צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

ייעוץ ארגוני

בשנים האחרונות התחום הארגוני מאופיין בתזזיתיות, מורכבות ושינויים המתרחשים חדשות לבקרים, בעקבות משברים עולמיים. דפוסי העבודה החדשים ושיטות הניהול בארגונים רבים הצריכו שינויים מרחיקי לכת בהתנהלות הארגונית, באופן העבודה ובמצבת כוח האדם.

התוכנית ללימודי ייעוץ ארגוני בביראד לימודי תעודה מתקדמים, עברה שינוי והתחדשות מהותיים במטרה להתאימה לעולם הארגוני המתהווה לנגד עינינו, תוך התמודדות עם משברים והשינויים שהביאו עימם. התוכנית מציעה ללומדים מתודולוגיות, תובנות, גישות וכלים עדכניים אותם יוכלו ליישם בעבודתם הייעוצית, עם מנהלים וארגונים. הלימודים משלבים ועושים אינטגרציה בין מתודולוגיות ותהליכי עומק המתרחשים בעולם הארגוני, המנהיגותי והניהולי, ובין פתרונות עכשוויים, כלים ופרקטיקות אותם ניתן ליישם בתהליכים קצרי טווח כדי להגיע לתוצאות רצויות.
זוהי תוכנית לימודים מעודכנת ומתעדכנת, השמה דגש על הקניית כלים פרקטיים חדשניים בעולם הייעוץ למנהלים, בהובלת מיטב היועצים הארגוניים בישראל המהווים מגדלור של ידע מקצועי ומסייעים לניהול אפקטיבי וריווחי של חברות רבות ומגוונות במשק.

התוכנית ללימודי ייעוץ ארגוני מכשירה יועצים ארגוניים לעבודה בעולם מורכב, המשתנה חדשות לבקרים, באמצעות כלי הניהול והמתודולוגיות העדכניים ביותר ובהובלת מיטב היועצים הארגוניים בישראל. 

התוכנית מיועדת למנהלים, יועצים, מנחי קבוצות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי הדרכה ופיתוח ארגוני בעלי תואר ראשון לפחות ממוסד אקדמי מוכר, המעוניינים לרכוש כלים יישומיים לעבודה ביועצים ארגוניים או לשפר את האפקטיביות הניהולית ע"י הכרת כלים חדשניים בתחומי הניהול, המנהיגות, עבודת הצוות, ניהול תהליכי שינוי ועוד.

בעלי תואר שני או תואר ראשון עם ניסיון ניהולי. 
בעלי ניסיון ניהולי ללא תואר– יעברו ועדת קבלה. 

חץיחסי ארגון סביבה חץאסטרטגיה עסקית חץמבנים ארגוניים חץאקלים ותרבות ארגונית חץניהול ומנהיגות חץעבודת צוות חץחוויית לקוח חץהנעת עובדים חץמודלים לביצוע אבחונים והתערבויות ייעוציות חץפתרונות קצרי טווח להתערבות ייעוצית חץקונסטלציה מערכתית חץמיומנויות וכלים ייעוציים עדכניים  חץניתוח רשתות ארגוניות ועוד.

בתוכנית ייושם דגש על שימוש בכלים טכנולוגיים, כגון ניתוח רשתות ארגוני (ONA) ויישום טכניקות של איתור קשיים ופתרונות מהירים, תוך התייחסות לאופן בו כלים אלה מסייעים ליועצים להביא ערך מוסף לארגון. 

התכנים יועברו באמצעות גישות משולבות של הרצאות, תרגילים, הפעלות חווייתיות והשתתפות פעילה של הלומדים. בנוסף, על מנת לתת מענה איכותי ללקוחות, הלומדים יתמקדו ביכולות הייעוציות האישיות שלהם. כי "היועץ הוא הכלי". 

הלימודים מתקיימים במתכונת בוקר של יום לימודים מלא בשבוע – 8 שעות לימוד אקדמיות,
או במתכונת ערב במפגש אחד בשבוע - 7 שעות לימוד אקדמיות.
משך התכנית כ-11 חודשים ואורכה 350 שעות אקדמיות, מתוכן 50 שעות פרקטיקום. 

תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר. 

תוכניות נוספות

ניהול משאבי אנוש
כמנהלי משאבי אנוש, עליכם לעמוד בסטנדרטים מקצועיים של ידע, אתיקה ומיומנויות נדרשות. בואו לרכוש את כל אלה אצלנו, בתוכנית לניהול משאבי אנוש.
להמשך

ודאי יעניין אתכם לקרוא...

יש לכם בארגון CFO?

מאת: קורן יוסי
עוד CFO, אבל מסוג אחר - CHIEF FUTURE OFFICER זה בדיוק מה שהארגון שלכם צריך. בכתבה הבאה, נספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת אודותיו.
להמשך

כיצד תשמרו את הטאלנטים בארגון

מאת: עמיר אביתר
כמנהלי משאבי אנוש עלינו לעשות הכל על מנת לשמר את העובדים בעלי הכישורים המיוחדים, המסייעים להצלחת הארגון. איך עושים זאת? בכתבה זו נסקור מגוון שיטות.
להמשך

הערכת ספקים ומדידת ביצועיהם

מאת: יצחקוב אלי
מחקרים הוכיחו, שארגונים אשר הנהיגו תהליך של הערכת ספקים, הגיעו לתוצאות טובות יותר והשיגו חיסכון משמעותי יותר. כך עושים זאת נכון.
להמשך
מנהל התוכנית
קורן יוסי
בעל ניסיון של 30 שנים בארגון ארגונים, ייעוץ לארגונים, הנהלות ומנהלים בסקטור הפרטי והציבורי, בהטמעת תהליכים התומכים בשיפור ביצועים ותוצאות עסקיות בארגונים. בוגר תואר ראשון במדעי החברה וסיים לימודי תואר שני במנהל עסקים במגמה להתנהגות ארגונית, אוניברסיטת ת"א
תאריכי פתיחה
07/11/2024 - בוקר

שוחחו עם יועצי הלימודים שלנו

3620*

למידע נוסף על ייעוץ ארגוני
מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

יתכנו שינויים בתכנים הלימודיים ובסגל המרצים משיקולים מקצועיים. ט.ל.ח