צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

מנחה NLP Master Practitioner

התוכנית למנחה NLP Master Practitioner מזמינה בוגרי לימודי NLP לקחת צעד נוסף קדימה ולהיות ה-MASTER של החיים שלהם, להעמיק במיומנויות ה-NLP ולהתמקצע בקליניקה. המסע של התוכנית למנחה NLP – Master Practitioner, אינו עוסק ברעיון של ”איך לשנות את עצמך” אלא ב”איך להיות עצמך”. הלימודים בתוכנית יקדמו אצל הלומדים את יצירת הוויית ה-MASTER וחיים מתוך בחירה בהוויה של הצלחה. הם יאפשרו ללומדים בה את ההעמקה בתחום עוד יותר מבעבר ולמידת יסודות ה-NLP והמודלינג והנחיית אנשים לשינוי. התוכנית מוכרת על ידי לשכת ה NLP הישראלית.

מסיימי התוכנית אשר יעמדו בכל דרישותיה, יקבלו, נוסף על תעודה מביראד לימודי תעודה מתקדמים, גם תעודה בינלאומית של NLP Master Practitioner חתומה ע"י מייסד השיטה ד"ר ריצ'ארד בנדלר.

התוכנית נועדה להכשיר בוגרי מסלולי NLP לרמה הבאה שלהם, להתמקצע בקליניקה, ללמוד לעמוד מול קבוצה ולחיות בהווית MASTER.

לבוגרי תוכנית NLP בסיסי Practitioner בביראד לימודי תעודה מתקדמים, זוהי הזדמנות להעמיק וללמוד מיומנויות וכלים נוספים שיאפשרו לייצר תהליכים מדוייקים יותר עבור המונחים שלהם, להתנסות בטכניקות עמוקות יותר, להתאים את הטכניקה לצורך, להבין איך לקרוא תהליכים קיימים ולהשתמש בהם, לקבל ביטחון בפיתוח טכניקות אישיות הבנויות על הידע והניסיון שצברו ולהתנסות בתהליך מתמשך המתבצע בקליניקה.

התוכנית מיועדת לאלה המעוניינים להעמיק את השינוי האישי: לעבור תהליכים במסגרת התוכנית, ובמסגרת התרגולים, שמאפשרים לשינוי להיות עמוק יותר, תוך ביסוס הווית המאסטר, שינוי אמונות בסיס שעדיין מעכבות את השינוי הרצוי והעלמת החלטות עבר או פחדים שעדיין קיימים.

התוכנית מיועדת לבוגרי קורסי NLP Practitioner.

הצגת תעודת בוגר קורס NLP Practitoner ומעבר ראיון אישי עם מנהלת התוכנית.

*בוגרי NLP Practitioner מבתי ספר אחרים, יעברו ראיון קבלה וככל שיידרש יבצעו השלמות.

חץהווית מאסטר חץשינוי אמונות  חץנוסחה לזיהוי הכוונה החיובית חץעבודה עם חלקים פנימיים חץערכים חץאסטרטגיות חץזריזות לשון Slight of Mouth  חץ‏14 כלים ליצירת דיסונאנס קוגניטיבי חץתוכנות על Meta Programs חץדיגום Modeling  חץמילטון מודל ושימוש במטאפורות חץTBT Time Based Techniques  חץמיומנויות פרזנטציה Presentation Skills  חץבניית סדנה חץעקרונות והתנסות בהנחייה בקליניקה. 

התוכנית כוללת 2 סדנאות מתנה: 

1. סדנת מיומנות פרזנטציה ועמידה מול קהל

הסדנה מאפשרת למידה והתנסות בכלים ומיומנויות NLP לעמידה מול קהל. בסדנה מגלים הלומדים את רזי מיומנות הפרזנטציה לעבודה והנחיית קבוצות. החיבור של מיומנויות אלה עם התכנים של התוכנית, בהם לומדים לייצר מודל ייחודי ובניית מערך שיעור, מאפשרים למשתתפים לעבוד עם קבוצות בסיום התוכנית.

2. מסגרת סופרויזן "החממה"

מסגרת הסופרויז'ן מאפשרת ללומד להפוך למנחה NLP ולצאת לדרך בבטחה. במהלך התוכנית מתנסים הסטודנטים בהנחיית תהליך מלא, המאפשרת לצאת לדרך ההנחייה בקליניקה בבטחה.

אורכה של התוכנית 187 שעות אקדמיות הכוללות 20 שעות פרויקט דיגום, 20 שעות הנחיה ו-25 שעות תרגול בין המפגשים.

חץתעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים בשיתוף בית הספר NLPnow, תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 85% לפחות משעות הלימוד.

חץתעודת הסמכה בין לאומית – תעודת NLP Master Practitioner, מופקת וחתומה על ידי ד"ר ריצ'רד בנדלר מייסד השיטה, תעודה המעניקה הכרה בינלאומית ומוכרת על ידי כל המוסדות ללימוד NLP ברחבי העולם. 

חץחברות בהתאחדות Society of N.L.P™.  

 

תוכניות נוספות

הכשרת מאמנים Coaching
מוכרת ע"י לשכת המאמנים הישראלית וייחודית מסוגה בארץ, בסופה ניתנת תעודת הסמכה למסיימי התוכנית המלאה.
להמשך
לימודי NLP בסיסי Practitioner
למדו להתמודד עם דילמות בהצלחה ולהתגבר על חסמים אישיים באמצעות הטמעה של מיומנויות, התנסות וחוויה, ואף להשפיע על הסובבים אתכם.
להמשך

ודאי יעניין אתכם לקרוא...

קחו אחריות על עצמכם - סרטון טיפ מקצועי

מאת: זיו עינת
עינת זיו, מנהלת התוכנית להכשרת מנחיי NLP בביראד, נותנת לכם טיפ מקצועי לחיים קלים יותר על פי תורת ה-NLP - כיצד תיצרו שינוי ותיקחו אחריות על עצמכם!
להמשך

הפכו את השלילי לחיובי בעזרת NLP

מאת: זיו עינת
אל תיכנעו לרגש השלילי. בכתבה הבאה נפרט מספר טריקים מעולם ה-NLP שיסייעו לכם לראות את החיובי ולחזק את תחושת הנוחות שלכם.
להמשך

"להיות דומינו" – אפקט ההשפעה

מאת: זיו עינת
מהי המשמעות של "להיות דומינו" וכיצד עשייה זו יכולה להשפיע על האחרים? צאו מאזור הנוחות וקראו על כך בכתבה הבאה.
להמשך
מנהל התוכנית
זיו עינת
מקימה ובעלת בית הספר NLPnow, נציגתו הרשמית בארץ של ד"ר ריצ'ארד בנדלר, מייסד השיטה; NLP Trainer & Master Practitioner, חברה בהתאחדות ™Society of NLP, מאמנת בכירה (MCIL) וסופרווייזרית מוסמכת ע"י לשכת המאמנים. בעלת M.A ביעוץ ארגוני.

שוחחו עם יועצי הלימודים שלנו

3620*

למידע נוסף על מנחה NLP Master Practitioner
מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

יתכנו שינויים בתכנים הלימודיים ובסגל המרצים משיקולים מקצועיים. ט.ל.ח