צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

חשים תקיעות בחיים? זה הזמן להירשם לקורס אימון אישי

קורס אימון אישי חשים תקיעות בחיים? מתקשים להגיע לתוצאות בזוגיות, בקריירה או בהיבט הכלכלי? אם החלטתם לקחת את המושכות לידיים, זה הזמן להירשם לקורס אימון אישי בביראד לימודי תעודה מתקדמים. החיים של כולנו צופנים בחובם קשיים, מכשולים, מהמורות ואתגרים. אמנם נכון שלעתים אנו עשויים לצמוח ולהתעצם מתוך אותם המשברים, אך לא אחת קורה שהם תוקעים אותנו כמו עגלה שמדשדשת בבוץ מבלי שניתן יהיה לחלץ אותה. 

במקום הזה בדיוק נכנס האימון האישי שמטרתו לסייע לנו להתמודד בשלבי משבר, להתגבר על מכשולים במקום להרים ידיים, לצמוח ולהתפתח בכיוון הנכון, תוך מימוש מלוא הפוטנציאל הטמון בנו. בהקשר זה, חשוב לציין שישנם אנשים שבוחרים להצטרף לקורס אימון אישי דווקא בעתות של פריחה ושגשוג, זאת בשאיפה למקסם את המומנטום החיובי ולכוון את המטרות גבוה יותר.

התכנית להכשרת מאמנים (Coaching)

במידה והחלטתם להירשם לקורס אימון אישי, שאז כדאי לדעת שהתכנית להכשרת מאמנים (Coaching) בביראד נחשבת לאחת מהתכניות האיכותיות ביותר בתחום האימון. ייחודה נעוץ מעצם היותה יחידה מסוגה בארץ ומציעה מגוון מודלים שונים של אימון, זאת על מנת לאפשר לכול משתתף לאתר ולאמץ את התכנים שאליהם הוא מתחבר בהתאם לחוזקות האישיות שלו, כישוריו ויכולותיו. התכנית להכשרת מאמנים בביראד מוכרת מטעם לשכת המאמנים הישראלית, ובוגריה מוכרים על ידי הלשכה כמאמנים מוסמכים עם סיום כל שלבי התכנית המלאה. 

קורס אימון אישי מיועד לאקדמאים, לבעלי תפקידים במקצועות החופשים, למנהלים, ולכול אלו המעוניינים לרכוש כלים אימונים להעשרת ארגז הכלים המקצועי שברשותם או לצורך עיסוק בתחום. מטרת הלימודים היא להקנות יסודות, כלים מעשיים ומיומנויות שימושיות לשיפור ההתנהלות בחיי היום יום, תוך התמקדות בתקשורת בין אישית.

מתכונת הלימוד בתכנית להכשרת מאמנים

תנאי הקבלה לקורס אימון אישי כוללים הגשת קורות חיים וראיון אישי. בבסיס התכנית עומדת התפיסה של הקניית ידע עיוני ותיאוריה במקביל לפרקטיקה מעשית, תוך התנסות בלמידה חווייתית ותרגול בעזרת כלים אימוניים. מדובר במעין מסע אישי בתוך קבוצה, ששם דגש על העצמה אישית באמצעות עידוד היצירתיות ונטילת אחריות בקרב המשתתפים. 

התכנית המלאה להכשרת מאמנים מורכבת משני שלבים שהם הכשרה והסמכה. ההכשרה היא בהיקף של 205 שעות לימוד אקדמיות, כש- 25 שעות מתוכן מוקדשות לשני פרויקטים אישיים ובסיומם שני מבחנים (מבחן עיוני ומבחן באתיקה). הזכאות למעבר לשלב הפרקטיקום וקבלת תעודה מטעם לשכת המאמנים הישראלית כרוכה ב- 10 מפגשי אימון עם מאמן אישי חיצוני בתוספת תשלום בעלות מוזלת, ישירות למאמן. 

נושאי הלימוד בקורס

ההסמכה (פרקטיקום), בתוספת תשלום מוזל לנרשמים לכל שלבי התוכנית, מורכבת מ- 24 מפגשי הדרכה, כאשר 16 מפגשים מתוכם מיועדים להדרכה קבוצתית והשאר להדרכה פרטנית במתכונת של קורס אימון אישי. בתום הפרקטיקום ישנו מבחן מעשי. תכנית הלימודים בקורס כוללת מבוא, הקניית שגרת עבודה אימונית, הקניית בסיס ועקרונות באימון ועבודה אימונית הלכה למעשה. 

המבוא נועד ליצור חשיפה ראשונית של המשתתפים עם המושג "אימון", כשבמהלכו הם מקבלים רקע היסטורי ושינויים חברתיים שהביאו להתפתחות של התחום, וגם זוכים להיכרות עם ארגוני אימון שונים מהעולם. שגרת העבודה האימונית עוסקת בהבניית מערכת יחסים נכונה בין מאמן למתאמן, וכן ביצירת חזון אימוני ובדיקת ציפיות. העקרונות באימון עוסקים במודלים תאורטיים ויישומיים, סגנונות אימון שונים, שלבים בתהליך האימון ואתיקה מקצועית. 

השלב המעשית בעבודה האימונית מתמקד בעבודה על חוזקות, ערכים, גיבוש חזון אישי, היבטים פסיכולוגיים רלוונטיים, התמודדות מול התנגדויות ומשבר בתהליך ועוד. לעומדים בכול דרישות התכנית (שלב ההכשרה) תוענק תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים, ולמסיימי התכנית המלאה תוענק תעודה מטעם לשכת המאמנים הישראלית.