צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

מנחה NLP

כולם רוצים להצליח, אך לעיתים הפער בין הכישורים הפנימיים והיכולת האישית לבין התפקוד במציאות, גדול מידי. שימוש במוח יכול לשפר מיומנויות תקשורת, להתגבר על חסמים אישיים, להפעיל מודלים של השפעה ולאפשר גם לסובבים אותנו להצליח בכך. 

N.L.P - Neuro Linguistic Programing, היא מתודולוגיה הבנויה על הקשר בין שלושה ממדים המצוינים על ידי שלוש מילים: Neuro ניורולוגיה, Linguistic - שפה ו-Programming - תכנות. 
שני הממדים הראשונים הנוירולוגי והשפתי נקשרים יחדיו ומשפיעים באופן מתוכנת על הגוף שלנו ועל ההתנהגות שלנו. מתודולוגיה זו מאפשרת התמחות בשליטה על תחושת ביטחון, ריפוי, עוצמה אישית למידה ובעיקר מצוינות.

התוכנית ללימודי מנחה NLP בביראד, מבטיחה לך הפנמה ויישום מהירים בחיים בכלל ובמסגרת ההנחיה האישית בפרט.

למסיימים את תוכנית הלימודים המלאה תוענק, נוסף על  התעודה של ביראד, גם תעודת הסמכה בין לאומית –תעודת N.L.P Practitioner, מופקת וחתומה על ידי ד"ר ריצ'רד בנדלר מייסד השיטה - תעודה המעניקה הכרה בינלאומית, מוכרת על ידי כל מוסדות ללימוד N.L.P ברחבי העולם ונוסף על כך, הכרה וחברות בהתאחדות Society of N.L.P.

הכשרת הלומדים לרמת Practitioner - מלמד ומטמיע מיומנויות N.L.P בסיסיות המאפשרות: 

למידת כלים אפקטיביים המסייעים לשלוט ברגשות, להתגבר על רגשות שליליים, להיפטר מדפוסי התנהגות בלתי רצויים, ולפתח תקשורת יעילה ואפקטיבית עם אחרים.

יישום כלים ברמה האישית ופתיחת דלת להצלחה ולהשגת מטרות אישיות בחיים הפרטיים והמקצועיים.

הנחייה פרטנית על פי שיטת ה- N.L.P.

משתתפי תכנית הלימודים ייהנו משילוב של למידה וחוויה. בשלב הראשון, תילמד שפה עשירה וחדשה המאפשרת לגלות דרך התבוננות על תבניות חשיבה, תבניות שפה ותבניות התנהגות וכן ילמדו כלים ומיומנויות לשינוי כל אלה. בשלב השני, יחוו הלומדים את כל השינויים על עצמם.

מטפלים, מאמנים אישים ויועצים הרוצים להעשיר את ארגז הכלים ולהטמיע תהליכי שינוי אצל לקוחות תוך שימוש בטכניקות N.L.P מתקדמות.

אנשי חינוך ולהורים הרוצים לרכוש כלים לקדם תהליכי למידה בעזרת מיומנויות תקשורת.

בעלי תפקידים במקצועות החופשים ובעלי ניסיון עבודה עם אנשים המעוניינים ללמוד ולרכוש כלים על מנת לעסוק בתחום ה- N.L.P.

אנשי עסקים או מנהלים בעלי עמדות מפתח בארגונים המעוניינים ליעל את התקשורת הבינאישית שלהם במסגרת עבודתם ולהוביל באופן אישי תהליכים המובילים להצלחה.

12 שנות לימוד 

ובנוסף, רצון ללמוד ולהתפתח, מוכנות לעבור תהליך אישי במסגרת קבוצתית ויכולת למידה.

חץאומנות ההשפעהחץאסטרטגיות חשיבה של אנשים מצליחיםחץמיומנויות תקשורת NLP – ליצירת כימיה בינאישית, קריאת שפת גוף, הובלה והשפעה ועודחץחיווט מחשבות בתת מודעחץטיפול בפחדים ופוביותחץדמיון מודרךחץמטאפורות אריקסוניאניותחץעבודה עם חלקים פסיכולוגייםחץשינוי היסטוריה אישיתחץמודל התקשורת  - כיצד התת מודע שלנו פועל, מהם המנגנונים הבלתי מודעים שלנוחץמטה מודל – זיהוי המנגנונים היוצרים אצלנו תבניות בתת מודע והפרחתם בעזרת שאלותחץעיגון (Anchoring) - יצירת משאבים חיוביים בעזרת גירוי חושיםחץמודל מילטון - דפוסי שפה המאפשרים השפעה שינוי והעברת מסריםחץמסגור מחדש – טכניקות לשינוי זוויות ראיה, תוך כדי שינוי הקשר או תוכן. עבודה עם רמות חשיבה בצעדים מובנים. 

הלמידה בתוכנית מתרחשת בשלושה מימדים: ויזואלי, שמיעתי וחוויתי ונעשית באמצעות לימודי תיאוריות ומודלים, הדגמת כלים ותהליכים, תרגול כלים ומיומנויות, הבניית מיומנויות הנלמדות בעזרת דמיון מונחה, למידת מודל כתיבת דמיון מונחה – להשפעה אפקטיבית יותר, התנסות בתוך הקבוצה ומחוצה לה ופרויקט סיום המלווה בהדרכה וסופרויז'ן. 

אורכה של התוכנית 160 שעות אקדמיות, מתוכן 20 שעות אקדמיות של תרגול בין המפגשים ו- 20 שעות אקדמיות לפרויקט סיום: התנסות אישית מעשית מחוץ לכיתה. 

חץתעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 85% במפגשי הלימוד והגשת פרויקט גמר. 

חץתעודת הסמכה בין לאומית – תעודת N.L.P Practitioner  המופקת וחתומה על ידי ד"ר ריצ'רד בנדלר מייסד השיטה. תעודה המעניקה הכרה בינלאומית, מוכרת על ידי כל מוסדות ללימודN.L.P  ברחבי העולם. 

חץהכרה וחברות בהתאחדות Society of N.L.P.

תוכניות נוספות

מנחה NLP מתקדם
בוגרי מסלולי NLP המוכנים ומעוניינים לעלות לרמה הבאה, להתמקצע בקליניקה, ללמוד לעמוד מול קבוצה ולחיות בהווית MASTER - זו התוכנית עבורכם.
להמשך
הכשרת מאמנים Coaching
מוכרת ע"י לשכת המאמנים הישראלית וייחודית מסוגה בארץ, בסופה ניתנת תעודת הסמכה למסיימי התוכנית המלאה.
להמשך
גישור ויישוב סכסוכים - מקוון
למדו לסייע לצדדים המצויים בקונפליקט בארגון ובקהילה, להגיע להסכמה בדרך תועלתית ויצירתית, תוך שמירה על יחסים הוגנים והמשך שיתוף הפעולה.
להמשך

ודאי יעניין אתכם לקרוא...

כך תסייעו לאחר בעזרת כלים אימוניים - סרטון טיפ מקצועי

מאת: ד"ר קריסטל זוניו
אוהבים לסייע לאחרים ולא יודעים איך? ד"ר זוניו קריסטל, מנהל התוכנית להכשרת מאמנים (Coaching), צילם סרטון עם מספר עצות מועילות בדיוק בשבילכם.
להמשך

הפכו את השלילי לחיובי בעזרת NLP

מאת: זיו עינת
אל תיכנעו לרגש השלילי. בכתבה הבאה נפרט מספר טריקים מעולם ה-NLP שיסייעו לכם לראות את החיובי ולחזק את תחושת הנוחות שלכם.
להמשך

"להיות דומינו" – אפקט ההשפעה

מאת: זיו עינת
מהי המשמעות של "להיות דומינו" וכיצד עשייה זו יכולה להשפיע על האחרים? צאו מאזור הנוחות וקראו על כך בכתבה הבאה.
להמשך
מנהל התוכנית
זיו עינת
מקימה ובעלת בית הספר NLPnow, נציגתו הרשמית בארץ של ד"ר ריצ'ארד בנדלר, מייסד השיטה; NLP Trainer & Master Practitioner, חברה בהתאחדות ™Society of NLP, מאמנת בכירה (MCIL) וסופרווייזרית מוסמכת ע"י לשכת המאמנים. בעלת M.A ביעוץ ארגוני.
תאריכי פתיחה
15/03/2021 - ערב
25/04/2021 - בוקר

שוחחו עם יועצי הלימודים שלנו

3620*

למידע נוסף על מנחה NLP
מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

יתכנו שינויים בתכנים הלימודיים ובסגל המרצים משיקולים מקצועיים. ט.ל.ח