צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

ניהול עסקים עם סין

כמעט כל חברה ישראלית מעורבת כיום באופן מסויים בעסקים עם סין – בין אם מדובר בייבוא של חומרי גלם או ייצוא של ידע וטכנולוגיה, תיירות נכנסת לסין, ניהול השקעות שמקורן בסין ועוד. העסקים עם סין מצריכים בקיאות בתרבות הסינית ושליטה בעולם היבוא והיצוא והסחר הבינלאומי, בעולם הרכש, הפיננסים ואפילו בשפה הסינית.
התוכנית ללימודי ניהול עסקים עם סין של ביראד לימודי תעודה מתקדמים, היא תוכנית חדשנית, ראשונה מסוגה, המשלבת עולמות תוכן רבים, מעשיים ותיאורטיים, אשר החיבור ביניהם מעניק את הכלים והידע הנדרשים על מנת לבצע עסקים עם סין בהצלחה.

התוכנית ללימודי ניהול עסקים עם סין תקנה ללומד בה יכולות עבודה חיוניות מול השוק הסיני, כך שעם סיומה, יוכל לקיים שיתופי פעולה עם אנשי עסקים ויצרנים מסין לצורך עסקאות ייבוא או ייצוא עסקי ייבוא מסין, לבצע מו"מ, לכתוב הסכמים, ולהכיר ולהתמודד עם הקשיים המוכרים בעולם העסקים בסין, על ידי הבנה של התרבות וידע בסיסי בשפה הסינית.

התוכנית מיועדת לבוגרי מנהל עסקים, למנהלים ועובדי חברות המתעדים לעבוד מול סין ולכל מי שמעוניין להתחיל בקשרי עסקים עם סין או נמצא באמצע התהליך ונתקל בקשיים. 

שליטה בשפה האנגלית.

בולט חץתרבות סין העכשוויתבולט חץסקירה היסטורית מסין העתיקה דרך מלחמת העולם השנייה עד לימינו בולט חץחדשנות בסין מול חדשנות בישראלבולט חץישראל מול סין – איך למנף את התרבות הישראלית לעסקים מוצלחים בסין בולט חץהכרות עם הגורמים הלוקחים חלק בתהליך הייבואבולט חץמונחי המכר הבינלאומיבולט חץעקרונות בדרישות חוקיות הייבואבולט חץהתמודדות עם רמאויות בסין באמצעות  case studies בולט חץיצירת שת"פים בסין למטרות ייצוא לסיןבולט חץשיווק ופרסום בסיןבולט חץנטוורקינג בסין – גוואנשיבולט חץהתמודדות נכונה עם קשיי שפה מול הסיניםבולט חץסין מול העולם – האסטרטגיה לכיבוש כלכליבולט חץמבנה הממשלה, החוק והכלכלה הסיניתבולט חץהשקעות בסין ופתיחת עסקים בסיןבולט חץמשא ומתן מול סיןבולט חץתרבות סיןבולט חץכלכלת סין בולט חץסינית למתחיליםבולט חץבניית תכנית עסקית מותאמת לסיןבולט חץמרחב האינטרנט בסין.

 

הלימודים בתוכנית יתקיימו באמצעות הרצאות בשילוב הלומדים, אשר יתבקשו לקחת חלק פעיל ולחבר את הלימודים בתוכנית לעולם התוכן העסקי שלהם. תינתנה שיטות פרקטיות להצלחה בעסקים וישולבו בתוכנית תכנים באנגלית ושיעורים בשפה הסינית למקסום השליטה העסקית.

במהלך התוכנית ידרשו הלומדים לשתי עבודות הגשה ולקראת סופה יתקיים מבחן קצר בשפה הסינית. בסיום הלימודים יגישו הלומדים תוכנית עסקית כעבודת גמר.

אורכה של התוכנית 92 שעות אקדמיות.

תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות הקורס והגשת פרויקט גמר. 

תוכניות נוספות

יבוא יצוא וסחר בינלאומי (בשיתוף UPS) - מקוון
רכשו ידע בתהליכי הסחר הבינלאומי והכר כלים מעשיים להתמודדות עם תחום מתחדש, דינמי ומבוקש מאוד.
להמשך
מנהל עסקים בשוק תחרותי - מקוון
כלים וידע לראייה מערכתית של תחומי הניהול, השיווק, המכירות, הפיננסים והמשפטים של מנהל העסק, תוך המתמקצעות נרחבת וידע עדכני.
להמשך

ודאי יעניין אתכם לקרוא...

מדוע הסינים זקוקים לישראלים?

מאת: פורמן זוהר
מי חדשן יותר, הסינים או הישראלים? התשובה אינה פשוטה, אבל ללא ספק כל תכנית אסטרטגית צריכה לקחת בחשבון את ההשפעה סינית. קראו על כך בכתבה הבאה.
להמשך

מבוא לסחר בינלאומי

מאת: פרי חיים
מהי הדרך הנכונה לפעול בה, על מנת לבצע את עסקת הייבוא הבאה שלכם באופן נכון יותר, מקצועי, יעיל וחסכוני יותר? מבוא לסדרת כתבות לייבואן המתחיל.
להמשך

ביטוח מטענים בעסקאות סחר בינלאומי

מאת: פרי חיים
מהם סוגי הפוליסות בהן ניתן לבטח מטענים בסחר בינלאומי, מהם יתרונותיהן וחסרונותיהן ולמה על הסוחר לשים לב? על כך, בכתבה הבאה.
להמשך
מנהל התוכנית
פורמן זוהר
מומחה לעולם המסחר עם סין, מכהן כיום כמנהל פיתוח עסקי ומסחרי בחברת מוצרי צריכה ובעבר שימש בעליה חברה אשר עסקה בשירותי מיקור חוץ מסין וניהול פרויקטים מול מפעלי יצור בסין. בוגר לימודי MBA במנהל עסקים מאונ' ת"א, דובר סינית.

לפרטים נוספים ולהרשמה

חייגו 3620*

למידע נוסף על ניהול עסקים עם סין
מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

יתכנו שינויים בתכנים הלימודיים ובסגל המרצים משיקולים מקצועיים. ט.ל.ח