צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

ביראד ללימודי תעודה מתקדמים: קורס NLP

מביראד מסבירים כי N.L.P (Neuro Linguistic Programming) מהווה מתודולוגיה שבבסיסה מכלול תהליכים המסתייעים בחלק השפתי (Linguistic), בחלק המוחי (הנירולוגי Neuro) והתכנות (Programming, הדרך שבה המידע מאורגן במוח), לשחרור פחדים וחסמים, לשינוי רגשות ומחשבות. 

התהליכים מסייעים גם לשחרור מהרגלים ודפוסי התנהגות אוטומטים, ורתימתם של כול אלו להתגברות על חסמים אישיים, שיפור מיומנויות התקשורת, מיקוד המטרות וחידודן והפעלת מודלים של השפעה בחייהם של אנשים.

למידה חווייתית המשולבת בהתנסות אישית מעשית

קורס NLP הוא בהיקף של 160 שעות לימוד אקדמיות, 20 שעות מתוכן מתמקדות בתרגול ו- 20 שעות נוספות מוקדשות לפרויקט סיום. התכנית היא במתכונת של מפגשים פרונטליים, ומיושמת על ידי הקניית ידע תאורטי, מודלים ותיאוריות, הדגמה ותרגול של כלים ותהליכים, הבניית מיומנויות הנלמדות באמצעות דמיון מונחה, הקניית מודל לכתיבת דמיון מונחה וכן הלאה. 

הלמידה הנה חווייתית ומשולבת בהתנסות אישית מעשית הן בתוך הקבוצה והן מחוצה לה, וכוללת, בין היתר, גם פרויקט סיום המלווה בהדרכה מקצועית (סופרויז'ן). קורס NLP מיועד למאמנים אישים, מטפלים ויועצים המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים שלהם בטכניקות מתקדמות, אך הוא מותאם גם להורים, אנשי חינוך, אנשי עסקים, מנהלים ובעלי תפקידים בעמדות מפתח, החפצים בייעול התקשורת הבינאישית שלהם והובלת תהליכים ארגוניים אל עבר ההצלחה.

תעודת הסמכה בין לאומית N.L.P Practitioner

קורס NLPמטרת הלימודים בקורס  NLP היא להכשיר את הסטודנטים לרמת Practitioner ולהקנות להם מיומנויות N.L.P אפקטיביות שבעזרתן ניתן ללמוד כיצד לשלוט ברגשות, להתמודד מול רגשות שליליים, להשתחרר מדפוסי התנהגות אוטומטים, פחדים וחסמים, ולפתח מיומנויות לתקשורת בין- אישית. 

משתתפי התכנית נהנים משילוב בין למידה וחוויה, תוך כדי יישום הכלים ברמה האישית, להגשמת היעדים הן בחייהם הפרטיים והן בהיבט המקצועי. 

לבוגרי הקורס העומדים בכל דרישות (נוכחות של 85% לכול הפחות במפגשים והגשת פרויקט גמר) מוענקות תעודת הסמכה מטעמה של ביראד ותעודת הסמכה N.L.P Practitioner (תעודת הסמכה בין לאומית), החתומה על ידי מייסד השיטה ומזכה בהכרה בינלאומית מטעמם של כול המוסדות להסמכה וטיפול ב- N.L.P ברחבי העולם.