צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

משפרים ומשתפרים: קורס NLP

קורס NLPNLP – Neuro Linguistic Programing היא שיטה אשר משויכת לעולם הפסיכולוגיה האופטימית ובנוסף  לגישה הקוגניטיבית-התנהגותית. התהליך עצמו מתמקד בהנחיות קצרות שתפקידתן להוביל לתוצאות משמעויות בחיינו, על ידי השגת יעדים ומטרות חיוניות עבורנו. 

קורס NLP במכללת ביראד הינו מהמתקדמים ביותר בישראל מרבית ההנחיות בקורס מתבססות על פרוטוקלים ותהליכים אשר סדורים מראש ומקורם נובע מתוך המנגנונים השונים והבנתם אצל בני האדם. תהליכים אלה מאפשרים גישה מהירה להבנת המכשולים העומדים בפני הפרט להשגת מטרתו תוך יצירת שינוי עמוק וארוך טווח.

עולם ה- NLP סולל עבור התלמידים דרך משמעותית שמטרתה ליצור תקשורת איכותית עם תת המודע וכתוצאה מכך, כל אדם יוכל להגיע לתוצאות והישגים איכותיים במהירות. 

 

אז באילו תחומים בחיים האישיים שלי ה-NLP יכול לתרום?

 

כולנו מודעים לכך שכאשר ישנו נושא מהותי בחיינו שאנו מעוניינים לבצע בו שינוי זה דורש מאיתנו המון מאמץ מנטלי, וגם אז מרביתנו לא יודעים היכן להתחיל. לדוגמא, אם ניסיתם לשפר את המערכת יחסים שלכם עם בני הזוג או עם המשפחה, להפסיק לעשן, להספיק לבצע יותר משימות במשך היום ובצורה איכותית תחום ה- NLP לחלוטין יכול לתרום ולעזור לכם בצורה משמעותית. 

מטרת הקורס במכללת ביראד הינה להעצים את התכונות המהותיות בנו, אלו שינוי משמעותי. לכן, מעבר לארגז הכלים אותו תרכשו ותדעו בדיוק כיצד עליכם לתאין ספק שמדובר על לימודים מהותיים שכל אדם באשר הוא זקוק להם כדי למצוא את הזהות האמיתית שלנו שלו ולדעת כיצד להתמודד עם מגוון מצבים מורכבים שהחיים מעמידים בפנינו. מעבר לכך, החוזק הנפשי והמנטלי שתחוו בקורס יגרום לכם להבין ולקטלג מצבים באופן מהיר ואיכותי.

אם גם אתם מעוניינים ללמוד במכללת ביראד קורס NLP, צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נשמח לייעץ לכם ולספק לכם את כל הפרטים הדרושים עבור מסלול הלימודים.

רגל באופן פרקטי (בין עם אם בעצמכם או עם מטופלים עתידיים), תחזקו את הביטחון העצמי, היכולת לשחרר, התמודדות עם רגשות, הבנת מנגנוני הגנה של בני אדם וכיצד ניתן לטפל בהם, שחרור מחרדות או פוביות וריפוי טראומות.