צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

רימון פרנקו ממליץ

איזה כיף לסיים מסע מעניין ומרתק (בשבילי כל קורס זה מסע ללימוד של תחום חדש) שנמשך 20 שבועות 72 שעות וללמוד. במהלכו קיבלתי הרבה זוויות ראייה חדשות ומפתיעות על תחום העסקים וההתנהלות העיסקית בארץ בחבריות פרטיות וציבוריות, ומה מהות התפקיד והאחריות הרבה המוטלת על דירקטורים ובעלי משרה בכירים וההתנהלות מול בעלי המניות והשליטה בחברה. 

תודה רבה לקותי לוריא הרכז האקדמי של מסלול הכשרת דירקטורים לחברות עסקיות וציבוריות של אוניברסיטת בר-אילן. 

אני לא חושב שיש ויכוח שקותי הוא איש נדיר ומיוחד בעולם העסקים הישראלי, הכנות שלו להגיד את האמת בפרצוף בלי לנסות לייפות אותה זה לא משהו שקל לקבל אבל תמיד עדיף לשמוע את האמת, ולהתמודד איתה גם אם המציאות לא תמיד פשוטה ולקלה לעיכול, בנוסף הכושר שלו "להפוך נחס לנכס" ולייצר "יש מאיין" זה כמו לעבור קורס חדשנות עסקית אצל דירקטור מאסטר בכל רמח אבריו. אני הגעתי לקורס בגלל קותי, אני בהחלט מצטער שלא הגעתי לקורס הזה לפני 13 שנה כשפתחתי את החברה שלי, בהחלט לכל מנכ"ל או דירקטור יש הרבה מה ללמוד מהאיש הזה, כיצד לנהל חברה, וכיצד להוביל אותה להצלחה עסקית.

היה בהחלט קורס מעניין ופותח עיניים לגבי תפקיד הדירקטור והאחריות הרבה שמוטלת עליו, תודה רבה לכל החברים היקרים מהקורס שמהם למדתי לא פחות מהמרצים בקורס.

השתתף איתנו בקורס דירקטור מכהן מעל גיל 85 עם מרץ של בן 20 ותבונות נהדרות על החיים ועל המקצוע כדירקטור מכהן, מדהים שיש אנשים שמאמצים את האימרה "לעולם זה לא מאוחר להתחיל ללמוד", הוא כבר נרשם לקורס נוסף בתחום הגישור, באמת איש מדהים ומעורר השראה.

תודה רבה לכל המרצים בקורס בינהם בלטו לטובה עו"ד גיא ויצלבסקי (חוק החברות, תיקון 1620 לחוק החברות והאחריות האזרחיתהפלילית של הדירקטור), עו"ד ישעיהו אתגר (חוק החברות החדש, עיסקאות בעלי עניין), ורו"ח ד"ר שמואל שוורץ (ניתוח דוחות כספיים, ניתוח מאזנים, ניתוח סיכונים פיננסים, מימון עסקי והערכת שווי חברה).

לתוכנית להכשרת דירקטורים ונושאי משרה  חץ