צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

חדש בביראד - ניהול חדשנות בשרשרת האספקה

חדשנות היא שם המשחק

החיים בעידן המודרני מעמידים לרשותנו מגוון בלתי פוסק של פתרונות חדשניים בכל מגזר ותחום מקצועי. ארגון המעוניין להתבלט ולהתפתח, מחבק בחום מגמות חדשנות אלה והופך מוביל בתחומו, בעוד הארגונים המסורתיים מאבדים את האטרקטיביות שלהם וכתוצאה מכך רווחיותם נשחקת. חדשנות היא שם המשחק, ומי שלא ישתנה קיצונית - לא ישרוד!

בביראד לימודי תעודה מתקדמים זיהו את הערך של החדשנות בתחום הרכש והלוגיסטיקה
ופתחו קורס חדש העוסק בניהול החדשנות בשרשרת האספקה

כיאה לתוכנית לימודי תעודה מבית בר אילן, ייחשף הלומד בה לתפישת החדשנות ההכרחית לניהול שרשרת אספקה יעילה ואטרקטיבית, יכיר כלים עכשוויים וירכוש ידע עדכני בתחום, כדוגמת מאפייניה של שרשרת אספקה חכמה; הכרת מתודולוגיות, תפישות ניהול וטכנולוגיות חדשניות; חקר אירועים (Case studies) בעיצוב שרשרות האספקה של ארגונים מובילים ועוד. כל אלה יקדמו אצל הלומד את חשיבות החדשנות כערך מוביל בניהול מערך האספקה של הארגון בו הוא עובד ויסייעו להפיכתו למוביל וייחודי בתחומו ובתפיסות הרכש שלו ושל הארגון בו הוא עובד. 

הלימודים בקורס מיועדים לבעלי תפקידים בתחומים תכנון, הנדסה, טכנולוגיות מידע, רכש, לוגיסטיקה, תפעול ושרשרת האספקה. הקורס מתאים גם לעתודה ניהולית, אורכו 48 שעות אקדמיות המועברות ע"י טובי המרצים ואנשי שרשרת אספקה מהמובילים בתחום. 

לפרטים והרשמה חייגו 077-9707146 או הקליקו חץ