צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

קורסים והשתלמויות בבר אילן

קורסים והשתלמויות בבר אילן מחפשים קורסים המספקים הכשרה מקצועית לצורכי תעסוקה מוכרת? שוקלים לפנות ללימודי תעודה לצורך פיתוח מקצועי? מעוניינים בהכשרה פרקטית המאפשרת לכם להחזיק במקצוע חדש בתוך פרק זמן קצר? בביראד לימודי תעודה מתקדמים  מציעים לכם מבחר עצום של תכניות לימוד וקורסים, המספקים מענה לכול אדם בכול שלב שבו הוא נמצא מבחינה מקצועית. 

 

לימודי התעודה מתאימים לתרים אחר כיוון מקצועי, לבעלי תפקידים המבקשים להיות מעודכנים או מעוניינים בקידום מקצועי באמצעות הרחבת ארגז הכלים שברשותם במיומנויות חדשות, לאקדמאים המעוניינים בהסבת מקצוע, כמו גם לאוכלוסייה הכללית שחפצה בהעשרת ידע ובהרחבת האופקים. הקורסים וההשתלמויות בבר אילן נבנים על ידי אנשי אקדמיה מהשורה הראשונה ומועברים באמצעות מיטב המרצים בישראל, מתוך שאיפה להנחיל ללומדים ידע מקצועי והכשרה מעשית בסביבת לימודים תומכת.

 

ביראד לימודי תעודה מתקדמים

בביראד לימודי תעודה מתקדמים תוכלו למצוא מבחר כמעט אינסופי של תכניות לימוד, קורסים, סדנאות והשתלמויות מעולמות הפיננסים ושוק ההון, ההנחיה והייעוץ, הרכש, הלוגיסטיקה והסחר הבינלאומי, וכן תכניות בתחומי הגישור, הניהול, ה- NLP, משאבי האנוש, השיווק, האימון. חלק מהתכניות וההשתלמויות בבר אילן שמתקיימות בביראד מותאמות אל הקהל הרחב וחלקן אינן דורשות ידע מקדים (למשל קורסים בניהול משאבי אנוש, מכירות וניהול המכירות, או שיווק ואסטרטגיה שיווקית). 

 

עם זאת, ישנם גם קורסים המכוונים לקהל יעד ספציפי ומותנים בתואר אקדמי ואו ידע וניסיון מוכח בתחום הרלוונטי, לימודים בקורסי בסיס וכיוצא בזה (כגון גישור ארגוני או משפחתי, Mastery בנוכחות אימונית או קורסים מעולמות הפיננסים ושוק ההון). מרבית מתכניות הלימוד שבביראד הן במתכונת של מפגשים פרונטליים, אך ישנו גם מגוון לא מבוטל של קורסים מקוונים, המתקיימים באופן דינמי ואינטראקטיבי במתכונת של מפגשי Live, מה שמאפשר התחברות ולמידה מכול מקום ברחבי העולם.