרקטיקום, כאשר החלק העיוני הוא בהיקף של 205 שעות לימוד אקדמיות וכולל בתוכו, בין היתר, 25 שעות המוקדשות לעבודה על שני פרויקטים אישיים (עיוני ואתיקה) שבסופם שני מבחנים. הזכאות למעבר לשלב הפרקטיקום מותנית ב- 10 מפגשי אימון אישי המתקיימים עם מאמן חיצוני. 

נושאי הלימוד בקורס

שלב הפרקטיקום כולל 24 מפגשי הדרכה, שמתוכם 16 מפגשים להדרכה קבוצתית ו- 8 מפגשי הדרכה פרטנית כשבסופם ישנו מבחן מעשי. תכנית הלימודים משלבת בתוכה תחומי ידע ותיאוריה במקביל לפרקטיקה המיושמת באמצעות תרגול והתנסות חווייתית בכלים אימוניים העתידים לשמש את המשתתפים בעבודתם כמאמנים. 

נושאי הלימוד בקורס מתמקדים בהיכרות ראשונית עם המונח "אימון", ההתפתחות ההיסטורית של התחום, בסיס ועקרונות באימון (מודלים תאורטיים ויישומיים), מבט על סגנונות שונים באימון, עבודה אימונית הלכה למעשה, אתיקה מקצועית ועוד. למסיימי התכנית המלאה שעמדו בכל דרישות הקורס תוענק תעודה מטעם המרכז להשתלמויות בר אילן ותעודה מטעם לשכת המאמנים הישראלית.