צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

קורס יבוא מסין : כלים פרקטיים להצלחה בעסקים בשוק הסיני

יבואנים בעלי ניסיון? יזמים בראשית הדרך? מעוניינים לנצל הזדמנויות עסקיות בתחום דינמי ושוקק המתפתח במהירות? זה הזמן להירשם לקורס יבוא מסין בביראד ללימודי תעודה מתקדמים!

בשנים האחרונות עלתה קרנו של הדרקון הסיני באופן מטאורי, וכבר ברור לכול שסין היא מעצמה שאין עוד אפשרות להתעלם ממנה. 

פערי המחירים המשמעותיים שבין רכישת מוצרים בשוק הסיני אל מול המחירים בארץ ובעולם, כמו גם עושר ההיצע ושלל האפשרויות הקורצות לרווח, הפכו את השוק הסיני לאחד מהשווקים הצומחים האטרקטיביים והמעניינים ביותר ברחבי העולם. יחד עם זאת, על אף העובדה שבסין ניתן לרכוש הכול ובזול, למעוניינים להצליח בעסקים עם סין, נדרשים  כלים פרקטיים וייחודים, אם כדי להטיב להבין ולפצח את השוק הסיני ואם כדי להתגבר על המכשולים.

 

קורס חדשני וייחודי מסוגו: ידע תאורטי וכלים פרקטיים ומעשיים

קורס יבוא מסין בביראד ללימודי תעודה מתקדמים, מסבירים שהעסקים עם סין דורשים שליטה ובקיאות בעולם הסחר הבינלאומי, היבוא והיצוא, שליטה בעולם הפיננסים, הסחר מקוון, המכר הבינלאומי וכן הלאה, אבל גם הבנה של התרבות הסינית, היכרות עם השפה הסינית, הגנה על זכויות קניין, והתמודדות עם  יחסי הגומלין בעולם העסקים בסין. 

קורס יבוא מסין נחשב לקורס ייחודי וחדשני מסוגו, אשר מטיב לשזור זה בזה עולמות תוכן רבים, שחלקם כוללים ידע תאורטי ואחרים פרקטיים ומעשיים, שהחיבור ביניהם מעניק למשתלמים את הידע והכלים הנחוצים לפעילות עסקית מוצלחת בסין. 

מטרת התכנית להקנות יכולות עבודה חיוניות לניהול עסקים, השקעות ועסקאות בשווקים הסינים, לקיום שיתופי פעולה מסחריים נכונים עם יצרנים ואנשי עסקים מסין, וכן לביצוע מו"מ, כתיבת הסכמים והתמודדות עם קשיים האופייניים ושכיחים בעולם העסקים הסיני.

 

תכנית הלימודים בקורס

הלימודים בקורס יבוא מסין מותנים בשליטה בשפה האנגלית, ומותאמים ליבואנים, יזמים, מנהלי חברות, בוגרי מנהל עסקים ולכל מי שמתעתד להתחיל בקשרי סחר וייבוא של מוצרים שונים מסין או שרוי באמצע התהליך אך נתקל בקשיים. הקורס בהיקף 92 שעות אקדמיות ומתקיים במתכונת של הרצאות פרונטליות, תוך כדי שילוב פעיל של הלומדים, המתבקשים ליצור חיבור בין עולמם העסקי והלימודים בתכנית הקורס. 

למקסום השליטה העסקית, משולבים בתכנית הקורס שיעורים בשפה הסינית למתחילים ותכנים באנגלית וניתנות בו טכניקות פרקטיות מוכחות להצלחה בעסקים. כמו כן, במהלך הלימודים ולקראת סוף הקורס נדרשים הלומדים להגיש שתי עבודות הגשה ולהיבחן בקצרה בשפה הסינית, ולהגיש בתום הלימודים תכנית עסקית כעבודת גמר. למסיימי הקורס שעמדו בדרישות, לרבות הגשת פרויקט גמר ונוכחות של 80% לפחות בשיעורים, תוענק תעודה מטעם ביראד לימודי תעודה מתקדמים, מבית בר אילן.