צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

Mastery בנוכחות אימונית

מרבית חיינו אנו פועלים באופן אוטומטי המונחה על ידי דפוסים חזקים החרוטים במוחנו. פעילות עפ"י דפוסים לעיתים יעילה יותר, אך כאשר מדובר במצב ייחודי, דפוס ההתנהלות המוכר אינו נותן מענה וגורם להתנהלות פחות אפקטיבית עד לא טובה. 

גם מאמנים, כמו כל איש מקצוע אחר, אינם חסינים לתופעה. לאחר שנים בהם קיימו מאות עד אלפי אימונים, הם יצרו סגנון משלהם שלמעשה אינו אחר מאשר דפוס של עבודה.  

על מנת שמאמן ישמור על היצירתיות בעבודה האימונית, על החדשנות ועל הנוכחות האימונית המתמקדת בלקוח, פיתחנו בביראד לימודי תעודה מתקדמים קורס המספק מענה עבור מאמנים ותיקים: קורס Mastery בנוכחות אימונית. 

הקורס מעניק מסגרת המאפשרת חבירה לקבוצת דומים ופוטנציאל של הפריה הדדית לצד הנחיה מקצועית, כל זאת בנוסף על למידה אישית וקבוצתית לשדרוג היכולות האימוניות לרמת מצוינות. הקורס מאפשר למידה שונה למאמנים ותיקים עם ניסיון רב, למידה הכוללת התבוננות רפלקטיבית על ניסיונם שלהם וניסיונם של מאמנים אחרים ופיתוח "נוכחות אימונית" ברמת מיומנות גבוהה המתאימה למאסטר ב-Coaching. חלק נוסף של הקורס נוגע בהרחבת הידע באימון על ידי ניתוח ודיון של מאמרים אקדמיים.  

הקורס מורכב משילוב חומרים מעבודתם של Carl Rogers (אבי הפסיכולוגיה ההומניסטית), Jack Mezirow (הוגה התיאוריה של למידה טרנספורמטיבית), John Dewey (פילוסוף בחינוך וחלוץ ביישום למידה חווייתית Experiential Learning) ומחקר הדוקטורט של ד"ר זוניו קריסטל, מנהל התוכנית להכשרת מאמנים (Coaching) בביראד.

מטרת הקורס לסייע למאמנים ותיקים בעלי עשייה מקצועית יציבה, לרענן את יכולתם לעבוד מתוך אזורי נוחות ואי נוחות שונים, באמצעות פיתוח נוכחות אימונית ממוקדת לקוח. מאמנים העוברים את הקורס, מגיעים למצב של שליטה על נוכחותם האימונית באופן שמוסיף פרספקטיבות נוספות עבורם ועבור לקוחותיהם. משתתפי הקורס יקבלו תרומה משמעותית ליכולות המקצועיות שלהם בניהול תהליך אימוני ממוקד לקוח וחיבור למקום האותנטי שלהם כמאמנים. 

הקורס מיועד למאמנים עם ותק של 4 שנים לפחות, בוגרי הכשרה באימון ממוסד מוסדר ומוכר המעוניינים בהתפתחות מקצועית בתחום האימון ומחויבים להשתתפות פעילה, מעשית ומאתגרת בסדנה יחד עם מאמנים ותיקים נוספים. 

חץמאמנים מוסמכים בעלי ותק של 4 שנים חץחברות בלשכת המאמנים חץמילוי שאלון למועמד חץ הגשת קורות חיים ותעודות הסמכה כמאמנים חץ מעבר ראיון אישי

חץהקשבה ממוקדת לקוח חץ נוכחות אימונית חץ Critical Reflection חץ נושאים נוספים שיעלו מתוך העבודה וצרכי הקבוצה 

שיטת הלמידה בקורס מתחלקת לשני חלקים: 

למידה התנסותית - הלומדים יאמנו זה את זה מול הקבוצה ויקבלו משוב ממוקד על פי הנחיות שיינתנו מראש בהתאמה לכל תרגיל.  

חקירה וניתוח מאמרים – לפני כל מפגש יקבלו המשתתפים מאמר לקריאה, עליו יתקיים דיון במהלך המפגש. 

אורכו של הקורס 32 שעות אקדמיות והוא מורכב מ-8 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות כל אחד. 

תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 90% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר.  

 

תוכניות נוספות

כלים מעולם האימון עבור מורי נהיגה
כלים מעולם האימון האישי למורי נהיגה, במטרה לאפשר לתלמידים תהליך של התפתחות וצמיחה במהלך שיעורי הנהיגה.
להמשך
הכשרת מאמנים Coaching
מוכרת ע"י לשכת המאמנים הישראלית וייחודית מסוגה בארץ, בסופה ניתנת תעודת הסמכה למסיימי התוכנית המלאה.
להמשך

ודאי יעניין אתכם לקרוא...

Three conditions for fertile work at a coaching process

מאת: ד"ר קריסטל זוניו
Learn about the optimal conditions for a coaching process to provide the potential to facilitate a prosper development and satisfying results.
more
מנהל התוכנית
ד"ר קריסטל זוניו
בעל דוקטורט (Ed.D.) מאוניברסיטת קולומביה ארה״ב, בלמידה ומנהיגות ובעל שני תארי M.A בפסיכולוגיה, מאוניברסיטת בר אילן ומאוניברסיטת קולומביה. מאמן בכיר, סופרווייזר מוסמך ע"י לשכת המאמנים וחבר בארגון ה-Coaching הבינלאומי (IAC).
תאריכי פתיחה
15/11/2023 - ערב

לפרטים נוספים ולהרשמה

חייגו 3620*

למידע נוסף על Mastery בנוכחות אימונית
מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

יתכנו שינויים בתכנים הלימודיים ובסגל המרצים משיקולים מקצועיים. ט.ל.ח