צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

קורס NLP: להתגבר על חסמים ולהפוך כול חלום למציאות קיימת

קורס NLPעוסקים בייעוץ, אימון, ניהול, הדרכה או טיפול? רוצים להעשיר את ארגז הכלים שברשותכם בטכניקות אפקטיביות ועוצמתיות להשגת תוצאות ארוכות טווח? זה הזמן להצטרף לקורס NLP של ביראד לימודי תעודה מתקדמים. לכול אחד מאיתנו יש בנק של חלומות, שאיפות, מטרות ומאוויים, בין אם להתקבל לעבודה טובה או לפתוח עסק, ובין אם להגיע לבית פרטי, למצוא זוגיות, להיכנס לכושר גופני או לרדת במשקל. 

אלא שהניסיון מלמד שלא תמיד די ברצון עז כדי לממש תכניות, לכבוש יעדים, לסמן וי על המטרות שהושגו ולהמשיך הלאה אל היעד הבא. למרבה האירוניה, מרביתנו מגיעים בחיים לצמתים שבהם אנו נאלצים לערוך חשבון נפש ומגלים שישנו פער לא קטן בין הפוטנציאל האישי שלנו, היכולות והכישורים הטמונים בנו לבין מה שהצלחנו להשיג בפועל. וכאן מתעוררת השאלה איך זה שעל אף היכולות והכישורים שברשותנו, רובנו לא מצליחים לבצע את הפעולות הנדרשות לצורך מימוש המטרות?

 

המפתח לשחרור מתקיעות ודפוסים מעכבים

התשובה לשאלה טמונה בנו, והמכשול הגדול ביותר שלנו בדרך אל ההצלחה הוא חלק בתוכנו המכונה "תת המודע". לתת המודע יש חלק דומיננטי המשפיע על כול תחום בחיינו, ואם נלמד כיצד המנגנון הזה פועל ואיך להשתלט עליו, שהרי בידינו המפתח לשחרור מתקיעות ודפוסים מעכבים, פריצת חסמים ותקרות זכוכית והגעה למצוינות בכול תחום. אז מה זה בעצם NLP?

מביראד מסבירים שה- NLP (Neuro Linguistic Programing) היא מתודולוגיה אשר עושה שימוש בתהליכים נירולוגיים (Neuro) ובתקשורת השפתית (Linguistic) לצורך תכנות מחדש (Programming) של המוח. קורס NLP מעניק למשתתפים מגוון רחב של כלים אפקטיביים וטכניקות מעשיות לשליטה על רגשות, מחשבות והתנהגויות, ורתימתם לשינוי הרגלים ודפוסים אוטומטים, שיפור תקשורת תוך-אישית ובין-אישית והשגת התוצאות המבוקשות.

 

התכנית ללימודי מנחה NLP

ביראד מציעים תכנית ללימודי מנחה NLP בהיקף של 160 שעות אקדמיות, כש- 20 שעות מתוכן מיועדות לתרגול בין המפגשים ו- 20 שעות נוספות מוקדשות לפרויקט סיום, הכולל התנסות מעשית הן בתוך הכיתה והן מחוץ לה. פרויקט הסיום וההתנסות המעשית מלווים בהדרכה וסופרויז'ן. קורס NLP מכוון למאמנים אישים, יועצים ומטפלים המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם ובהטמעת תהליכי שינוי בקרב לקוחות, תוך כדי עשיית שימוש בטכניקות NLP. 

קורס NLP מותאם גם לבעלי מקצועות חופשים, למנהלים ואנשי עסקים בעמדות מפתח הרוצים לייעל ולתעל במסגרת עבודתם את התקשורת הבינאישית, זאת במטרה להוביל תהליכים להצלחה, וכן לאנשי חינוך והורים החפצים ברכישת כלים ומיומנויות תקשורת לקידום תהליכי למידה, ולכול אלו שמעוניינים לעסוק בתחום ה- NLP ואו מחפשים שינוי בחייהם ושואפים להתפתחות והעצמה אישית.

 

נושאי הלימוד בקורס

הקבלה לקורס NLP מותנית ב- 12 שנות לימוד, וכן בשאיפה ללמוד, לצמוח ולהתפתח, ומוכנות למעבר של תהליך אישי. הלמידה בקורס NLP היא חווייתית מאוד ומשלבת לימודי תיאוריות ומודלים יחד עם הדגמות ותרגול של כלים ותהליכים, הבניית מיומנויות באמצעות דמיון מונחה, והקניית מודל לכתיבת דמיון מונחה, זאת ליצירת השפעה עוצמתית ואפקטיבית יותר. 

מטרת הלימודים היא להכשיר את המשתתפים בתכנית לרמת Practitioner, המאפשרת להם לרכוש כלים אפקטיביים להטמעת מיומנויות NLP לשליטה ברגשות, היפטרות מדפוסי התנהגות שאינם רצויים, פיתוח תקשורת יעילה עם אחרים, הובלה והשפעה. 

נושאי הלימוד עוסקים, בין היתר, באומנות ההשפעה, דמיון מודרך, חיווט מחשבות בתת המודע, טיפול בפחדים ופוביות, דפוסי שפה להעברת מסרים, השפעה ושינוי, זיהוי והפרחת מנגנונים האחראים ליצירת תבניות בתת מודע שלנו ועוד. למסיימי הקורס העומדים בכול הדרישות תוענקנה תעודת הסמכה מטעם ביראד, תעודת הסמכה NLP Practitioner בין לאומית החתומה בידי מייסד השיטה, ד"ר ריצ'רד בנדלר וחברות בהתאחדות ™Society of NLP.