צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

לימודי תעודה וחוץ: קורסים בבר אילן

קורסים בבר אילןרוצים לרכוש מקצוע חדש בתוך חודשים ספורים? להרחיב ידע מקצועי? זה הזמן להירשם לקורסים בבר אילן. בין אם הנכם אקדמאים שמעוניינים בהסבת מקצוע, בעלי תפקידים בכירים ששואפים לקידום מקצועי באמצעות רכישת מיומנויות חדשות, משוחררי צבא טריים השרויים בצומת דרכים וחולמים על קריירה מצליחה או פנסיונרים החפצים בהרחבת האופקים, כדאי שתשקלו לפנות למסלול של לימודי תעודה.

לצד הלימודים לתואר אקדמי, מתקיימים באוניברסיטת בר אילן אינספור קורסים ללימודי תעודה במגוון רחב של בתחומים שונים, אם לצורך רכישת מקצוע חדש או להעשרת ארגז הכלים המקצועי. הקורסים בבר אילן מועברים על ידי אנשי אקדמיה ומרצים מהשורה הראשונה, במטרה להקנות ללומדים ידע מקצועי והכשרה פרקטית ומעשית בתוך זמן קצר ובסביבת לימודים נוחה ותומכת.

ביראד- לימודי תעודה מתקדמים

ביראד לימודי תעודה מתקדמים מבית אוניברסיטת בר-אילן מציעה??? מבחר עצום של קורסים, תכניות לימוד, השתלמויות וסדנאות מעולמות הניהול, הגישור, האימון, השיווק, הפיננסים ושוק ההון, כמו גם קורסים בתחומי משאבי האנוש, ההנחיה, הייעוץ, הרכש, הלוגיסטיקה והסחר הבינלאומי.

חלק מהקורסים מותנים בתואר אקדמי, ידע מוכח מלימודים בקורסי בסיס ואו ניסיון בתחום הרלוונטי (דוגמת קורס אנליסט פיננסי או התכנית להכשרת מנהלי כספים CFO), בעוד קורסים אחרים אינם מחייבים ידע מקדים. מרבית הקורסים בבר אילן שמתקיימים מטעם ביראד מועברים במתכונת של מפגשים פרונטליים, ודורשים נוכחות של 80% לכול הפחות משעות הלימוד ולעתים אף פרקטיקום או הגשת פרויקט גמר כתנאי לקבלת תעודת בוגר קורס.

הדרכות בארגונים, במוסדות ובחברות

בנוסף, בביראד מציעים גם תכניות לימוד המתקיימות במתכונת של קורס מקוון, כמו לדוגמה התכנית להכשרת יועצים עסקיים, קורס מנהל עסקים בשוק תחרותי, קורס קריאה והבנת דוחות כספיים, התכנית להכשרת דירקטורים ונושאי משרה בכירה ועוד. יתרה מכך, לביראד יש ניסיון עשיר בפיתוח תכניות לימוד וקורסים חדשים, וכן בהעברת הדרכות, סדנאות וימי עיון בהתאמה פרטנית לארגונים שונים. תכניות הלימוד נבנות על ידי מרצים המחזיקים בתארים אקדמיים מתקדמים ונמנים עם מיטב המומחים בתחומם.

פיתוח תכניות הלימוד מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם נציגיו של הארגון, תוך כדי ניתוח הצרכים הנדרשים להצלחתו של בית העסק. התכנים מועברים באמצעות סדנאות, הדרכות, תרגול, משחקי חשיבה