צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

ביראד לימודי תעודה מתקדמים - ללמוד, להתפתח ולהצליח

ביראד לימודי תעודה מתקדמיםאצל חלק לא מבוטל מאלו שמגיעים לפרשת דרכים מקצועית, עשויה להתעורר ההתלבטות האם להירשם ללימודים לתואר אקדמי או לפנות ללימודי תעודה. אנשי הצוות המקצועי של ביראד לימודי תעודה מתקדמים מציינים שמשך זמן ההכשרה כמו גם מגוון האפשרויות שנפתחות בפני אלו שבוחרים בהכשרה מקצועית עם תעודה אינם מותירים מקום לספקות. המציאות מלמדת שבתום לימודי התואר, רבים מהסטודנטים מגלים שהם מתקשים למנף את עצמם ולהתברג בשוק העבודה. 

 

קורסים תכליתיים עם ידע מעשי ומקצוע ביד

לימודי תעודה הנם ממוקדי מטרה ומציידים את הלומדים בכלים פרקטיים ומעשיים בתחום התמחות מוגדר, כאלו שאפשר להתחיל ולעשות בהם שימוש מיד בסיום הקורס. מאחר ולימודי התעודה שמים את הדגש על פרקטיקה ועוסקים פחות בתיאוריה, משך ההכשרה מתקצר משמעותית ועשוי לנוע בין מספר שבועות לשנה וחצי. אספקט נוסף שכדאי לתת עליו את הדעת נוגע לעלות הלימודים. 

מטבע הדברים, העלות הכספית נגזרת מאורך התכנית ומשך ההכשרה. היות ולימודי התואר נפרשים בדרך כלל על פני שלוש או ארבע שנים, עלותם גבוהה משמעותית ביחס ללימודי תעודה. כשמכניסים אל תוך המשוואה את תכני הלימוד מכווני המטרה, את אורך תכנית ההכשרה, סוג התעודה המוענקת לבוגרים בתום הקורס ועלות הלימודים, יוצא שלימודי התעודה הם הבחירה האופטימלית עבור מי שמחפשים קורס תכליתי עם ידע מעשי ומקצוע ביד.

 

מבחר עצום של תכניות לימוד, קורסים, סדנאות והשתלמויות

במידה וניטעה בכם ההחלטה לפנות להכשרה מקצועית, שאז אחד מהמקומות המומלצים ביותר הוא ביראד לימודי תעודה מתקדמים, מבית אוניברסיטת בר-אילן, מהאוניברסיטאות המובילות בישראל. זהו מרכז ללימודי תעודה שפועל כבר מעל לארבעה עשורים ומהווה כמעין מגדלור של ידע ומקצועיות. בביראד תוכלו למצוא מבחר עצום של תכניות לימוד, קורסים, סדנאות והשתלמויות מעולמות האימון, הגישור, השיווק, הניהול, הפיננסים ושוק ההון. 

ישנם גם קורסים בתחומי הייעוץ, ההנחיה, משאבי האנוש, הלוגיסטיקה, הרכש והסחר הבינלאומי. מגוון הקורסים העשיר מספק מענה לרצונו של כל אחד ללמוד, להתפתח ולהצליח בכול צומת דרכים מקצועית בה הוא נמצא. ישנן תכניות לימוד המותאמות לאלו העושים את צעדיהם ההתחלתיים בחיפוש אחר כיוון מקצועי, בעוד אחרות מיועדות לאנשי מקצוע החפצים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שברשותם ואו להיוותר מעודכנים ומובילים בתחומם.

 

הדרכות, ימי עיון וסדנאות בארגונים 

כאמור, חלק מהקורסים שמציעים בביראד לימודי תעודה מתקדמים מכוונים אל הקהל הרחב ואינם מצריכים ידע מקדים (כגון יבוא יצוא וסחר בינלאומי, הכשרת מאמנים Coaching או פרסום ודיגיטל), בעוד שקורסים אחרים מותנים בתואר אקדמי, ניסיון מוכח בתחום הרלוונטי ואו מעבר קורסי בסיס (כמו למשל Mastery בנוכחות אימונית או גישור ויישוב סכסוכים). בנוסף לכול אלו, לביראד ניסיון עשיר בפיתוח קורסים חדשים ותכניות לימוד עדכניות, וכן בהעברת סדנאות, ימי עיון והדרכות בהתאמה פרטנית לחברות, ארגונים ועסקים שונים.

פיתוח ובניית תכניות הלימוד מתבצע בידי מרצים בעלי תארים אקדמיים מתקדמים, הנחשבים לטובי המומחים בתחומם, תוך כדי שיתוף פעולה עם נציגי הארגון וניתוח הצרכים הנחוצים לתפוקתו המרבית ומימוש יעדיו של בית העסק. הדרכות מועברות באמצעות תרגול, משחקי תפקידים, משחקי חשיבה וסימולציות של תרחישים שכיחים מעולמות התוכן העסקיים של הארגון. העובדים זוכים לפיתוח מקצועי, מיומנויות חדשות וידע עדכני, בעוד שהארגון מרוויח עובדים מקצועיים המספקים מענה אופטימלי, אם בתוך הארגון ואם מחוצה לו.