צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

קורס אנליסטים - ההכשרה שתאפשר לקריירה שלכם לנסוק לגבהים חדשים

חולמים על קריירה מזהירה בתחום מבוקש? במידה והנכם בעלי רקע בכלכלה, פיננסים ושוק ההון, כדאי שתשקלו להירשם לקורס אנליסטים מטעם ביראד לימודי תעודה מתקדמים. הלימודים יפתחו בפניכם צוהר אל עולם מרתק, מאתגר ודינמי מאוד, יעניקו לכם ידע וכלים פרקטיים ומעשיים, ויהוו כמעין מקפצה לעבר מגוון משרות יוקרתיות ונחשקות. 

אז אם אתם תרים אחר הכשרה איכותית שתאפשר לקריירה שלכם לנסוק לגבהים חדשים- יתכן וקורס אנליסטים תפור בדיוק למידותיכם! בביראד מציעים מגוון קורסים ותכניות לימוד בתחומי הפיננסים ושוק ההון, שחלקם מיועדים לאקדמאים בעלי רקע בכלכלה, ייעוץ השקעות, מנהל עסקים ואו ראיית חשבון, בעוד אחרים מותאמים לקהל הרחב, ובפרט לאלו המעוניינים לרכוש את היסודות לקריאה, התמצאות וניתוח הדוחות הכספיים, בין אם כחלק ממסגרת עיסוקם ובין אם לצרכים נוספים.

 

קורס להכשרת אנליסטים פיננסיים

במידה והנכם בעלי רקע חשבונאי וכלכלי ומעוניינים לרכוש מיומנויות וכלים יישומיים היישר מהעולמות העסקיים, הכלכליים, החשבונאיים והפיננסים, בביראד מזמינים אתכם להצטרף לקורס אנליסטים פיננסיים. מדובר בתכנית שהיקפה 120 שעות לימוד אקדמיות, במתכונת של 25 מפגשים פרונטליים חד שבועיים. הקבלה אל התכנית מותנית בתואר אקדמי בחשבונאות כלכלה, או לחלופין ידע מוכח בעקבות השתתפות בקורסים בכלכלה חשבונאות מימון לצורך הנפקת רישיון מטעם הרשות לניירות ערך. 

יחד עם זאת, הקורס פתוח גם בפני אלו שמאחוריהם עומד ניסיון של 10 שנים או יותר בתחום הפיננסי או העסקי. באופן כללי, קורס אנליסטים פיננסיים מותאם למנהלי חברות, ליועצי השקעות בבנקים, לעורכי דין המתמחים בתחום המסחרי, וכן לסמנכ"לי כספים וכלכלנים המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שברשותם ואו לרכוש כלים מעשיים נוספים לבדיקת מצבו הפיננסי והעסקי של העסק. 

 

קריאה והבנת דוחות כספיים - קורס מקוון

קורס אנליסטים פיננסיים עוסק, בין השאר, במושגי יסוד בחשבונאות ניהולית, בהכרת הדוחות הכספיים מזווית כלכלית, בניתוח הדוחות הללו והבנת משמעות הנתונים שהתקבלו, בניתוח המאפיינים הכלכליים והסביבה העסקית של בית העסק, כמו גם בדו"ח תזרים המזומנים ככלי המנבא קשיים פיננסיים, בהערכות שווי חברות פרטיות וציבוריות בגישות שונות, בדירוג סיכוני אשראי ועוד מגוון נושאים נוספים. 

לבוגרים העומדים בכול דרישות הקורס (לרבות נוכחות של 80% או יותר במפגשים), תוענק תעודה מטעם ביראד לימודי תעודה מתקדמים. קורס מומלץ נוסף בתחומי הפיננסים ושוק ההון הנו קריאה והבנת דוחות כספיים. מדובר בקורס מקוון המותאם לאלו שאין להם רקע חשבונאי מקדים, והוא נועד להקנות למשתתפים בו את היכולת לקרוא, להבין ולנתח דוחות כספיים. קריאה וניתוח דוחות כספיים מהווים חלק מעבודתם של בעלי חברות ומשקיעים. 

 

קריאה והבנת דוחות כספיים- נושאי הלימוד בקורס 

באמצעות הדוחות הללו ניתן לבחון את מצב העסק מבחינה כמותית, תוך הערכת נקודות התורפה והחוזק הפיננסיות של בית העסק. ניתוח הנתונים מסייע למנהלים או למשקיעים בקבלת החלטות אסטרטגיות ופיננסיות להמשך פעילותם העתידית (כמו לדוגמה היערכות נכונה אל מול איומים, כמו גם ניצול הזדמנויות באופן אופטימלי). הקורס מיועד למשקיעים ובעלי חברות שמעוניינים במסגרת עיסוקם לדעת כיצד לקרוא ולנתח דוחות כספיים. 

הקורס הוא בהיקף 32 שעות אקדמיות ומתקיים באופן מקוון במתכונת של הרצאות ותרגולים שוטפים. נושאי הלימוד בקורס מתמקדים בהכרת מבנה הדוחות הכספיים על סעיפיהם השונים (כגון מאזן, דוח תזרים מזומנים, דוח על שינויים בהון עצמי, דוח רווח והפסד ועוד), הנחות יסוד ועקרונות חשבונאיים, חישוב יחסים פיננסיים, ניתוח התוצאות והסקת מסקנות. במסגרת הקורס מתרגלים המשתתפים את הנושאים הנלמדים באמצעות קריאת דוחותיה של חברה ציבורית שנבחרה על ידם. לעומדים בדרישות הקורס (לרבות נוכחות מינימלית של 90% משעות הלימוד) תוענק תעודה מטעם ביראד לימודי תעודה מתקדמים.