צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

לימודי משאבי אנוש - מה צריך לדעת?

לימודי משאבי אנושבעשורים האחרונים, אנחנו רואים כיצד יותר ויותר מכללות ואוניברסיטאות מעניקות מקום של כבוד לתחום של משאבי אנוש ושוק העבודה, בין אם מדובר על הצד המחקרי ובין אם בצד המעשי. מי שמעוניין להירשם למגוון קורסים במשאבי האנוש ולעסוק בתחום, היצע הקורסים נרחב.

עם זאת, אם ברצונכם להתבלט בתחום ולהוביל את המשק הישראלי, מציעה מגוון משאבי אנוש בין השאר, עובדים, תנאי העסקת עובדים, שילובם בארגון, כיצד מתמודדים עם סיטואציות שונות שקשורות לעובד וליחסו לארגון, קידום ותגמול עובדים, וכדומה. 

הקורס בניהול משאבי אנוש יוצא מתוך נקודת הנחה ברורה ונכונה, שתהליך מיון והשמה הוא השלב החשוב ביותר ביצירת צוות מנצח שיכול להוביל את העסק קדימה ולכן התלמידים במכללה שלנו רוכשים את הכלים הטובים, המדויקים והאיכותיים ביותר שנועדו לעזור ולהכווין אחרים. 

 

אז אילו עקרונות וערכים תלמדו בקורס?

ארגון וסדר 

לימודי משאבי אנוש יעניקו לכם את יכולות הסדר והארגון האולטימטביות וההכרחיות בתפקיד זה מיומנויות ניהול זמן חזקות ויעילות ניהול דיני עבודה, ועוד. כאחראים על הקריירה ועל המידע האישי של העובדים בארגון, עליכם להיות סופר מאורגנים, לשמור ולהצניע כל פרט אישי של עובד.

איך לנהל נכון

טיפול במשימות הינו חלק בלתי נפרד מאיש משאבי אנוש. חופשות עובדים, שכר, קידום, גיוס, שימור, ושורה של משימות נוספות אשר דורשות טיפול איכותי ומדויק. מנהל משאבי אנוש מוכרח לדעת לנהל את עצמו ואת המחלקה שלו היטב, על מנת להצליח ולבצע בהצלחה את כל משימותיו.

 

הפעילו את הצד היצירתי שבכם

במהלך עבודתכם יכול להיות שתתקלו במקרים בתחום "האפור" ולכן עליכם לדעת כיצד לנצל את הכלים שרכשתם ולהשתמש במידת יצירתיות גבוהה. 

מנהלי משאבי אנוש צריכים להיות מסוגלים לפעול ביצירתיות ובמחשבה זהירה בתחום האפור, להיוועץ עם מומחים בתחומים השונים ולקבל החלטות מבוססות ונכונות.

היכנסו לאתר שעוד היום וצרו עמנו קשר בנוגע ללימודי משאבי אנוש.