צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

רוצים לצאת למסע של הגשמה עצמית? זה הזמן להירשם ללימודי NLP

זה הזמן להירשם ללימודי NLPרוצים לצאת למסע של הגשמה עצמית וליצור תפנית בחייכם? זה הזמן להצטרף ללימודי  !NLPלמי מאיתנו אין בנק של מטרות, חלומות ושאיפות, כמו להתחיל לעסוק בספורט, לרדת במשקל, למצוא אהבה, לפתוח עסק או להתקבל לעבודה טובה, להשיג קידום מקצועי, לשפר את המצב הכלכלי, לרכוש דירה, להגיע לבית פרטי וכן הלאה.

אלא שהמציאות מלמדת שהחיים לא בהכרח מתנהלים בהתאם לתכניות והמטרות שהצבנו לעצמנו איי שם בתחילת הדרך, ולא אחת אנו מגלים שישנו פער בין הכישורים, הפוטנציאל האישי והציפיות שלנו מעצמנו לבין היעדים שכבשנו הלכה למעשה. מרביתנו מגיעים בשלב כלשהו בחיינו לצומת דרכים שבה עולה השאלה איך זה שאיננו מצליחים לממש המטרות על אף היכולות הגבוהות הטמונות בנו? ההסבר לכך הוא שהמכשול העיקרי שלנו בדרך להצלחה נעוץ על פי רוב בחלק בתוכנו הנקרא "תת המודע".

מה זה בעצם NLP?

מדובר במנגנון בעל חלק דומיננטי ובעל יכולת עצומה להשפיע על כול תחום והיבט בחיינו, ובמידה ונצליח לפענח את דרך פעולתו וכיצד ניתן לשלוט בו, בידינו המפתח לפריצת חסמים, להסרת דפוסים מעכבים, לשחרור מתקיעות, למימוש יעדים והגשמת חלומות. ביראד לימודי תעודה מתקדמים מזמינים אתכם להצטרף ללימודי  NLPכדי לרכוש את הכלים שיסייעו לכם בפתיחת הדלת להצלחה, בין אם בחיים הפרטיים ובין אם בחיים המקצועיים.

ביראד מציינים שNLP (ראשי תיבות של Neuro Linguistic Programing) מהווה מתודולוגיה העושה אינטגרציה בין תהליכים נירולוגיים ובלשנות (בעיקר תקשורת שפתית) כדי לתכנת את המוח מחדש. ה- NLP זוכה בשנים האחרונות להכרה בארץ ובעולם כאחת מהשיטות שמצליחות לחולל תהפוכות בחייהם של אנשים. אם בעבר נסובו חייו של האדם סביב הישרדות, שהרי בעידן החדש איננו חוששים עוד שנותקף באישון לילה בידי שבט עוין או חיית טרף.

התכנית ללימודי NLP בסיסי Practitioner

ואף על פי כן, דפוסי המוח האוטומטיים עדיין מושרשים, וכול עוד פעולת תת המודע היא זו שמכתיבה לנו את דפוסי החשיבה, שהרי כל ניסיון ליצור שינויים ולשנות מציאות הוא בגדר מלחמה האבודה מראש. ה- NLP מהווה, למעשה, שיטה שמתחקה אחר דרך פעולתו של תת המודע וכמעין "מדריך למשתמש" לנבכי הנפש.

לימודי  NLPמעניקים לנו ארגז כלים אפקטיבי להבנה ושליטה ברגשות, זיהוי חסמים, שינוי דפוסי התנהגות שאינם רצויים, ניהול נכון של סדרי עדיפויות ופיתוח תקשורת יעילה הן עם עצמינו והן עם אחרים. כל אלו הם המפתח לשחרור מתקיעות והשגת מטרות בחיינו האישיים והמקצועיים. התכנית של ביראד ללימודי  NLPבסיסי Practitioner מוכרת מטעם לשכת ה- NLP הישראלית. לבוגרי תכנית הלימודים המלאה מוענקת בנוסף גם תעודת הסמכה בינלאומית, המזכה בהכרה בכול רחבי העולם וחברות בהתאחדות .Society of N.L.P™ 

קהל היעד ומתכונת הלימוד

התכנית ללימודי  NLPהיא בהיקף של 175 שעות אקדמיות, כש- 50 שעות מתוכן מוקדשות לתרגול והגשת פרויקט גמר. התכנית מכוונת למאמנים אישים, יועצים ומטפלים המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שברשותם ובהטמעת תהליכי שינוי בקרב לקוחותיהם. התכנית מותאמת גם לבעלי תפקידים במקצועות החופשים, לאנשי עסקים, מנהלים, לבעלי עמדות מפתח בחברות וארגונים, כמו גם אנשי חינוך והורים החפצים בשיפור מיומנויות תקשורת במסגרת עבודתם וקידום תהליכים המובילים להצלחה.

הלמידה משלבת בתוכה את הממד הוויזואלי, השמיעתי והחוויתי, תוך כדי הקניית מודלים ותיאוריות, הדגמת תהליכים, תרגול כלים והבניית מיומנויות באמצעות דמיון מונחה. למשתתפים בתכנית מוענקות שתי סדנאות מתקדמות במתנה, שהראשונה שבהן היא סדנה לדמיון מודרך, הבניית טקסטים מטפוריים והקניית כלים להעברת מסרים תת הכרתיים. הסדנה השנייה מתמקדת בעבודת חלקים מתקדמת ובהבניית תקשורת עם תת המודע להתגברות על התנגדויות, גישור על פני קונפליקטים פנימיים, לצורך יצירת שינויי עומק.