צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

הדרכה פנים ארגונית למוסדות וארגונים

הדרכה פנים ארגונית מהלך חייו של ארגון איננו קבוע וכל ארגון חייב להשתנות ולהתחדש כדי להמשיך ולהתקיים בעולם משתנה. אחת מהדרכים הטובות ביותר להתפתחותו של ארגון היא הדרכה פנים ארגונית שמטרתה לפתח את עובדי הארגון ולתת להם כלים חדשים מקצועיים והעשרתיים. 

ההדרכה הפנים ארגונית מיועדת עבור כל עובדי הארגון ומותאמת לכל תפקיד ותפקיד, כך שכל אחד בארגון יוכל להתפתח ולהשתנות, בהתאם לתפקידו בארגון. כפי שקיים שוני בין התפקידים השונים בארגון, כך קיים גם שוני מהותי בין כל ארגון וארגון או בין מוסדות שונים. על הדרכה פנים ארגונית במוסדות וארגונים להיות מותאמת למאפיינים הייחודיים לכל ארגון או מוסד.

מהי הדרכה פנים ארגונית

הדרכה פנים ארגונית מורכבת מתוכנית לימוד עשירה הכוללת קורסים, סדנאות וימי עיון. תוכנית הלימוד נבנית תוך שיתוף פעולה עם נציגי המוסדות או הארגונים, תוך התייחסות לצרכים הדרושים לכל ארגון או מוסד וניתוח המורכבות הייחודית לו. התכנים שיובאו במהלך ההדרכה הם תכנים שמטרתם לפתח ולקדם את ההון האנושי של הארגון או המוסד ואת תפוקתם המרבית. ההדרכה הפנים ארגונית למוסדות וארגונים מסייעת גם בפיתוח וייעול של תוכניות העבודה הקיימות. ההנחה הבסיסית היא שהארגון פועל בוודאי גם בדרכים מקדמות שאותן יש לזהות, למקד ולפתח לתצורות מיטביות הרבה יותר הן עבור העובדים והן עבור הארגון כולו.

כיצד רוכשים הדרכה פנים ארגונית

אנו בביראד מציעים מערך הדרכה פנים ארגונית הכוללת שפע של כלים, ידע ומיומנויות חדשות במגוון רחב של נושאים הקשורים לארגון הספציפי ולעולם העסקי ארגוני באופן כללי. התכנים נבנים ונתפרים במיוחד לפי צרכי הארגון המזמין ומועברים על ידי מיטב המרצים, כולם בעלי ניסיון עשיר בתחומם. המרצים שלנו מעודכנים בידע החדיש ביותר בתחום הייעוץ הארגוני ויחד עם הניסיון הרב שלהם הם יוצרים הדרכות ברמה גבוהה ואיכותית. 

התכנים המגוונים המועברים במהלך ההדרכה הפנים ארגונית מטעמנו, כוללים מגוון רב של שיטות הדרכה וביניהן: סדנאות בשלל נושאים בתחום העולם הארגוני, המוסדי והעסקי, סימולציות הלקוחות מהניסיון העשיר של המרצים, משחקי תפקידים, משחקי חשיבה מתוחכמים ועוד.

סיפורי הצלחה של הדרכה פנים ארגונית במוסדות וארגונים

בין לקוחותינו נמצאים מוסדות וארגונים מהמובילים בישראל: החברה למתנ"סים, בנק יהב, משטרת ישראל, משרד ראש הממשלה, המועצה הציונית בישראל, ועוד. גם מיטב העיריות בארץ זכו לקבל מאיתנו הדרכה פנים ארגונית: עיריית רמת גן, עיריית יבנה, עיריית הוד השרון, עיריית נתניה, עיריית אשדוד, ועוד.

• קורס הכשרת דירקטוריות ביבנה: 60 שעות הדרכה לנשים מהעיר יבנה שקיבלו כלים לניהול בנושאים עסקיים, משפטיים, פיננסיים וניהוליים. הקורס פתח דלתות לנשות העיר כדי להגיע לתפקידי כהונה בדירקטוריונים ובמוקדי ההשפעה בעיר.

• קורס להכשרת דירקטוריות דרוזיות במגזר הבדואי מטעם המועצה הציונית: הקורס הביא להכשרתן של מספר גדול של נשים דרוזיות לתפקידי מפתח בשירות הציבורי, לרבות תפקידים בכירים בפרקליטות, בדירקטוריונים ציבוריים ובמוסדות מינהל החינוך.

הדרכה פנים ארגונית ממיטב המומחים

אנו בביראד – לימודי תעודה מתקדמים מציעים לכם הדרכה פנים ארגונית למוסדות וארגונים על ידי טובי המרצים. אנו בעלי ניסיון עשיר ורב שנים בהעברת הדרכה פנים ארגונית על ידי קורסים, הדרכות, סדנאות וימי עיון למוסדות וארגונים, תוך התאמת התכנים לצרכי הארגון. אנו מזמינים גם אתכם להתפתח בעזרתנו וליצור ארגון יעיל ומתקדם יותר עם עובדים מיומנים ומקצועיים.

 

 

לפרטים נוספים ולתאום תוכנית לימוד, אתם מוזמנים לפנות לליאורה ברק-מנהלת קורסים פנים ארגוניים בטל' נייד 052-2359955 | בטלפון קווי 3620* שלוחה 2 | במייל.