צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

כלים אימוניים להפרעות קשב וריכוז

הפרעת קשב וריכוז היא הפרעה נוירו-התפתחותית המשפיעה על ילדים ובוגרים. להפרעה זו השלכות ישירות על תפקודים בתחומי החיים השונים כגון יכולות התארגנות, למידה, ניהול כעסים וקשרים חברתיים. התוכנית כלים אימוניים לעובדים עם בעלי הפרעות קשב וריכוז בביראד לימודי תעודה מתקדמים, מציעה העשרה למטפלים העובדים עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים בעלי הפרעות קשב וריכוז ומכשירה אותם להיעזר בכלים אימוניים קיימים אשר פותחו במיוחד לעבודה בתחום ובכך לגוון את הכלים העומדים לרשותם על מנת לסייע למתמודדים עם הפרעת קשב וריכוז בכל גיל. 

 

המשתתפים בתוכנית יקבלו ידע תיאורטי וכלים פרקטיים ייחודיים מעולם האימון לתחום הקשב והריכוז, ירכשו הבנה של מנגנונים הקשורים להפרעת קשב וריכוז ויתרגלו את הדרכים ליישום הכלים בגישה אימונית ייחודית מותאמת.

אנשי טיפול ואנשי חינוך (יועצים חינוכיים, מורים, NLP ומטפלים רגשיים) המעוניינים להעשיר ארגז הכלים שלהם ולשפר את יכולתם לעבוד עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז, או מאמנים המעוניינים להעמיק ולקבל כלים גם לעולם הקשב והריכוז.

חץבעלי תואר ראשון בתחומי מדעי החברה והרוח הקשורים לתחומי הטיפול, אימון, הדרכה, הוראה, ייעוץ, חינוך, חברה וקהילה בעלי 3 שנות ניסיון לפחות.

או

חץמאמנים שאינם בעלי רקע אקדמאי, בעלי ניסיון מוכח של 3 שנים לפחות בעבודה עם מתאמנים.

 

חץרקע תיאורטי להבנת המנגנונים הפיזיולוגיים השונים הגורמים לקושי הבא לידי ביטוי בהתנהגויות השונות (חוסר קשב, היפראקטיביות, כעסים, זיכרון עבודה לטווח קצר ועוד).

חץכלים לביסוס יכולת התקשורת הבין אישית, שפת גוף ותבנית פתיחה וסגירה של האימון, המהווים נדבך  משמעותי ביכולת המאמן לבצע תהליך היכרות מעמיק.

חץכלים יישומיים להתמודדות עם מטרות אימוניות המאפיינות קש"ר: מחשבות שליליות אוטומטיות, כעסים, דחיינות, ניהול זמן, ארגון והתארגנות ולמידה. 

חץילדים בעלי הפרעת קש"ר–  מתודולוגיות אימוניות וכלים לעבודה עם ילדים בכלל ועם ילדים בעלי הפרעת קש"ר בפרט. 

 

 

אורכה של התוכנית 60 שעות אקדמאיות ובנוסף 20 שעות פרויקט הכולל פרקטיקום של 2 מטופלים בהתאם לתהליך שנלמד בתוכנית (כולל הגשת סיכום ההתנסות המעשית).

הלמידה תתבצע באמצעות הקניית רקע תיאורטי, מושגים, עקרונות ומודלים, הדגמה של הכלים והכישורים הנלמדים, תוך התנסות ותרגול בקבוצות קטנות, כמו גם משחקים והתנסות בהפעלות מעולם האימון לילדים. בנוסף, יערכו מפגשי סופרויז'ן על ההתנסות בהתנסות המעשית.

 

 

תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 90% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר וסיכום האימונים. 

תוכניות נוספות

הכשרת מאמנים Coaching
מוכרת ע"י לשכת המאמנים הישראלית וייחודית מסוגה בארץ, בסופה ניתנת תעודת הסמכה למסיימי התוכנית המלאה.
להמשך
Mastery בנוכחות אימונית
פתחו "נוכחות אימונית" ברמת מיומנות גבוהה המתאימה למאסטר ב-Coaching.
להמשך

ודאי יעניין אתכם לקרוא...

יצירת שינוי התנהגותי - סרטון טיפ מקצועי

מאת: גוטסדינר הארי
יצירת שינוי התנהגותי הוא תהליך מורכב ולא פשוט. הארי גוטסדינר, מנהל התוכנית ללימודי הנחיית קבוצות מצויינות אישית ופיתוח מנהיגות, מסביר בסרטון טיפ מקצועי כיצד בכל זאת ניתן לעשות זאת.
להמשך

הפכו את השלילי לחיובי בעזרת NLP

מאת: זיו עינת
אל תיכנעו לרגש השלילי. בכתבה הבאה נפרט מספר טריקים מעולם ה-NLP שיסייעו לכם לראות את החיובי ולחזק את תחושת הנוחות שלכם.
להמשך

Three conditions for fertile work at a coaching process

מאת: ד"ר קריסטל זוניו
Learn about the optimal conditions for a coaching process to provide the potential to facilitate a prosper development and satisfying results.
more
מנהל התוכנית
ד"ר קריסטל זוניו
בעל דוקטורט (Ed.D.) מאוניברסיטת קולומביה ארה״ב, בלמידה ומנהיגות ובעל שני תארי M.A בפסיכולוגיה, מאוניברסיטת בר אילן ומאוניברסיטת קולומביה. מאמן בכיר, סופרווייזר מוסמך ע"י לשכת המאמנים וחבר בארגון ה-Coaching הבינלאומי (IAC).
תאריכי פתיחה
31/12/2023 - ערב

לפרטים נוספים ולהרשמה

חייגו 3620*

למידע נוסף על כלים אימוניים להפרעות קשב וריכוז
מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

יתכנו שינויים בתכנים הלימודיים ובסגל המרצים משיקולים מקצועיים. ט.ל.ח