צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

ביראד לימודי תעודה מתקדמים: לימודי ניהול משאבי אנוש

מעוניינים לבנות קריירה מצליחה? להוות חלק מההנהלה המקצועית הבכירה של הארגון? אם כך, כדאי שתצטרפו אל התכנית ללימודי ניהול משאבי אנוש בביראד ללימודי תעודה מתקדמים, מבית בר אילן. 

תפיסות ארגוניות פסיכולוגיות וסוציולוגיות מודרניות רואות בהון האנושי משאב חיוני ומרכזי בארגון, ולפיכך קיימת חשיבות גדולה לדרך בה יש לנהלו ולהובילו, במטרה להביא למימוש מלוא הפוטנציאל הטמון בעובדים ומקסום הצלחתו של הארגון ורווחיו. 

כחלק מקהילה מקצועית בכירה וכאסטרטגים מובילים בהנהלת הארגון, נדרשים מנהלי משאבי אנוש לעמידה בסטנדרטים גבוהים, ברורים ואחידים של ידע, מיומנויות ואתיקה מקצועית, לצד מחויבות נטולת פשרות לרווחתו, התפתחותו וטיפוחו של ההון האנושי בארגון. התכנית ללימודי ניהול משאבי אנוש בביראד, היא הראשונה שהוכרזה כמוכרת לצורכי הסמכה מטעם העמותה לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש.

 

עמידה בסטנדרטים מקצועיים מוגדרים

 

לימודי ניהול משאבי אנוש מטרת התכנית ללימודי ניהול משאבי אנוש היא להקנות ידע תאורטי וכלים ויישומיים לצורכי הסמכה ועיסוק כמומחה בכיר בארגונים ציבוריים ובמגזר העסקי. ההסמכה מהווה, למעשה, אישור על כך שהעוסקים בתחום עומדים בסטנדרטים מקצועיים מוגדרים ונמנים עם הקהילה המקצועית המוכרת. 

התכנית מיועדת לכל מי שעוסק בגיוס, הדרכה, רווחה ואו ניהול משאבי אנוש, כמו גם לעובדים בחברות כוח אדם ובארגונים שונים, המעוניינים בהתפתחות מקצועית ועדכנית בעלת הסמכה מוכרת. עם זאת, התכנית מותאמת גם לאלה העוסקים במקצועות אחרים ומעוניינים לעבור הסבה מקצועית אל תחום משאבי האנוש. היקפה של התכנית היא 200 שעות אקדמיות, כש- 30 שעות מתוכן מוקדשות לפרויקט הגמר. 

 

תכנית הלימודים

 

הקבלה אל התכנית ללימודי ניהול משאבי אנוש בביראד, מותנית במעבר של ראיון אישי טלפוני. הלימודים מועברים במתכונת של הרצאות, דיונים, תרגילים, ניתוח אירועים, סדנאות ופרויקט גמר. 

נושאי הלימוד העיקריים בתכנית עוסקים, בין היתר, במבנים ותהליכים ארגוניים, תרבות ארגונית, משאבי האנוש בארגון ותפקידיו, דיני עבודה, יחסי עבודה, כמו גם גיוס, מיון וקליטת עובדים, הדרכה ופיתוח עובדים, שיטות הנעה ושימור עובדים, אבחון וייעוץ ארגוני, ניהול תהליכי שינויים, אתיקה מקצועית בעבודת משאבי אנוש ועוד. 

הסדנאות מתמקדות בראיון עובדים, תקשורת בינאישית, ניהול משא ומתן, ניהול זמן, ניהול צוות, בטיחות וגיהות. 

לבוגרים העומדים בכל דרישות הקורס (לרבות נוכחות של 80% לכל הפחות והגשת פרויקט גמר), תוענקנה תעודות מטעם ביראד מבית בר אילן ושנת חברות חינם בעמותה לניהול ופיתוח משאבי אנוש.