צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

תכנון עירוני בעזרת תוכנת Geodesign

בתקופה של פיתוח נמרץ, כשערינו משתנות לנגד עינינו, נדרשים המתכננים לעמוד בפני אתגרים מורכבים. מגמות גלובליות כגון שינויי אקלים, גידול אוכלוסיה, עירוניות מואצת ונזקי סביבה, מתבטאים ברמה המקומית בזעזועים חריפים דוגמת מזג אויר קיצוני ולחצים חברתיים-כלכליים.  במצב זה, על הפתרונות הנקודתיים מהעבר לפנות את מקומם לגישה מערכתית, בין תחומית וסתגלתנית, המתמקדת בתוצאות ומאפשרת טיפוח של קהילות מכילות וברות קיימא.

קורס תכנון עירוני בעזרת תוכנת Geodesign בביראד לימודי תעודה מתקדמים, יפגיש את משתתפיו עם זרימת עבודה דיגיטלית מערכתית מבוססת אינטרנט. כמתודולוגיה המשלבת תכנון מכוון תפוקות וניתוח מרחבי דיגיטלי, תוכנת Geodesign מהווה בשורה אסטרטגית לתכנון בישראל ופותחת הזדמנות למהלך תכנוני אסטרטגי כולל, המכין את ישראל לשינויים המואצים הצפויים במרחב בעשורים הבאים.

חשיפת המשתתפים לאופיו הרב תחומי והאינטגרטיבי של תהליך התכנון באמצעות Geodesign. בסיומו של הקורס יהיו המשתתפים מסוגלים להבין את תהליכי התכנון על מרכיביהם השונים ולהשתתף באופן פעיל בצוותי תכנון ואף להובילם. כמו כן הם ידעו להבין ולהעריך את עבודתם של משתתפים אחרים, המייצגים מגוון רחב של מקצועות בתהליך התכנון ולהתמודד עם האילוצים שמקורם באופיו המורכב  של התהליך. הלימודים יתקיימו בעברית ובאנגלית.

הקורס מיועד לאדריכלים, אדריכלי נוף ואנשי תכנון שהם מקבלי החלטות ברשויות מקומיות, במנהל התכנון ומובילי קבוצות קהילה וקבוצות אינטרס מגוונות.

נדרש רקע קודם (תיאורטי ומקצועי) בתכנון. אין צורך בידע קודם ב-GIS ומערכות ממ”ג.

* לחסרי רקע המעוניינים להשתתף בקורס זה, מוצע הקורס היבטים בתכנון עירוני בישראל כתנאי מקדים.

ההתמקדות הפרקטית תהיה בקונספט, הניתוח, המפרט העיצובי, שיתוף והשתתפות התושבים ומקבלי ההחלטות, עיצוב, סימולציה וההערכה לפי Geodesign.

הלימודים בקורס יתקיימו באמצעות סיור בשטח הנבחן, הכשרה בעבודה על מערכת ה- Geodesign, עבודה אישית על מחשבים ניידים ועבודה פעילה בקבוצות.  

אורכו של הקורס 24 שעות לימוד אקדמאיות.

תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 90% לפחות משעות הלימוד.

תוכניות נוספות

כלים עכשוויים במידענות רפואית
בואו לפגוש כלי מידענות חדשניים ועכשויים ולהגיע אל הנתונים והמידע העדכניים ביותר לטובת קבלת החלטות רפואיות, ניהוליות ועסקיות.
להמשך
שיווק ואסטרטגיה שיווקית
קבלו כלים לקביעת אסטרטגיה שיווקית, לזיהוי קהל היעד ולאפיון התנהגות הקניה שלו, לניתוח המתחרים ולזיהוי יתרון יחסי משמעותי על פי תפיסת הלקוח שלכם.
להמשך

ודאי יעניין אתכם לקרוא...

הקורונה בשירות הטכנולוגיה בעולם העבודה

מאת: עמיר אביתר
הקורונה מביאה עמה, מעבר לבידוד וסגר, גם מספר תובנות מקצועיות שיש בהן כדי לנער אותנו מדפוסי עבודה שמרניים ולהביא אותנו לחשיבה חדשנית בנושא עולם העבודה של המחר. קראו על כך בכתבה הבאה...
להמשך

הערכת ספקים ומדידת ביצועיהם

מאת: יצחקוב אלי
מחקרים הוכיחו, שארגונים אשר הנהיגו תהליך של הערכת ספקים, הגיעו לתוצאות טובות יותר והשיגו חיסכון משמעותי יותר. כך עושים זאת נכון.
להמשך

הסכמי הסחר עליהם חתומה מדינת ישראל

מאת: פרי חיים
הסכמי הסחר מעניקים יתרונות רבים ובהם הקלות המכס בסחר שבין המדינות החתומות. כתבה זו תסקור את הסכמי הסחר הכלליים של ישראל עם מדינות העולם.
להמשך

שוחחו עם יועצי הלימודים שלנו

3620*

למידע נוסף על תכנון עירוני בעזרת תוכנת Geodesign
מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

יתכנו שינויים בתכנים הלימודיים ובסגל המרצים משיקולים מקצועיים. ט.ל.ח