צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

צעדים ראשונים אל עבר האושר: קורס קואצ'ינג

קורס קואצ'ינג אימון אישי ("קואוצ'ינג") מתבסס על היגיון פשוט שעיקרו: כולנו בעלי הרגלים מסוימים, ישנם הרגלים טובים ואיכותיים שמקדמים אותנו בחיינו ואילו אחרים גורמים לנו להיתקע במקום ובמקרים קיצוניים גם "מושכים" אותנו אחורה. המטרה העיקרית התהליך האימון האישי היא לאתר את אותם הרגלים תוקעים ובמקומם להטמיע ולתרגל הרגלים חדשים, כאלה שמצמיחים אותנו ומקרבים אותנו למטרות, לשאיפות ולרצונות שלנו.

מכללת ביראד מציעה קורס קואצ'ינג מקצועי ובעל סטנדרטיים גבוהים מאוד המכשיר את לומדיו לביצוע תהליכי אימון ולסייע לאחרים לשפר את חייהם. בקורס תלמדו יסודות, מיומנויות וכלים מעשיים שימושים, לשיפור ההתנהלות היום יומית עם דגש על תקשורת בין אישית, איך ניתן להתגבר על חסמים אישיים שלא מאפשרים לנו להתקדם בחיים וכיצד ניתן להטמיע את הגישה החיובית הזאת באנשים הסובבים אותנו.

מה ההבדל בין מאמן אישי לבין פסיכולוג

האימון האישי מהווה כתהליך ממקוד שמטרתו להכשיר אתכם בכלים הנכונים שיעזרו לכם להתמודד עם סיטואציות. אצל הפסיכולוג נהוג לגשת אל העבר שלכם, לנסות להבין מהיכן הגיעו התנהגויות מסוימות או דפוסים מסוימים וכיצד יש לעבוד עליהם באופן קבוע בכדי לשנות אותם. הקצב של התהליך עצמו מתנה בין מתאמן אחד לאחר ובעוד ישנם אנשים שמסוגלים להגיע לפתרון בעיות ולהבנת החומר תוך כמה חודשים ספורים, ישנם אחרים שיאלצו להמתין בסבלנות והתהליך עלול להימשך זמן רב יותר. 

המאמן הוא אינו יועץ מנטלי, במהלך האינטרקציה האימונית, מתבצע תהליך של הסתכלות ומציאת פתרונות, כלומר אין זה תפקידו של המאמן לומר מה לעשות, אלא ליצור אוירה בטוחה של שאלת שאלות שממקדת את המאומן במה שחשוב לו ועל ידי כך יגיע לפתרונות בעצמו. גם אין הגבלה על תחומי הייעוץ והוא נוגע לכל תחום בו אם אתם רוצים להצליח יותר: לשפר הישגיות בעבודה, במערכות יחסים, בלימודים, כל מטרה אישית - כל עוד אתם בשלים לכך. 

קורס לימודי קואצ'ינג בביראד מבית בר אילן מוכר על ידי לשכת המאמנים הישראלית והמסיימים את שני שלבי התוכנית יוכרו ע"י הלשכה כמאמנים מוסמכים. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונשמח לייעץ ולהסביר מפורטות על הנלמד בקורס וכל המשתמע מכך.