צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

רוצים ללמוד קורס מעשי ולצאת עם מקצוע ביד? הכול על לימודי תעודה

לימודי תעודה רוצים ללמוד קורס פרקטי מעשי ולצאת עם מקצוע ביד? בין אם אתם משוחררי צבא טריים, אקדמאים המעוניינים בהסבת מקצוע, אנשי עסקים שחפצים ברכישת מיומנויות חדשות או פנסיונרים הרוצים להעמיק ידע ולהרחיב אופקים, כדאי שתשקלו להירשם ללימודי תעודה. 

 

מעטפת של יתרונות

אחת ההתלבטויות הגדולות הנפוצות ביותר בקרב צעירים היא האם לפנות ללימודי תואר אקדמי, או שמא לתת עדיפות ללימודי תעודה. בהיבט הזה, יש כאלו המדמים את הקריירה למשחק שחמט, שכן בשני המקרים יש לצעדים הראשונים השפעה מכרעת על המשך הדרך. 

אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של לימודי תעודה בהשוואה ללימודי תואר הוא שהלימודים מעשיים, ובתום הקורס "יוצאים עם מקצוע ביד" וניתן להתחיל ולהתפרנס בתחום מיד בגמר הלימודים. יתרונות נוספים נוגעים לתנאי הקבלה שהנם בדרך כלל קשוחים פחות, אורכם של הלימודים והעלות שעשויה להיות נמוכה משמעותית ביחס ללימודי תואר ראשון. 

עם זאת, חשוב להבהיר שתנאי הקבלה ללימודי התעודה, שכר הלימוד ומשך הלימודים נתונים לשינויים בהתאם למוסד הלימוד, אופי הקורס ולסוג התעודה המוענקת לבוגרים. ישנם קורסים שאורכם שבועות ספורים, בעוד קורסים אחרים מתפרשים על פני חודשים רבים.

 

קורסים בתחום הנחייה וייעוץ

אחד מהתחומים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות ללימודי תעודה הוא הנחייה וייעוץ. בקטגוריה זו ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים שונים כגון ייעוץ ארגוני, הכשרת יועצים עסקיים והנחיית קבוצות, מצוינות אישית ופיתוח מנהיגות. 

קורס ייעוץ ארגוני מכוון ליועצים, מנהלים, מנהלי משאבי אנוש, מנחי קבוצות ובוגרי תואר שני בייעוץ הארגוני המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בכלים יישומיים יעילים לעבודה בשטח ושיפור האפקטיביות הניהולית בעזרת כלים חדשניים והמתודולוגיות העדכניות ביותר בתחום. 

תנאי הקבלה לקורס הם תואר שני או לחלופין תואר ראשון וניסיון ניהולי. מועמדים עם רקע ניהולי ללא תואר נדרשים לעבור ועדת קבלה. הקורס מתמקד בניתוח רשתות ארגוני ויישום טכניקות לחשיפת קשיים בארגון ואיתור פתרונות מהירים שיש ביכולתם להביא ערך מוסף. משך הקורס הוא כ- 11 חודשים וכולל 350 שעות לימוד אקדמיות, כש- 50 שעות מתוכן מוקדשות לפרקטיקום.

 

קורסים בתחום השיווק, הפרסום והדיגיטל

תחום נוסף שהפך לפופולרי מאוד ללימודי תעודה בשנים האחרונות הוא השיווק, הפרסום והדיגיטל. ברשימה זו נמנים מכלול קורסים שונים כגון מכירות וניהול המכירות, פרסום ודיגיטל, שיווק ואסטרטגיה שיווקית, שיווק, ומכירות בעידן של תחרות וכן הלאה. 

קורס פרסום ודיגיטל מותנה ב- 12 שנות לימוד, ומיועד לכול מי שמעוניין לרכוש כלים ומיומנויות פרקטיות בתחום השיווק הדיגיטלי, תוך עשיית שימוש ברשתות חברתיות לשיווק מוצרי העסק במהירות המרבית במסגרת התנאים הקיימים. הקורס הוא בהיקף 55 שעות אקדמיות, שמתוכן מוקדשות 5 שעות לשיווק מעשי ובנייה של טיוטת תכנית שיווקית ברשתות החברתיות או דף פייסבוק עסקי. 

נושאי הלימוד עוסקים, בין השאר, בזיהוי קהל היעד הפרסומי, בחינת תקציב המדיה הכנת תכנית תקשורת שיווקית, תרגום השיווק המסורתי לדיגיטלי, וכן גוגל אדוארדס, פייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב לייב. למסיימי הקורס העומדים בכול דרישות התכנית מוענקת תעודה מטעם ביראד לימודי תעודה מתקדמים.