צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

מאמרי יבוא יצוא

חיפוש חדש

ביטוח מטענים בעסקאות סחר בינלאומי

מאת: פרי חיים
מהם סוגי הפוליסות בהן ניתן לבטח מטענים בסחר בינלאומי, מהם יתרונותיהן וחסרונותיהן ולמה על הסוחר לשים לב? על כך, בכתבה הבאה.
להמשך

הסכם הסחר בין ישראל לארה"ב

מאת: פרי חיים
התנאים להסכם הסחר על חתומה מדינת ישראל עם ארה"ב, לצורך קיום סחר מוצלח ויעיל. הנחיות ודגשים ואפילו "טיפ זהב" למילוי תקין של תעודת מקור.
להמשך

מונחי המכר הבינלאומי

מאת: פרי חיים
בכתבה הבאה נסקור את מערכת המונחים שחוברה ע"י לשכת המסחר הבינלאומית ( ICC), המנסחים באופן ברור את נקודות מעבר האחריות בין היצואן והיבואן.
להמשך

מדוע הסינים זקוקים לישראלים?

מאת: פורמן זוהר
מי חדשן יותר, הסינים או הישראלים? התשובה אינה פשוטה, אבל ללא ספק כל תכנית אסטרטגית צריכה לקחת בחשבון את ההשפעה סינית. קראו על כך בכתבה הבאה.
להמשך

הסכמי הסחר עליהם חתומה מדינת ישראל

מאת: פרי חיים
הסכמי הסחר מעניקים יתרונות רבים ובהם הקלות המכס בסחר שבין המדינות החתומות. כתבה זו תסקור את הסכמי הסחר הכלליים של ישראל עם מדינות העולם.
להמשך

מונחי המכר בעולם היבוא יצוא - סרטון טיפ מקצועי

מאת: פרי חיים
טיפ שיסייע ליבואנים ויצואנים מתחילים להכיר את מונחי המכר הבינלאומיים באופן פשוט ומרוכז - מוגש ע"י חיים פרי, מנהל התוכנית ללימודי יבוא יצוא וסחר בינלאומי בשיתוף UPS.
להמשך

מבוא לסחר בינלאומי

מאת: פרי חיים
מהי הדרך הנכונה לפעול בה, על מנת לבצע את עסקת הייבוא הבאה שלכם באופן נכון יותר, מקצועי, יעיל וחסכוני יותר? מבוא לסדרת כתבות לייבואן המתחיל.
להמשך

שיטות תשלום בסחר בינלאומי

מאת: פרי חיים
מורכבות העסקאות בסחר בינלאומי, בין מדינות שונות ושפות שונות, מחייבת מגוון שיטות תשלום שתתאמנה לעסקאות אלה. בכתבה זו נסקור את כולן.
להמשך