צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

קורס קואוצ'ינג מקיף ומגוון

קורס קואוצ'ינג מקיף ומגווןאימון אישי, הנקרא גם קואוצי'נג, הפך בשנים האחרונות לשיטה מקובלת ונפוצה שבעזרתה אנשים רבים עוברים תהליך יישומי קצר מועד שבסופו הם מצליחים לבטא את הפוטנציאל הגלום בהם, בצורה זו או אחרת. שיטות האימון האישי הקיימות היום הן רבות ומגוונות ולכל אחת ייחודיות משלה, אך רובן ככולן מדברות על תהליך יישומי לא ארוך שבסופו הגשמה. קורס קואוצ'ינג הוא קורס מרתק שמלמד את יסודות האימון האישי, תוך התנסות בתהליך אישי. התוכנית להכשרת מאמנים בביראד מקיפה מגוון של מודלים לאימון, כך שכל אחד יוצא ממנה עם שק כלים גדול שממנו יוכל לבחור את דרכו כמאמן. מחפשים קורס קואוצ'ינג מקיף ומגוון? – הגעתם למקום הנכון.

מהו קורס קואוצ'ינג?

קורס קואוצ'ינג הוא קורס שבו נלמדים מיומנויות וכלים מעשיים המסייעים לשיפור ההתנהלות היומיומית, עם דגש על שיפור התקשורת הבין אישית, שהיא המפתח להתפתחות וליצירת מערכות יחסים מיטביות ומקדמות. המשתתפים שיסיימו את התוכנית יצאו ממנה עם כלים מעשיים אפקטיביים לביצוע תהליכי אימון. התוכנית שמה דגש על העצמה אישית ומעודדת את המשתתפים לפתח יצירתיות ולקחת אחריות אישית.

קורס קואוצ'ינג – למי מיועדת התוכנית? תחליטו - או קורס או תוכנית

קורס הקואוצי'נג שלנו מיועד לאקדמאים או בעלי השכלה מקבילה, מנהלים ובעלי תפקידים במקצועות חופשיים שונים, הרוצים לקחת חלק בעולם האימון ולהשתמש בכלים האימוניים להרחבת ארגז הכלים המקצועי שלהם. תנאי הקבלה כוללים הגשת קורות חיים וראיון אישי.

קורס קואוצ'ינג – מהם תכני הקורס?

תכני הקורס מורכבים מ-4 חלקים: מבוא, יצירת שגרת עבודה אימונית, בסיס ועקרונות באימון ועבודה אימונית הלכה למעשה.

במבוא נלמדים, בין היתר, התכנים הבאים: היכרות ראשונית עם המושג "אימון" וארגוני אימון מהעולם וה"אני מאמין" שלהם. ביצירת שגרת עבודה אימונית נלמדים, לדוגמה, התכנים הללו: מי הוא מאמן ומי הוא לקוח? ויחסי מאמן-מתאמן. בחלק בסיס ועקרונות באימון ישנם מגוון תכנים נוספים, לדוגמה: שלבים בתהליך האימון ומבט על סגנונות אימון: מאימון אינסטרומנטלי עד אימון טרנספורמטיבי. בחלק האחרון על עבודה אימונית הלכה למעשה, לומדים למשל על איך מגדירים מטרות בתהליך אימון? מה חשיבות המטרה? ומה הקשר עם החזון? וגם מיומנויות אימון וכלים ומתאמן והתמודדות עם משבר בתהליך. אלו רק דוגמאות לשפע התכנים הנלמדים בקורס קואוצ'ינג מקיף ומגוון זה. 

קורס קואוצ'ינג – מהי מתכונת הלימודים בקורס?

אחד הדגשים החשובים של קורס קואוצ'ינג הוא הקשר המחייב בין התיאוריה והפרקטיקה. למעשה, כל תחומי הידע התיאורטיים יילמדו במקביל לפרקטיקה לאורך כל תוכנית הלימודים.

הלמידה היא אמנם למידה עצמית, אך ההתנסות מתרחשת בקבוצות קטנות וגדולות המסייעות להכיר טוב יותר את העצמי כחלק מקבוצה.

לצד השעות האקדמיות המוקדשות ללמידה, יינתנו מספר שעות לעבודה אישית על שני פרויקטים שבסופם יתקיימו שני מבחנים – אתיקה ועיוני. בנוסף, יתקיימו כ-10 מפגשי אימון אישיים עם מאמן חיצוני, למי שרוצה לקבל תעודה מלשכת המאמנים הישראלית וזכאות לעבור לשלב הפרקטיקום.

שלב ההסמכה של התוכנית כולל 24 מפגשי הדרכה, הכוללים הדרכה פרטנית וקבוצתית ובסופם מבחן מעשי מסכם.

קורס קואוצ'ינג מקיף ומגוון – לומדים רק אצלנו

הלימודים בקורס קואוצ'ינג בביראד מוכרים על ידי לשכת המאמנים הישראלית ולכן מי שסיים את כל שלבי התוכנית יוכר על ידי הלשכה הישראלית כמאמן מוסמך. עדיין מתלבטים? – נשמח לענות על כל השאלות שלכם. מחכים לכם בביראד.